Canon imagePROGRAF PRO-1000

Äratage oma pildid ellu hämmastava A2 lauaprinteriga

Printige suurepärase kvaliteediga imagePROGRAF PRO-1000 A2 lauaprinteriga, mis tagab heal tasemel värvid ja detailid. Täiustatud 12 tindi süsteem äratab teie pildid tõetruult ellu.

Tindi maagia paberil

Vaadake allolevaid videoid, et avastada mudeli imagePROGRAF PRO-1000 hämmastavad võimalused. Samuti selgitab tippfotograafist Canoni kasutaja Clive Booth, kuidas tema fotograafia tänu ilusatele ja efektsetele väljatrükkide ellu ärganud on. Clive Booth ütleb selle kohta lihtsasti „paberil olev tint on maagiline”.

Clive Boothi printimine

Täiuslik printimise töövoog

Aken reaalsusesse

Suurepärane pildikvaliteet

Erakordsed printimistulemused

Saavutage erakordsed tulemused, viies oma kujutlusvõime uuele tasemele. Teie fotode kvaliteet ja puhtus säilivad ning teie suurepärased väljatrükid avaldavad klientidele muljet ja võimaldavad teil oma töid enesekindlalt näidata ja müüa.

PRO-1000
PRO-1000

Efektne printimine kuni A2-formaadis

Nautige võimalust printida efektseid ääristeta pilte kuni A2-formaadis, ohverdamata kvaliteeti. Kasutage ära kiiret printimiskiirust ja värvide täpsust ning laialdast prindimaterjalide tuge – alates läikivast ja matist paberist kuni kunstipaberi ja lõuendini – garanteerime, et leiate just endale sobiva välimuse ja tunnetuse.

Rohkem detaile ja värve kui varem

Tänu uuele LUCIA PRO 12 tindi süsteemile saate oma pilte tõetruult printida. Hiljuti arendatud mikrokapslitega materjal LUCIA PRO tindi jaoks saavutab parema tasemega värvid, laiema värvigamma ja palju rohkem detaile kui varem. Värvide ja detailide lai dünaamiline vahemik hämaramatel aladel aitab jäädvustada fotode nüansse, alates 4 x 6” suurustest väljatrükkidest kuni A2-formaadini välja.

Parem valguse peegeldus ja väiksem pruunistumine

Canoni Chroma Optimizeri tinditehnoloogia aitab läikivale paberile printides saavutada ühtlase läike. Kui kasutate prinditud pildil Chroma Optimizerit, siis see reguleerib pinna peegeldust, et töödeldud väljatrükil oleksid loomulikud värvid. See loob suure tihedusega sügavad mustad toonid ja ennetab soovimatu pruunistumise teket teie väljatrükkidel.

PRO-1000
PRO-1000

Suurepärased mustvalged väljatrükid

Saate printida fantastilisi loomulike toonidega mustvalgeid väljatrükke tänu LUCIA PRO tindisüsteemi neljale mustvalgele tindile – fotomust, mattmust, hall ja fotohall.

Kiired tulemused ja väga lihtne kasutamine

PRO-1000

Professionaalne ja funktsionaalne disain

Printer imagePROGRAF PRO-1000 on pärinud EOS-seeria punase joone – see on erakordse kvaliteedi sümbol. Tänu professionaalsele ja funktsionaalsele disainile inspireerib see lauaprinter kindlasti nii profi- kui ka hobifotograafe. Sellel on tugev raam, et tagada täpne tindi väljutamine, ja käsitsisöödu salv laseb teil töötada ka kõige raskemate paberitüüpidega.

Parem tõhusus suuremahuliseks kasutamiseks

Suuremahulised 80 ml tindimahutid vähendavad vajadust tinti sageli vahetada ja lihtsasti vahetatavad hoolduskassetid suurendavad tõhusust kasutajate seas, kes soovivad palju printida. Kõiki 12 tinti saab hõlpsasti laadida printeri esiosast ja need asuvad allaklapitava katte taga.

PRO-1000

Säästke tinti ja aega

Eksklusiivsed mattmustad ja fotomustad pihustid väldivad tindi ja aja raiskamist, kui vahetate kasutatava prindimaterjali tüüpi.

PRO-1000

PRO-1000

Sujuv töövoog: sisendist väljundini

Printimise töövoog Canoni kasutaja Clive Boothiga

PRO-1000

Paindlikud seaded ja värvihaldus

Canoni Print Studio Pro lisandmoodulil on uus ekraanipaigutus, mis muudab printeri-, paberi-, paigutuse- ja värviseadete reguleerimise lihtsamaks, et aidata saavutada parima kvaliteediga väljatrükke. Saate määrata endale sobilikud lemmikseaded ja neid millal iganes uuesti kasutada. Värvide haldamine on hõlpsam kui kunagi varem tänu lihtsale kastile, mis võimaldab ICC profiili valimist, rendenduse eesmärgi määramist ja uhiuut pehme proovitrüki funktsiooni.

Uuendatud Print Studio Pro lisandmoodul

Print Studio Pro lisandmoodul on täiuslik lüli teie piltide ja lõplike väljatrükkide vahel. Lisandmooduli uue kontrastiedastuse funktsiooni abil saavutate rohkete detailidega pildid, mida saab erakordse teravuse ja selgusega printida.

Töövoo kasutajasõbralikumaks muutmine

Suurendage oma tootlikkust ja tõhusust juhtmevaba ühenduse ja pilvühenduse abil. Lihtsalt laadige oma iOSi või Androidi seadmesse alla rakendus Canon PRINT või printige arvuti või sülearvuti Wi-Fi ühenduse kaudu. PictBridge'iga ühilduvate kaameratega saate printida isegi otse Wi-Fi ühenduse kaudu.

PRO-1000

PRO-1000

Canoni ülitäpne töövoog

Mudel imagePROGRAF PRO-1000 võimaldab Canoni EOS-kaamera kasutajatel enesekindlalt oma pilte printida, kasutades kindlaks eesmärgiks mõeldud fotode ja printimise tarkvara Digital Photo Professional ja lisandmoodulit Print Studio Pro. See ainulaadne Canoni sisendi-väljundi töövoog võimaldab kasutajatel oma Canoni EOS-kaameraga tehtud pilte muuta ja printida, säilitades algsed detailid ja selguse, mis olid pildil selle tegemise hetkel.

PRO-1000

Canoni kasutaja Clive Boothi põhilised näpunäited printimiseks

Galerii

Tehnilised andmed

f1_8-2_8

Chroma Optimizer

1,0-tüüpi CMOSi ikoon

Kasutajasõbralik värviline ekraan

DIGIC 7

Ainult tühjakssaanud tindi vahetamise võimalus

Täis-HD 60p

Pika kestvusega pigmenttint

Prints up to A2

Prindib kuni A2-formaadis

Micro ink droplets for precise print

Väga väikesed tindipiisad täpseks printimiseks

Wi-Fi & Ethernet connectivity

Wi-Fi- ja Etherneti-ühenduvus

Print plug-in for photo applications

Printimise lisandmoodul fotorakenduste jaoks

Karbi sisu

Auhinnad

Teile soovitatud