RF 5.2mm F2.8L KALASILMA TOPELTOBJEKTIIV

UUS VIRTUAALREAALSUS

Vaata teistmoodi reaalsust Tere tulemast kasutama Canoni EOS VR süsteemi

Avastage, kuidas luua kaasahaaravat kolmemõõtmelist sisu, kasutades ühilduvat täiskaadrilist EOS-kaamerat ja RF 5.2mm F2.8L KALASILMA TOPELTOBJEKTIIVi, saavutades samas EOS VR SYSTEM-i abil lihtsama ja tõhusama töövoo.

Jäädvustage EOS-iga stereokoopilist 180° VR-i

Canoni uuenduslik lahendus 180° VR-i jäädvustamisel lihtsustab ja kiirendab kogu seda protsessi. See kasutab RF-kinnitussüsteemi eeliseid, et võimaldada disainida kompaktne kalasilma topeltobjektiiv, mis projitseerib stereoskoopilised vasak- ja parempoolsed kujutised ühele täiskaadrilisele sensorile. See uuenduslik disain välistab tõhusalt objektiivi joonduse ja kujutiste sünkroonimise probleemid, jäädvustades kahe kõrvutiasetseva kalasilmakujutise kohe ühes failis. Seetõttu muutub lõplikuks VR ruutlabakujutiseks konvertimine ja eksportimine lihtsamaks ja tõhusamaks..
RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE

Jäädvustage

Ühilduvate täiskaadriliste RF-kaameratega, nagu EOS R5 / R5 C ja selle hämmastavalt suure eraldusvõimega sensor, on nüüd stereoskoopilist 180° VR-i lihtsam seadistada ja jäädvustada. Lihtsalt kinnitage RF 5.2mm F2.8L KALASILMA TOPELTOBJEKTIIV vastava püsivaraga toetatud kaamerale, valige soovitud kaameraseaded ja sukelduge virtuaalse sisu loomise täiesti uude maailma.

Kaugjuhtimisega pildistamine

Kasutage Canoni EOS Utility (kaabliga ühendamiseks) või Camera Connecti (mobiilseks traadita ühendamiseks) uusimaid versioone, et kaamerat kaugseadistada ja juhtida, vaadates samal ajal kalasilma- või ruutlabakujutiste reaalajas eelvaadet.

Camera Connect
EOS-i virtuaalreaalsuse VR Utility

Konverdi

Varem keeruline mitme kaamera ja failisüsteemiga tööde joondamine, sünkroonimine ja ühendamine on nüüd palju lihtsam tänu Canoni EOS VR Utilityle1, (toetab Canon RAW-i toetatud kaameratel, sh 8K RAW LT/60P EOS R5 C-l), mis muudab stereoskoopiliste videote ja fotode registreerimise ja taasesituse palju tõhusamaks. Canoni EOS VR-i pistikprogrammiga saate isegi Canoni VR-materjalid (MP4) otse Adobe Premiere Prosse1 importida ja konvertida.

Muuda

Canoni EOS VR Utility suudab enne konvertimist teie Canoni VR-videofaile kärpida. Liigitamise ja redigeerimise paremaks kontrollimiseks ning professionaalsemate toodete saavutamiseks kasutage siiski Adobe Premier Pro-d, importides konverditud failid EOS VR Utilityst, või kasutage lihtsalt Adobe Premier Pro jaoks mõeldud EOS VR-i pistikprogrammi, et importida ja teisendada EOS VR-failid ühe protsessi käigus.

Pistikprogramm adobe premiere pro vr jaoks

Canon EOS VR SÜSTEEMI eelised

Canoni EOS VR SYSTEM pakub kiiremat ja tõhusamat viisi sisendist väljundini, et luua hämmastavat professionaalset stereoskoopilist 180° VR-i sisu.

 • TEHNOLOOGIA

  Kaks objektiivi, üks sensor

  Võimaldab salvestada ühilduvate kõrge eraldusvõimega raadiosagedusühendusega kaamerate, nagu EOS R5 / R5 C2, kaks kujutist ühele täiskaadermõõdus sensorile, mis võimaldab kaamerat kiiremini, lihtsamalt ja tõhusamalt seadistada ilma kaamera või objektiivi joonduse või sünkroonimiseta. Lisaks tähendab ühe kaameras ühe andurisüsteemi kasutamine, et mõlemal kujutisel on samad värvivastuse ja säri omadused ning vaikimisi on kõik kaamera seaded täpselt samad, vähendades ajakulu järeltöötlusel vasaku ja parema kujutise sobitamisel.

 • TEHNOLOOGIA

  Tõhus ühe faili haldamine ja konvertimine

  Nii vasaku kui ka parema silma kujutiste jäädvustamine ühele sensorile võimaldab salvestada juba joondatud ja sünkroonitud kujutised ühte faili. See lihtsustab ruutlabakonversiooni käigus failihaldust (ei vaja täiendavaid protsesse mitme kujutise/faili kokkusulatamiseks) ja eksportimist erinevatesse professionaalsetesse koodekitesse, seades failid valmis, et neid esitada või edasi NLE ajaskaalal redigeerida.

 • TEHNOLOOGIA

  EOS-kaamerasüsteem

  EOS-kaamera, näiteks EOS R5 / R5 C, kasutamine koos 8K sensoriga võimaldab jäädvustada tuttavama ja paindlikuma kaamerasüsteemiga, pildistades samal ajal Canon Log/Log3-ga, pakkudes nii kõrge eraldusvõime kui ka laia dünaamilise ulatusega kujutisi – lõpptulemuses on rohkem sügavust ja realistlikku tunnetust.

Seotud tarkvara

Seotud tooted

SOOVITE ABI?

Kas soovite rohkem teada saada Canoni EOS VR süsteemi kohta?

 1. EOS VR Utility ja Adobe Premiere Pro jaoks mõeldud EOS VR-i pistikprogramm on vajalikud ühilduva Canoni kaameraga salvestatud 180° VR-kujutiste võrdnurkse projektsiooni tegemiseks. EOS VR Utility versioon 1.2 või uuem võimaldab teisendada toetatud Canoni RAW-faile, sealhulgas 8K RAW LT/60P EOS R5 C-st (ühilduvad RAW-vormingud võivad kaamerate kaupa erineda), ning toetab Apple Siliconi ja GPU kiirendust. Üle 2 minuti pikkuste videote konverteerimiseks võib olla vajalik tasuline tellimusteenus, mis nõuab Canoni ID-d. Nõutav on ka installida kasutatava kaamera jaoks spetsiaalne „HEVC Activator“.
 2. VR-ühilduvuse jaoks võib olla vaja püsivara uuendada

  PANGE TÄHELE: SEE VR SÜSTEEMI TARKVARA VÕIB ERINEDA TEIE KAUBANDUSLIKUST TOOTEST.