Canon imageFORMULA P-208II

imageFORMULA P-208II

Kompaktne ja stiilne P-208II mobiilne skanner on täiuslik valik reisivatele ettevõtjatele ja kodukasutajatele. 10-leheline automaatne dokumendisöötur ja ülikiire kahepoolne skannimine tagavad alati produktiivsuse.

Canon imageFORMULA P-208II

Kasulikud omadused

  • Ülikompaktne, kerge ja mitmekülgne
  • Produktiivne 16 kujutist/min kahepoolne skannimine 10-lehelise automaatse dokumendisööturiga
  • Reljeefkirjaga kaardi ja fotode skannimise tugi
  • Mugav ja intuitiivne ühendamine ja skannimine
  • Maci ja Windowsiga ühilduv
  • Saadaval valikuline Wi-Fi seade WU10

Üksikasjad

Vaadake üksikasjalikumalt Canon imageFORMULA P-208II üksikasjalikumalt

Üliproduktiivne mobiilne skannimine


Väike P-208II saavutab suurepärase kiirusega kahepoolse skannimise (kuni 16 kujutist minutis). Sisseehitatud 10-leheline automaatne dokumendisöötur võimaldab täiendavaks produktiivsuseks pakkskannimist: täiuslik lepingute ja seonduvate dokumentide skannimiseks. Saate mudeliga P-208II kerge pagasiga reisida, kuna selle korpus on väiksem kui tavalisel joonlaual ning see kaalub vaid 600 g. USB-toide aitab teil tööviljakust säilitada kus iganes, kodus või teel olles.

Ühenda-ja-skanni mugavus liikvel olles


Stiilne, kompaktne ja ülikerge P-208II pakub tõelist ühenda-ja-skanni mugavust. Sisseehitatud tarkvaraga CaptureOnTouch Lite ei pea te alla laadima täiendavat tarkvara ega draivereid – saate lihtsalt ühendada, skannida ja teele asuda. Tänu skannimisfunktsioonidele ja täiustatud ikoonipõhisele kasutajaliidesele saate nautida veelgi intuitiivsemat skannimiskogemust. Laiendatud valik pluginaid SugarSynci, OneDrive'i ja Dropboxi ning Google Drive™-i, Evernote'i ja SharePointi jaoks muudavad oma lemmiktarkvaratööriistadega töötamise lihtsaks.

Skannige erinevaid dokumente


P-208II skannib erinevaid materjale, alates A4-formaadist kuni ebatavaliste formaatidega dokumentideni, nt reljeefkirjaga kaart, seega on see täiuslik mobiilsetele kasutajatele. Olge organiseeritud ning tehke koju ruumi, skannides oma majapidamisarveid, või säilitage mälestusi digitaalselt vanu fotosid kvaliteetselt skannides, kasutades selleks spetsiaalset funktsiooni, mis jäljendab pilte nii, et need näeksid võimalikult originaalilähedased välja.

Lihtne pilditöötlus


P-208II pilditöötlusfunktsioonide valik hõlmab automaatset värvituvastust, teksti suuna tuvastust ning tekstiparendust – et saavutada kvaliteetsed pildid ning säästa väärtuslikku aega. Mugavaks ja intuitiivseks skannimiseks kasutage täisautomaatset režiimi, mis rakendab teie dokumendile automaatselt sobivaimad seaded. Lihtsalt laadige oma dokumendid ja skannige!

Paindlik juhtmevaba skannimine


Et printida kust iganes, ühendage P-208II valikulise WU10 Wi-Fi- ja akuseadmega. Kasutage seda dokumentide juhtmevabaks skannimiseks oma nutitelefoni, tahvelarvutisse või lauaarvutisse. Samuti saate skannerit võrguserveri või koduse ruuteri kaudu kasutajate või seadmete vahel jagada.

CaptureOnTouch Mobile


Mobiilirakendus CaptureOnTouch annab teile vabaduse skannida otse oma iPhone®-i, iPad®-i või Androidi seadmesse. Säästke väärtuslikku aega kahepoolse ühe läbimisega dokumentide skannimisega. See tasuta rakendus on saadaval nii iOS-i kui ka Androidi seadmete jaoks.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon imageFORMULA P-208II, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

8-ppm

Skannimiskiirus A4 (ühepoolne)

10-sheet-ADF

Automaatne dokumendisöötur

Daily Scanning Volume

Päevane skannimismaht

USB connection

USB-ühendus

Double-sided scanning

Kahepoolne skannimine

Windows & Mac compatible

Windowsi ja Maciga ühilduv

Tilting control panel

Lihtne ja intuitiivne skannimine

10-sheet-ADF

ühendamine ja mängimine

Wi-Fi Option

Wi - Fi variant