Print Studio Pro

Canoni lisandmoodul Print Studio Pro tagab teie pildi ja prinditud lõpptoote vahel sujuva töövoo. See unikaalne tarkvara on mõeldud spetsiaalselt professionaalsetele PIXMA printeritele ning võimaldab lihtsasti eksperttasemel kvaliteediga fotosid printida.

psp-banner

Installimine

Print Studio Pro lisandmoodul lisatakse PIXMA Pro tarkvara installimise ajal automaatselt ühilduvatesse fotorakendustesse. Samuti saate selle lisandmooduli uusima versiooni praeguste PIXMA Pro printerite või eelnevate mudelite Pro9000MkII ja Pro9500MkII jaoks nende tugilehtedelt alla laadida.

  Print Studio Pro käivitamine

  Print Studio Pro käivitamiseks avage pilt (või pildid), mida soovite Adobe Photoshopi, Photoshop Elementsi või Lightroomi abil printida. Kasutades tarkvara Canon Digital Photo Professional, valige lihtsalt pildid nende kaustast.

  ps.png

  Adobe Photoshop®

  Menüü
  File
  (Fail) >
  Klõpsake Automate (Automatiseeri) >
  Valige Canon Print Studio Pro ...

  pse.png

  Adobe Photoshop Elements®

  Menüü
  File
  (Fail) >
  Klõpsake Automation Tools (Automatiseerimise tööriistad) >
  Valige Canon Print Studio Pro ...

  lr.png

  Adobe Lightroom®

  Menüü
  File
  (Fail) >
  Klõpsake Plug-in Extras (Lisandmoodulid) >
  Valige Canon Print Studio Pro ...

  dpp.png

  Canon Digital Photo Professional

  Menüü File (Fail) >
  Klõpsake Plug-in printing (Lisandmoodulist printimine) >
  Valige Print with Print Studio Pro (Prindi Print Studio Proga)

  Peakuva vaade

  Print Studio Pro sisaldab lihtsasti hallataval kuval erinevaid printimisfunktsioone. Siin saate enne printimist paberi tüübi ja formaadi valida, värvihalduse määrata ning piltide värvitoone korrigeerida. Reaalajas eelvaade kuvab valitud värvitoonid ja äärised, et lõpptulemused vastaksid teie ootustele.

  main screen
  PSP logo

  (1) Reaalajas eelvaade valitud pildist
  (2) Tööriistad piltide kärpimiseks ja pööramiseks
  (3) Pisipildid kõikidest avatud/valitud piltidest
  (4) Ala, kus saate oma lemmiksätteid salvestada ja valida
  (5) Printimissätete ala (paberi tüüp, paigutus, värvihaldus)
  (6) Printimisnupp koos koopiate arvu seadistusega

  Peamised printimissätted

  Print Studio Pro printimissätete alas saate valida kolm peamist sätet fotode printimiseks: paberi tüüp ja formaat, pildi paigutus paberil ning värvihaldus (nt ICC profiilid).

  media type

  Paberisätted

  Prinditüübi valikus valige Canoni fotopaberite puhul paberi nimi või teiste paberite puhul paberi tüüp (nt läikiv paber, muu kunstipaber või lõuend).

  Valige õige paberiformaat ja vastav paberi salv (tagumine salv või käsitsisööt). Tavaliselt laaditakse läikiv, poolmatt ja matt paber automaatsesse tagumisse salve ning tihedam ja raskem paber tuleb sisestada käsisööturisse.

  Pildi paigutuse sätted

  Saate valida eelseadistatud paigutuste vahel, nt ääristeta ja ääristega printimine ning 2 või 4 pilti paberilehel. Ääristega printides saate reguleerida pildi formaati, lohistades lihtsalt selle nurki eelvaateaknas või valides paigutuse menüüst täpse pildi või ääriste formaadi millimeetrites.

  Saate pildi hõlpsasti paberi keskele viia, kasutades joondamise menüüd, ning lisada loendisse vaikimisi paigutuse (klõpsates pluss-nuppu), et see oleks järgmiste projektide jaoks saadaval.

  Layout
  profile 2

  Värvihaldus

  PIXMA professionaalsed fotoprinterid võimaldavad teil printida fotosid, mis näevad monitoril kuvatud piltidega võimalikult sarnased välja.

  Parimateks tulemusteks seadistage värvirežiim ICC-profiilile, seadistage printeri profiiliks Canoni fotopaberite puhul „auto” (automaatne) või valige teiste paberite puhul õige ICC-profiil. Teisendusviis peaks olema seadistatud väärtusele „perceptual” (kujuteldav).

  Lisasätted

  Print Studio Pro sisaldab lisafunktsioone, mis võimaldavad teil saavutada oma loomingulistele ideedele vastavad tulemused. Saate fotodele teksti lisada, valida mustvalgete fotode režiimi, salvestada lemmiksätteid ja palju muud.

  Mustvalge printimine ja selge kate

  Valige režiim „Print Black and White Photo” (Prindi mustvalge foto), et muuta värviline pilt mustvalgeks või printida mustvalgeid fotosid loomulikuma välimusega.

  Valides suvandi „Clear coat the entire page” (Kata selgelt terve leht), rakendatakse tervele väljaprindile Chroma Optimiser (kui on saadaval), et läikivust veelgi täiustada. Vaikimisi rakendatakse selget tinti ainult aladele, mis on kaetud värvilise tindiga.

  Black & White
  text printing

  Teksti lisamine fotodele

  Tekstisätetes (paigutuse jaotise all) saate lisada vaikimisi päise, jaluse, leheküljenumbrid, autoriõiguse teabe või foto tegemise teabe (kui see on saadaval pildi andmetes).

  Teksti fonti, suurust ja värvi saab kohandada. Enamiku tekstisätete puhul on vajalik ääristega paigutus.

  Piltide korrigeerimine

  Printides mustvalget pilti, saate hõlpsasti ühe klõpsuga määrata tooni, et muuta mustvalgete fotode toonid soojemaks või külmemaks. Värvilisi pilte saab reguleerida mis tahes värvisuunas.

  Mustriga printimise funktsioon laseb teil printida oma foto ühele lehele pisipiltidena, millel on reguleeritud värvisuund või heledus ja kontrast.

  Corrections

  Sobivate värvidega printimiseks soovitatud vaatamistingimused on järgmised.

  Ekraani sätted
  Värvustemperatuur D50 (5000K)
  Heledus: 120 cd/m2
  Gamma: 2,2

  Ümbritsev valgus:
  D50 fluorestsentslambid, mis on mõeldud värvihindamiseks (värvustemperatuur: 5000K, kõrged värvide renderduse omadused)
  Valgus prinditud materjale vaadates: 500 lx ± 125 lx