Canon Developer Programme

Canon Developer Programme

Vahet ei ole, kas tegelete ärilahenduste arendamisega või digitaalse pildindusega – Canoni uusim tugileht pakub kasulikke vahendeid igale tarkvaraarendajale.

Avastage Developer Programme’i veebisait

Tarkvaraarendajate tugi

Canon on aidanud luua täielikult integreeritavaid tarkvarasid paljudele klientidele, toodetele ja lahendustele. Nüüd on arendajatel võimalik tutvuda loodud lahenduste ja vahenditega, et muuta uuenduslikud ideed reaalsuseks. Canon Developer Programme pakub kolmandast osapoolest ettevõtetele ning rakenduse või programmi arendajatele võimaluse töötada koos Canoni tehnoloogiaga, et luua nõudlikele klientidele väärtust lisavaid lahendusi.

Registreeritud arendajana saate pakkuda oma klientidele erinevaid tellimusel tehtud lisafunktsioone ja kohandusi, mis on mõeldud Canoni tehnoloogilistele ja äritoodetele. Tänu juurdepääsule Canoni tarkvara arenduskomplektidele ja APIdele saate integreerida Canoni tooteid klientide töövoogudesse. Nii pakute klientidele uuenduslikke lahendusi ja laiendate Canoni ökosüsteemi.


Image

Eelised

Täielik tugi arendajatele

Töötage koos Canoniga ja kasutage arendajatele mõeldud Canoni portaali, et pakkuda klientidele ainulaadseid lahendusi. Pakume nii tuge kui ka otsest abi, lisaks on meil KKKd ja tehnilised infolehed.

Palju erinevaid lahendusi

Registreeritud arendajad saavad juurdepääsu Canoni tarkvara arenduskomplektidele, API teabele ning paljudele teistele vahenditele, mille abil võimaldada uuenduslikke tellitud lahendusi erinevatele Canoni toodetele ja tarkvarale.

Optimeerige kliendi töövooge

Saage osa vapustavast kogukonnast ja mängige olulist rolli Canoni klientidele mõeldud arenevas ökosüsteemis.

Image

Leidke lisateavet ja liituge programmiga

VAADAKE LISAKS

  • Canon
  • Canon Developer Support Programme