A close-up of a Canon EOS 7D body showing the sensor inside

Canon Factory Service Centre

Miks tuleks kasutada Canoni tehase teeninduskeskuseid?

Canoni tehase teeninduskeskused kuuluvad Canonile. Canoni toodete tootjana usume, et meie kliendid väärivad parimat klienditeenindust ja tuge.

Igas Canoni tehase teeninduskeskuses töötavad koolitatud tehnikud ja on olemas uusimad tööriistad ning varustus – kõik see võimaldab meil pakkuda Canoni toodetele laia teenuste valikut.

Parandus

Võite kokku leppida toote paranduse järgmisel viisil olenevalt sellest, kas olete ettevõte või tarbija.

Kui olete ettevõte.
  • Canonile hooldus- või parandustellimuse esitamiseks peab teil olema aktiivne ärikonto.
  • Võite registreerida ärikonto, või kui teil juba on ärikonto, siis sisse logida.
  • Pärast ärikontole sisselogimist saate luua hooldus- või parandustellimuse.

Kui olete tarbija.

Kui teie Canoni kommertsgarantii on lõppenud või see ei kata tekkinud viga, pakume sõltuvalt tootest erinevaid tasulisi parandusvõimalusi (fikseeritud hinnaga, paranduslimiidiga või aja- ja hinnapakkumisega).

  • Fikseeritud hinnaga parandusteenus: teile esitatakse enne toodete Canoni professionaalsesse hoolduskeskusesse saatmist fikseeritud hind. See fikseeritud hind sisaldab vajalikke varuosasid, tööjõukulusid ja tagastamiskulu.
  • Parandusteenuse limiit: enne toodete Canoni professionaalsesse hoolduskeskusesse saatmist saate kehtestada parandusteenuse limiidi (st maksimaalse parandusteenuse tasu), kuid kehtib ka miinimumväärtus. See toimib teie loana parandusteenusega jätkata ja pakkumist ei esitata. Kui parandusteenuse hind on madalam kui määratud parandusteenuse limiit, võetakse teilt tasu väiksema summa eest. Parandusteenuse limiidi säte võib tähendada teie jaoks kiiremat parandusaega ja parandusele ei kohaldata ka keeldumistasu (kohaldub, kui taotlete aja- ja hinnapakkumise).
  • Aja- ja hinnapakkumine: saate taotleda aja- ja hinnapakkumist, kui Canoni professionaalsesse hoolduskeskusesse jõudmisel tehakse tootele tehniline diagnoos. Seejärel esitame teile hinnapakkumise, milles kirjeldatakse toote (toodete) parandamisega seotud eeldatavaid kulusid ja mille saate enne parandustööde algust kinnitada või tagasi lükata. Hinnapakkumise tagasilükkamisel võidakse toote kontrollimiskulude katmiseks kohaldada keeldumistasu.

Kõigile meie tasulise parandusteenuse valikutele kohalduvad Hooldus- ja parandustööde tingimused.

Pakutavad teenused

Kontaktandmed

Canon Giessen GmbH
Factory Service Center
Canonstraße 1
35394 Gießen

Tel: +3726602265


Oodatud on ainult parandusega seotud küsimused. Teiste küsimuste korral külastage meie klienditoe veebisaiti, kus leiab palju kasulikku teavet.

Canon Professional Services
Canon Professional Services

Lahtiolekuajad

Esmaspäevast reedeni: 08:00 - 12:00 ja 13:00 - 15:30

Hooldus- ja parandustööde tingimused

Enne, kui saadate oma toote Canoni tehase teeninduskeskusesse, lugege meie hooldus- ja parandustööde tingimuste kohta.

Võite vajada ka ...