PTZ Controlleri tarkvara

Canon i kaamera kaugjuhtimise rakendus

Täiustage oma PTZ seadmeid selle tasuta allalaaditava Canoni tarkvaraga, mis võimaldab teil kontrollida kuni 20 Canoni PTZ-kaamerat, millest üheksa puhul saab reaalajas ka eelvaadet jälgida.

 • Kaugjuhtimine otse teie arvutist

  Kontrollige kuni 20 PTZ-kaamerat, millest üheksa puhul saab vaadata kasutajaliidese kaudu ka eelvaadet. Teil on selleks vaja vaid Windows 10-ga sülearvutit ja oletegi valmis.

 • Automaatne kaamera registreerimine

  Canoni automaatne kaamera registreerimise funktsioon tuvastab kõik samasse IP-võrku ühendatud Canoni kaamerad, muutes seadistamise lihtsaks ja kiireks.

 • Jälgige ja muutke sätteid koheselt

  Ekraan võimaldab teil kohandada reaalajas pildi sätteid, nagu iiris, võimendus, valge tasakaal ja palju muud, ning vaadata tehtud muudatusi ka reaalajas.

 • Täielik kontroll eelseadistatud positsioonide üle

  Kontrollige ühe kaamera kohta kuni 100 eelseadistatud vaatenurka ning lülituge hõlpsalt erinevate positsioonide vahel. Rakendage kuni kümne erineva liigutuse salvestust (panoraamimine, kallutamine, suumimine), mida saab taastoota vaid ühe nupuvajutusega.

 • Täpne kohandamine ja kontrollimine

  Rakendus võimaldab teil peenhäälestada valitud kaamera pildi sätteid, nagu iiris, valge tasakaal, võimendus ja palju muud. Lisaks on teil võimalik reguleerida panoraamimise, kallutamise ja suumimise kiirust.

 • Kohandatav klaviatuuri kaudu juhtimine

  Kasutage oma klaviatuuri, et kontrollida kaamerat ja sätteid ning määrata nuppudele funktsioone (panoraamimine, kallutamine, suumimine). Näiteks saate määrata iirise või võimenduse sätted ning nautida täielikku kontrolli oma PTX-kaamerate üle.

 • Tahvelarvuti kaudu kontrollimine üle Wi-Fi võrgu

  Rakendus ühildub ka Windows 10-ga varustatud tahvelarvutitega. Lihtsalt liituge võrguga, millega teie kaamerad Wi-Fi kaudu ühendatud on, ja kontrollige kogu protsessi ka liikvel olles.

Tehnilised andmed

 • Kaugjuhtimine otse teie arvutist

  Kontrollige kuni 20 PTZ-kaamerat, millest 9 puhul on võimalik ka eelvaate jälgimine

 • Jälgige ja muutke sätteid koheselt

  Ekraanilt saate jälgida kaamera pilti ja kohandada selle sätteid.

 • Täielik kontroll eelseadistatud positsioonide üle

  Kontrollige ühe kaamera kohta kuni 100 eelseadistatud vaatenurka

 • Kohandatavad nupud

  Kasutage oma klaviatuuri, et kontrollida kaameraid ja sätteid ning määrata nuppude funktsioone

 • Tahvelarvuti kaudu kontrollimine

  Ühildub Windows 10-ga varustatud tahvelarvutitega

Saage tasuta tarkvara

Valige altpoolt oma toode, et alla laadida kaamera kaugjuhtimise rakendus, mis on loodud eksklusiivselt PTZ-kaamerate jaoks ja kontrollige kuni 20 kaamerat, millest üheksa puhul saab ka eelvaadet jälgida.

Kas soovite, et Canoni esindaja teiega ühendust võtaks?

Täitke see lühike vorm, kui soovite, et Canoni tootespetsialist teiega ühendust võtaks.

Seotud tooted

 • PTZ-kaamerad

  CR-N500

  Tänu 15-kordsele optilisele suumile, 4K UHD-vormingus jäädvustamisele ja kahepikslilisele iseteravustamisele koos nutika automaatse tuvastamise funktsiooniga võimaldab CR-N500 täpset kontrolli ja sujuvat IP-voogedastust koos suurepäraste tulemustega.
  Vaata üksikasju CR-N500
 • PTZ-kaamerad

  CR-N300

  Tänu 4K UHD-eraldusvõimele, 20-kordsele optilisele suumile, hübriidsele iseteravustamisele nutika automaatse tuvastamise võimalusega ning mitmetele IP-voogedastuse ja kontrollprotokollidele saate haarata oma vaatajate tähelepanu uutel viisidel.
  Vaata üksikasju CR-N300
 • PTZ-kaamerad

  CR-N100

  Paindlik 4K PTZ-kaamera, millel on täiustatud iseteravustamine, 20-kordne optiline suum ja mitu IP-protokolli, mis võimaldavad kasutada nutikat automaatset jälgimist.
  Vaata üksikasju CR-N100
 • PTZ-kaamerad

  CR-X300

  Kompaktne IP65 kaitseastmega PTZ-kaamera, mis tagab 4K eraldusvõime, 20× optilise suumi ja IP-voogedastus ja kontrolli eri kasutusalade jaoks.
 • PTZ-kaamerad

  CR-X500

  Vastupidav ja ilmastikukindel korpus ning 4K UHD-eraldusvõime, 15-kordne optiline suum, 12G-SDI ja kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine – CR-X500 on ideaalne PTZ-kaamera eemalt tootmise ja jälgimise jaoks.
  Vaata üksikasju CR-X500
 • PTZ Controller

  RC-IP1000

  Professionaalne 7-tollise puuteekraaniga PTZ Controller, mis pakub täpset juhtimist ja IP-videoseiret kuni 200 kanalile
  Vaata üksikasju RC-IP1000
 1. Kõik andmed põhinevad Canoni standardsetel testimeetoditel, v.a juhtudel, kui on märgitud teisiti.
  Andmeid võidakse ette teatamata muuta.