PTZ PÜSIVARA

Canoni PTZ-kaamerate püsivara värskendused ja lisarakendused

Canon otsib pidevalt uusi ja intuitiivseid viise oma olemasolevate PTZ-kaamerate funktsionaalsuse parandamiseks. Avastage uusimad püsivara ja rakendused, mida saate oma Canoni PTZ-kaameratega kasutada. Olgu see siis automaatne jälgimine või väga nõutud SRT- või FreeD-protokoll – Canonil on lai valik tasuta värskendusi, mille abil saate oma toodangut ümber kujundada.

Valige oma PTZ-kaamera mudel, et vaadata olemasolevaid püsivara allalaadimisi. Lisateavet püsivara uuenduste ja lisarakenduste kohta leiate allpool. Lisarakenduste ostmise võimaluste kohta võtke ühendust oma kohaliku Canoni edasimüüjaga.

Aprill 2023: automaatse jälgimise rakendus (RA-AT001)

Avastage võimalus näo-/peatuvastusega automaatselt peaesinejat jälgida, kui ta laval liigub. Kasutage suurepärase 4K PTZ-pildi võimsust koos sujuva automatiseerimisega, et lisada oma toodangule uus mõõde. Automaatne jälgimine on sisseehitatud (serva-) rakendus ega ole arvutipõhine, mis tähendab lihtsat installimist ilma võimsate töötlusarvutite abita.

Sujuv ja täpne jälgimine
Canoni täiustatud ajamimehhanism võimaldab PTZ-kaameral jälgida inimesi erineva kiirusega, alates aeglasest ja lõpetades kiire liikumisega.

Prioriteetne kuvaala
Jälgib objekti, kuid tagab, et tahvlid, slaidid või kuvad jäävad alati vaatenurka.

Panoraamimise ja kallutamise peatamise ala
Väldib soovimatut panoraamimise ja kallutamise kontrolli, mis jälgiks subjektide väikeseid kõikuvaid liigutusi nende asukohas.

Paindlik kompositsioon
Reguleerige jälgitava subjekti kompositsiooni, näiteks keha suurust, et tagada täiuslik nurk.

Fikseeritud vaatenurga ala
Valige ala, et peatada jälgimine ajal, mil subjekt selles alas viibib, säilitades nii konkreetse nurga.

Algse asendi lähtestamine
Liigutab pildistamisnurka varem määratud lähteasendisse, kui jälgitav subjekt on kadunud, tagades, et jäädvustatakse alati midagi olulist.

Dünaamiline jälgimise tundlikkus
Peenhäälestage 10 tundlikkustaset aeglaste või kiirete liigutuste jaoks – mida suurem on number, seda kiirem on PTZ-kaamera jälgimine, mis tähendab, et jäädvustada saab isegi dünaamilisi liigutusi.

Nutikas inimeste tuvastamine
Valib määratud piirkonnas asuva inimkeha automaatselt jälgitavaks subjektiks, et subjekti kiiresti tuvastada – samal ajal saab täpsema tuvastamise jaoks sihtmärgi valiku ka käsitsi käivitada.

Välistatud ala automaatne valimine
Looge keelutsoonid, et soovimatuid inimesi ei jälgitaks, tagades nii, et fookus püsib soovitud jälgitaval subjektil.

Automaatne jälgimisrakendus on saadaval CR-N700 mudelil alates aprillist 2023 ning CR-N500 ja CR-N300 mudelitel eeldatavalt alates 2023. aasta kolmandast kvartalist.

Palun võtke ühendust oma kohaliku Canoni edasimüüja või Canoni esindusega, et saada teavet automaatse jälgimise rakenduse ostmise kohta.

Automaatse jälgimise tarkvara
kaamera seadistus

Aprill 2023: automaatse tsükli loomise rakendus (RA-A001)

Programmeerige korduvaid kaamera panoraamimisi, kallutamisi ja suumimisi, et jälgida järjekindlalt ja täpselt korduvaid reaalajas toimuvaid tegevusi ilma kaameraoperaatorit vajamata. Automaatne tsükli loomine on sisseehitatud (serva-) rakendus ega ole arvutipõhine, mis tähendab lihtsat installimist ilma võimsate töötlusarvutite abita.

Liigutuste programmeerimise paindlikkus
Võimaldab luua edasi-tagasi tsükli programmeeritud liikumisena, mis tähendab, et puudub vajadus kaameraoperaatori järele.

Sujuv ja täpne kontroll
Kasutades Canoni täiustatud ajamimehhanismi võimsust, võimaldab automaatse tsükli loomise funktsioon PTZ-kaamera liikumise täpset automatiseeritud juhtimist.

Kohandatavad asendid ja liikumisteed
Seadistage viis eraldi eelprogrammeeritud tsüklit, millest igaühel võib olla maksimaalselt 4 asendit, muutes selle ideaalseks erinevate reaalajas ja salvestatud tootmiste jaoks.

Kaks intuitiivset tsükli loomise režiimi
Pidevad ja vastastikused tsüklirežiimid võimaldavad kaamera liigutamisel täielikku paindlikkust. Pidev tsükkel võimaldab kaameral liikuda positsioonis A-B-C pideva tsüklina; vastastikune tsükkel aga võimaldab kaameral liikuda positsioonist A-B-C positsiooni B-A-B ja positsiooni C-B-A.

Lihtne seadistamise kasutajaliides
Registreerida saab viis automaatset liikumisteed ja neid on lihtne kasutajaliidesest luua/kohandada koos video eelvaatega.

Automaatse tsükli loomise rakendus on saadaval CR-N700 mudelil alates aprillist 2023 ning CR-N500 ja CR-X300 mudelitel eeldatavalt alates 2023. aasta kolmandast kvartalist.

Palun võtke ühendust oma kohaliku Canoni edasimüüja või kohaliku Canoni kontoriga, et saada teavet automaatse tsükli loomise rakenduse ostmise kohta.

Automaatse tsükli kaadrid
Automaatse tsükli loomise tarkvara liides

Aprill 2023: SRT- ja FreeD-protokollid

Canoni PTZ-kaamerate valikus on kaks uut protokolli, mis muudab nende televisiooni ja WR/AR töövoogudesse integreerimise palju lihtsamaks. Püsivara on allalaadimiseks saadaval PTZ-kaameratele CR-N300 ja CR-N500. Kaamerale CR-X300 tuleb see saadavale 2023. aasta jooksul.

SRT
SRT protokoll on video edastuse protokoll, mis on saanud kaugproduktsiooni turult head tagasisidet. SRT protokoll suudab pakkuda kvaliteetset, vähese latentsusega ja turvalist video edastust – seda isegi ettearvamatutes võrgutingimustes. Protokolli kasutatakse laialdaselt teletööstuses ja hetkel on see saadaval Canoni PTZ-kaamerate CR-N300, CR-N500 ja CR-X300 jaoks.

FreeD
FreeD protokolli kasutatakse laialdaselt virtuaalstuudiotes ja VR/AR töövoogudes. Canoni mudeleid CR-N500, CR-N300 ja CR-X300 saab nüüd kergesti integreerida virtuaalsetesse tootmisrakendustesse, nagu uudised, ilmateade, spordiüritused ja muud üritused. FreeD protokoll võimaldab edastada video panoraamimist, kallutamist, suumimist, teravustamist, iirist ja isegi PTZ-kaamera asukohta reaalaajas virtuaalsetesse platvormidesse.

Aprill 2022: PTZ-kaamerate veebikaamera draiver

Enhanced connectivity and quality via LAN on CR-N500, CR-N300, CR-X300

Alates pandeemiast on kaugjuhitavate kaamerate nõudlus seoses ürituste otsesülekannete ja videokonverentsidega kiiresti tõusnud. Paljud sektorid, sh kõrgkoolid, kontsertide korraldajad, teatrid ja pühakojad, on avastanud enda jaoks PTZ-taristu uued võimalused.

Tänu Canoni uuele veebikaamera draiverile1 (Windows OS) on PTZ-kaamerate seadistamine kvaliteetse voogedastuse, veebikaamera funktsionaalsuse, pikkade kaablitega LAN-ühenduse, automaatse kaamera tuvastamise ja mitme kaamera registreerimise jaoks väga lihtne.

4K 30p väljund
LAN-ühenduse ja uue USB-draiveri kaudu saavad kasutajad kasutada kaameraid CR-N300, CR-N500 ja CR-X300 kuni 4K 30p2 video voogedastuse jaoks. Kui kaamera ühendatakse lauaarvutiga, on kaamera paigutamine veelgi paindlikum.

Automaatne kaamera tuvastamine
Uus tarkvara suudab tuvastada ühilduvad Canoni PTZ-kaamerad, mis on samas võrgus nagu lauaarvuti. See muudab kaamerate seadistamise kergemaks ja võimaldab kasutajatel valida, milliseid kaameraid nad tarkvarasse registreerida soovivad.

Registreerige mitu kaamerat
Tarkvarasse saab registreerida kuni viis kaamerat ja seejärel saate lauaarvutist ise valida, millist te kasutada soovite.

USB-C vs LAN

Tänu LAN-i ühendusele on 4K 30P2 pildikvaliteet nüüd täiesti reaalne võimalus. USB-ühendus on piiratud kaabli maksimaalse pikkusega (tavaliselt 3 m). LAN-ühendus pakub aga palju pikemat kaabliühendust, mis on ideaalne suuremate toimumiskohtade ja professionaalsete AV-rakenduste jaoks. Mõelge näiteks ülikoolile: selle asemel, et piirata ennast 3 m USB-ühendusega sülearvutist PTZ-kaamerasse, võimaldab Canoni uus veebikaamera draiver paigaldada kaamera suure auditooriumi tagaseina, ohverdamata video kvaliteeti.

Lahendus mis tahes stsenaariumi korral

Vaadake, kuidas saab Canoni PTZ-lahendusi ja meie suurepärast pildindustehnoloogiat kasutada erinevate rakenduste jaoks.

 • Teleülekanne ja telestuudiod

 • Reaalajas toimuvad sündmused ja muusikalised esitused

 • Ettevõtte üritused ja esitlused

 • Kõrgharidus

 • Pühakoda

 • Välitingimustes teleülekanne ja spordisündmuste teleülekanne

 • Seotud tooted

  Kui jälgimine on tõeliselt oluline, leiate lahenduse Canoni võrgukaamerate tootevalikust. Need on kompaktsed, kuid suure jõudlusega, tagades silmapaistva pildikvaliteedi isegi nõrga valgusega keskkondades, kus on kõrgendatud turvariskid.

  • PTZ-kaamerad

   CR-N700

   Erakordne 4K60P professionaalne PTZ-kaamera 12G-SDI ühilduvuse ja klassi parima iseteravustamisega nutika automaatse tuvastamise võimalusega.
   Vaata üksikasju CR-N700
  • PTZ-kaamerad

   CR-N500

   Tänu 15-kordsele optilisele suumile, 4K UHD-vormingus jäädvustamisele ja kahepikslilisele iseteravustamisele koos nutika automaatse tuvastamise funktsiooniga võimaldab CR-N500 täpset kontrolli ja sujuvat IP-voogedastust koos suurepäraste tulemustega.
   Vaata üksikasju CR-N500
  • PTZ-kaamerad

   CR-N300

   Tänu 4K UHD-eraldusvõimele, 20-kordsele optilisele suumile, hübriidsele iseteravustamisele nutika automaatse tuvastamise võimalusega ning mitmetele IP-voogedastuse ja kontrollprotokollidele saate haarata oma vaatajate tähelepanu uutel viisidel.
   Vaata üksikasju CR-N300
  • PTZ-kaamerad

   CR-X300

   Kompaktne IP65 kaitseastmega PTZ-kaamera, mis tagab 4K eraldusvõime, 20× optilise suumi ja IP-voogedastus ja kontrolli eri kasutusalade jaoks.
  1. Ühildub ainult mudelitega CR-N300, CR-N500 ja CR-X300
  2. Väljundi eraldusvõime sõltub kasutatavast rakendusest.