Print Studio Pro

Canoni lisandmoodul Print Studio Pro tagab teie pildi ja prinditud lõpptoote vahel sujuva töövoo. See unikaalne tarkvara on mõeldud spetsiaalselt professionaalsetele Canoni printeritele ja võimaldab lihtsasti eksperttasemel kvaliteediga fotosid printida.

psp-banner.png

Installimine

Print Studio Pro lisandmoodul lisatakse tarkvara installimise ajal automaatselt ühilduvatesse fotorakendustesse. Samuti saate selle lisandmooduli uusima versiooni praeguste PIXMA Pro printerite või eelnevate mudelite, sh imagePROGRAF PRO printerite jaoks alla laadida.

Laadige alla uusim versioon

Print Studio Pro käivitamine

Print Studio Pro käivitamiseks avage pilt (või pildid), mida soovite Adobe Photoshopi, Photoshop Elementsi või Lightroomi abil printida. Kasutades tarkvara Canon Digital Photo Professional, valige lihtsalt pildid nende kaustast.

Peakuva vaade

Print Studio Pro sisaldab lihtsasti hallataval kuval erinevaid printimisfunktsioone. Siin saate enne printimist paberi tüübi ja formaadi valida, värvihalduse määrata ning piltide värvitoone korrigeerida. Reaalajas eelvaade kuvab valitud värvitoonid ja äärised, et lõpptulemused vastaksid teie ootustele.

main screen

psp-logo.png

(1) Reaalajas eelvaade valitud pildist
(2) Tööriistad piltide kärpimiseks ja pööramiseks
(3) Pisipildid kõikidest avatud/valitud piltidest
(4) Ala, kus saate oma lemmiksätteid salvestada ja valida
(5) Printimissätete ala (paberi tüüp, paigutus, värvihaldus)
(6) Printimisnupp koos koopiate arvu seadistusega

Peamised printimissätted

Print Studio Pro printimissätete alas saate valida kolm peamist sätet fotode printimiseks: paberi tüüp ja formaat, pildi paigutus paberil ning värvihaldus (nt ICC profiilid).

media type

Paberisätted

Prinditüübi valikus valige Canoni fotopaberite puhul paberi nimi või teiste paberite puhul paberi tüüp (nt läikiv paber, muu kunstipaber või lõuend).

Valige õige paberiformaat ja vastav paberi salv (tagumine salv või käsitsisööt). Tavaliselt laaditakse läikiv, poolmatt ja matt paber automaatsesse tagumisse salve ning tihedam ja raskem paber tuleb sisestada käsisööturisse.

Pildi paigutuse sätted

Saate valida eelseadistatud paigutuste vahel, nt ääristeta ja ääristega printimine ning 2 või 4 pilti paberilehel. Ääristega printides saate reguleerida pildi formaati, lohistades lihtsalt selle nurki eelvaateaknas või valides paigutuse menüüst täpse pildi või ääriste formaadi millimeetrites.

Saate pildi hõlpsasti paberi keskele viia, kasutades joondamise menüüd, ning lisada loendisse vaikimisi paigutuse (klõpsates pluss-nuppu), et see oleks järgmiste projektide jaoks saadaval.

Layout
profile 2

Värvihaldus

Canoni professionaalsed fotoprinterid võimaldavad teil printida fotosid, mis näevad monitoril kuvatud piltidega võimalikult sarnased välja.

Parimateks tulemusteks seadistage värvirežiim ICC-profiilile, seadistage printeri profiiliks Canoni fotopaberite puhul „auto” (automaatne) või valige teiste paberite puhul õige ICC-profiil. Teisendusviis peaks olema seadistatud väärtusele „perceptual” (kujuteldav).

Lisasätted

Print Studio Pro sisaldab lisafunktsioone, mis võimaldavad teil saavutada oma loomingulistele ideedele vastavad tulemused. Saate fotodele teksti lisada, valida mustvalgete fotode režiimi, salvestada lemmiksätteid ja palju muud.

Black & White

Mustvalge printimine ja selge kate

Valige režiim „Print Black and White Photo” (Prindi mustvalge foto), et muuta värviline pilt mustvalgeks või printida mustvalgeid fotosid loomulikuma välimusega.

Valides suvandi „Clear coat the entire page” (Kata selgelt terve leht), rakendatakse tervele väljaprindile Chroma Optimiser (kui on saadaval), et läikivust veelgi täiustada. Vaikimisi rakendatakse selget tinti ainult aladele, mis on kaetud värvilise tindiga.

Teksti lisamine fotodele

Tekstisätetes (paigutuse jaotise all) saate lisada vaikimisi päise, jaluse, leheküljenumbrid, autoriõiguse teabe või foto tegemise teabe (kui see on saadaval pildi andmetes).

Teksti fonti, suurust ja värvi saab kohandada. Enamiku tekstisätete puhul on vajalik ääristega paigutus.

text printing
Corrections

Piltide korrigeerimine

Printides mustvalget pilti, saate hõlpsasti ühe klõpsuga määrata tooni, et muuta mustvalgete fotode toonid soojemaks või külmemaks. Värvilisi pilte saab reguleerida mis tahes värvisuunas.

Mustriga printimise funktsioon laseb teil printida oma foto ühele lehele pisipiltidena, millel on reguleeritud värvisuund või heledus ja kontrast.

ÜLITÄPNE

 

Canoni ainulaadne pildi teravustamise tehnoloogia

Kuigi teie kaamera ja printer võivad olla varustatud esmaklassiliste lahendustega, siis ei saa te vältida töötluse käigus edastatava valguse ja signaalide summutamist. Peamine põhjus peitub ideaalse pildi ja mitteterava pildi vahelistel erinevustel ning kui erinevusi parandatakse vastavalt nendele andmetele, on võimalik saavutada tõeliselt loomutruu tulemus. See on võimalik, kuna Canon pakub eelist kõige juhtimisel, alates sisendist ja lõpetades väljundiga, kui kasutate ainult Canoni tooteid. Piltide teravust saab taastada tänu täpsusandmetele, mis saadakse ideaalsete ja mitte nii ideaalsete optiliste omaduste kõrvutamisel.

Digitaalne objektiivi optimeerija

Digitaalse objektiivi optimeerija funktsiooni võib leida RAW-failide töötlemiseks arendatud EOS-rakendustarkvarast Digital Photo Professional või mõnda kaamerasse installitud rakendusena. Kasutades funktsiooni ühilduvate kaamerate ja objektiividega, saate eemaldada RAW-failidest soovitamatuid optilisi omadusi. See on osa Canoni teravustamistehnoloogiast, mis on võimalik tänu sellele, et Canon arendab kõike ise – alates objektiividest ja sensoritest kuni pildiprotsessoriteni. Lisaks aberratsiooniparandusele muudetakse difraktsiooni korrigeerimise, madalpääsfiltrite jms abil valgust loomupärasemaks, et luua ilusaid ja selgeid pilte.

Kontrastiedastus

Kontrastiedastuse funktsioon on leitav Print Studio Pro tarkvarast, mis on lisatud mudelile PRO-1000. Selle funktsiooniga analüüsitakse printeris ja paberil olevaid erinevusi, aidates printimise ajal teravust säilitada. Tulemuseks on loomutruu ja terav pilt ning elust pulbitsevad väljatrükid. Ideaalsete ja vähem ideaalsete tulemuste eristamine võimaldab printida kõrglahutusega fotosid, mille juures on säilitatud originaapildi teravus.

VARSTI SAADAVAL

Professional Print & Layout (PPL)*

Kasutades uut prinditarkvara Professional Print & Layout ja Digital Photo Professional, saate töödelda kvaliteetseid pilte ning säilitada printides tööde tonaalsust, teravust ja värvitäpsust.

Uues tarkvaras tutvustatakse uut DPRAW prindifunktsiooni, mis võimaldab kõrglahutusega printimist. Lisaks on seal veel HDR-prindifunktsioon, millega saab pildi heledamaid kohti tumemate toonide abil printida.

  1. Värviedastus 
  2. Teravus ja detailsus 
  3. Tonaalsus

Uued funktsioonid

  • HDR-printimine
  • DPRAW-printimine

*Alates 2018. aasta detsembrist. Saadaval ainul koos image PRORAF PRO seeriaga

Ühilduvad printerid

Sobivate värvidega printimiseks soovitatud vaatamistingimused on järgmised.

Ekraani seaded
Värvitemperatuur D50 (5000K)
Heledus: 120 cd/m2
Gamma: 2.2

Ümbritsev valgus:
D50 fluorestsentslambid, mis on mõeldud värvihindamiseks (värvustemperatuur: 5000K, kõrged värvide renderduse omadused)
Valgus prinditud materjale vaadates: 500 lx ± 125 lx