PTZ-LAHENDUSED

Looge rohkem ühendusi, tehke rohkem voogedastusi: Canoni PTZ-kaamerate uus 4K funktsionaalsus

Canon on nautinud kaughaldust võimaldavate PTZ-kaamerate (panoraamimine, kallutamine, suumimine) kiiret edu ja turuliidri maine hoidmiseks on turule toodud uus veebikaamera draiver. See peatselt allalaaditav draiver lisab PTZ-kaameratele täiendavat funktsionaalsust ja ühenduvust. Lisaks uuele tarkvarale on PTZ-mudelites kaks uut protokolli: SRT protokoll ja FreeD protokoll, mis muudab televisiooni ja VR/AR töövood sujuvamaks.

Looge rohkem ühendusi, tehke rohkem voogedastusi: Canoni PTZ-kaamerate uus 4K funktsionaalsus

Enhanced connectivity and quality via LAN on CR-N500, CR-N300, CR-X300

Kiiresti arenev turg

Alates pandeemiast on kaugjuhitavate kaamerate nõudlus seoses ürituste otsesülekannete ja videokonverentsidega kiiresti tõusnud. Paljud sektorid, sh kõrgkoolid, kontsertide korraldajad, teatrid ja pühakojad, on avastanud enda jaoks PTZ-taristu uued võimalused.

Tänu Canoni uuele veebikaamera draiverile1 (Windows OS) on PTZ-kaamerate seadistamine kvaliteetse voogedastuse, veebikaamera funktsionaalsuse, pikkade kaablitega LAN-ühenduse, automaatse kaamera tuvastamise ja mitme kaamera registreerimise jaoks väga lihtne.

4K 30p väljund
LAN-ühenduse ja uue USB-draiveri kaudu saavad kasutajad kasutada kaameraid CR-N300, CR-N500 ja CR-X300 kuni 4K 30p2 video voogedastuse jaoks. Kui kaamera ühendatakse lauaarvutiga, on kaamera paigutamine veelgi paindlikum.

Automaatne kaamera tuvastamine
Uus tarkvara suudab tuvastada ühilduvad Canoni PTZ-kaamerad, mis on samas võrgus nagu lauaarvuti. See muudab kaamerate seadistamise kergemaks ja võimaldab kasutajatel valida, milliseid kaameraid nad tarkvarasse registreerida soovivad.

Registreerige mitu kaamerat
Tarkvarasse saab registreerida kuni viis kaamerat ja seejärel saate lauaarvutist ise valida, millist te kasutada soovite.

USB-C vs LAN

Tänu LAN-i ühendusele on 4K 30P2 pildikvaliteet nüüd täiesti reaalne võimalus. USB-ühendus on piiratud kaabli maksimaalse pikkusega (tavaliselt 3 m). LAN-ühendus pakub aga palju pikemat kaabliühendust, mis on ideaalne suuremate toimumiskohtade ja professionaalsete AV-rakenduste jaoks. Mõelge näiteks ülikoolile: selle asemel, et piirata ennast 3 m USB-ühendusega sülearvutist PTZ-kaamerasse, võimaldab Canoni uus veebikaamera draiver paigaldada kaamera suure auditooriumi tagaseina, ohverdamata video kvaliteeti.

Kaks uut protokolli: SRT ja FreeD

Canoni PTZ-kaamerate valikus on kaks uut protokolli, mis muudab nende televisiooni ja WR/AR töövoogudesse integreerimise palju lihtsamaks. Püsivara on allalaadimiseks saadaval 2022. aasta teises pooles ning seda saab kasutada PTZ-kaameratega CR-N300 ja CR-N500.

SRT
SRT protokoll on video edastuse protokoll, mis on saanud kaugproduktsiooni turult head tagasisidet. SRT protokoll suudab pakkuda kvaliteetset, vähese latentsusega ja turvalist video edastust – seda isegi ettearvamatutes võrgutingimustes. Protokolli kasutatakse laialdaselt teletööstuses ja hetkel on see saadaval Canoni PTZ-kaamerate CR-N300 ja CR-N500 jaoks.

FreeD
FreeD protokolli kasutatakse laialdaselt virtuaalstuudiotes ja VR/AR töövoogudes. Canoni mudeleid CR-N500 ja CR-N300 saab kergesti integreerida virtuaalsetesse tootmisrakendustesse, nagu uudised, ilmateade, spordiüritused ja muud üritused. FreeD protokoll võimaldab edastada video panoraamimist, kallutamist, suumimist, teravustamist, iirist ja isegi PTZ-kaamera asukohta reaalaajas virtuaalsetesse platvormidesse.

PÜSIVARA VÄRSKENDUSED UUTELE AUTOMAATSE JÄLGIMISE JA AUTOMAATSE TSÜKLI LOOMISE RAKENDUSTELE

Canon CR-N700 toetab nüüd kahte rakendust automaatseks jälgimiseks ja automaatseks tsükli loomiseks. See püsivara värskendus on vajalik rakenduste uute funktsioonide installimiseks. Need kaks rakendust on saadaval edasimüüjalt lisatasu eest 2023. aasta jooksul.

 • Automaatne jälgimine

  Automaatse jälgimise rakendus RA-AT001. Avastage võimalus automaatselt peaesinejat jälgida, kui ta laval liigub. Optimeerige tootmise tõhusust loengute, ettevõtete ürituste, pühakodade, otseülekannete ja saadete jaoks.

 • Automaatne tsükli loomine

  Automaatse tsükli loomise rakendus RA-AL001. Programmeerige korduvaid kaamera panoraamimisi, kallutamisi ja suumimisi, et jälgida järjekindlalt ja täpselt korduvaid reaalajas toimuvaid tegevusi. Jäädvustage stiilselt reaalajas toimuvaid sündmusi ja muusikalisi esitusi.

Lahendus mis tahes stsenaariumi korral

Vaadake, kuidas saab Canoni PTZ-lahendusi ja meie suurepärast pildindustehnoloogiat kasutada erinevate rakenduste jaoks.

 • Teleülekanne ja telestuudiod

  Teleülekanne ja telestuudiod

 • Reaalajas toimuvad sündmused ja muusikalised esitused

  Reaalajas toimuvad sündmused ja muusikalised esitused

 • Ettevõtte üritused ja esitlused

  Ettevõtte üritused ja esitlused

 • Kõrgem haridus

  Kõrgharidus

 • Pühakoda, kirik

  Pühakoda

 • Välitingimustes teleülekanne ja spordisündmuste teleülekanne

  Välitingimustes teleülekanne ja spordisündmuste teleülekanne

 • Seotud tooted

  Kui jälgimine on tõeliselt oluline, leiate lahenduse Canoni võrgukaamerate tootevalikust. Need on kompaktsed, kuid suure jõudlusega, tagades silmapaistva pildikvaliteedi isegi nõrga valgusega keskkondades, kus on kõrgendatud turvariskid.

  • PTZ-kaamerad

   CR-N500

   Tänu 15-kordsele optilisele suumile, 4K UHD-vormingus jäädvustamisele ja kahepikslilisele automaatteravustamisele võimaldab CR-N500 täpset kontrolli ja sujuvat IP-voogedastust koos suurepäraste tulemustega.
  • PTZ-kaamerad

   CR-N300

   Tänu 4K UHD-eraldusvõimele, 20-kordsele optilisele suumile, hübriidsele automaatteravustamisele ning mitmetele IP-voogedastuse ja kontrollprotokollidele saate haarata oma vaatajate tähelepanu uutel viisidel.
  • PTZ-kaamerad

   CR-X300

   Kompaktne IP65 kaitseastmega PTZ-kaamera, mis tagab 4K eraldusvõime, 20× optilise suumi ja IP-voogedastus ja kontrolli eri kasutusalade jaoks.
  1. Ühildub ainult mudelitega CR-N300, CR-N500 ja CR-X300
  2. Väljundi eraldusvõime sõltub kasutatavast rakendusest.