Hero image
alt text goes here

PROFITASEMEL
EKRAANID

Canoni 4K profitasemel videoekraanid, millel on ulatuslik värvihaare ja lai dünaamiline vahemik, sobivad ideaalselt tele- ja filmitööstusesse.

Erakordne kvaliteet

Canoni ainulaadsed kogemused ja täiustatud pildindustehnoloogiad tagavad ühtlaselt täpse värviedastuse ja suure eraldusvõimega 4K pildid.

DP-V2421

DP-V2421

24-tolline hele 4K HDR videoekraan, millel on 12G-SDI ja ulatuslikud 4K-d võimaldavad funktsioonid.

DP-V2421

Kogu tootevalik

Exceptional 4K capability

Suurepärased 4K võimalused

Ekraan pakub suurt heledust, sügavat musta, täpset värviedastust ja laia dünaamilist vahemikku (HDR) toetavaid funktsioone, mis sobivad suurepäraselt 4K UHD salvestuste jaoks tele- ja filmitööstuses.

HDR-i ja ulatusliku värvihaarde tugi

Laia dünaamilise vahemikuga EOTF-i (PQ ja Hybrid Log-Gamma) tugi ja ITU-R BT.2020 ja DCI-P3-ga sarnanev ulatuslik värvihaare on ideaalsed erinevate 4K produktsioonitöövoogude jaoks.

HDR and wide colour gamut support

Usaldusväärne värviedastus

Canoni uuenduslik suure bitisügavusega pilditöötlusmootor ja IPS-paneelitehnoloogiaga varustatud taustavalguse kontrollsüsteem aitavad tagada täpse värviedastuse, ühtlase heleduse üle terve ekraani ja laiad vaatenurgad.

Faithful colour reproduction

Lihtne kasutamine ja laialdased ühendamisvõimalused

Sisseehitatud ekraan, millel on ratasnupp ja kohandatavad funktsiooninupud, võimaldab lihtsat kasutamist, laialdasi ühendamisvõimalusi ja sujuvat ühilduvust olemasolevate seadmetega.

Simple operation and wide connectivity

Seotud tooted

  • Canon
  • K profitasemel ekraanid