PIXMA tindikassetid

Mõned asjad toimivad koos paremini. Seepärast on loogiline kasutada Canoni originaaltinte ja fotopabereid, mis on loodud kooskõlas PIXMA printeritega, et saavutada võimalikult head tulemused. Ilusa ja kauakestva prindikvaliteedi saavutamiseks usaldage Canoni tinte.

Miks kasutada Canoni originaalkulutarvikuid?

Canoni originaaltindid annavad Canoni printeriga maksimaalse tulemuse, seega on erakordsed väljaprindid alati tagatud. Canoni tindid tagavad teie Canoni printeri suure jõudlusega töö.

Erksamad ja täpsemad värvid


Canoni originaaltintidega saavutate uskumatult erksad ja täpsed värvid, mis muudavad fotod tõeliselt mälestusväärseks. Nahatoonid näevad välja väga loomulikud ning eredad värvid on elavad, kuid siiski realistlikud. Pigmentmust tint, mida kasutatakse dokumentide printimiseks, toodab teravate ja selgete väikeste tähtede ning täpsete joontega printe.

Kauakestvad fotod


Canoni originaaltindid ja fotopaberid on teineteise jaoks loodud. Tulemusena saate kodus toota suurepärase kvaliteediga printe, mis ei tuhmu ka kaua aega pärast printimist. Printides meie fotoprinteritega Canoni fotopaberitele ja kasutades ChromLife100, ChromaLife100+ või LUCIA tinti, on teie fotod terveks eluks kaitstud.

Kaitske oma printerit


Canoni ainulaadne FINE prindipeade tehnoloogia, mida kasutatakse kõikides PIXMA printerites, saavutab väljapaistva pildikvaliteedi ja ülikiire dokumentide printimise. Tindipihustite ava diameeter on vaid 0,009 mm ning seetõttu on oluline kasutada tinte, mis on mõeldud spetsiaalselt täpsete FINE prindipeadega koos töötama. Originaaltindid säilitavad printimiskvaliteedi ja pikendavad teie printeri eluiga.

Kuidas originaaltinte ära tunda?

Canoni originaaltindikassetid võivad olla kahte tüüpi pakendis: paber- või plastpakend. Altpoolt leiate teavet selle kohta, kuidas neid ära tunda.

Paberist tindipakend

[MASTER] Pilt_XL-tindid koopia

Canoni originaaltindi äratundmise lihtsustamiseks sisaldab kõikide originaaltindikassettide papp-pakend Canoni ainulaadset hologrammi. Hologrammidel on ainulaadsed omadused, mis muudavad oma välimust olenevalt vaatenurgast. Vaadates teatud nurkade alt, näete sõnu „Canon” ja „Genuine”, ning kujutised muutuvad sirgetest joontest lainelisteks.

Plastist tindipakend

[MASTER] Pilt_XL-tindid koopia

Blisterpakend (termovormitud plastik) pakub jaemüüjatele optimaalset toote kaitset ja tõhusat toote esitlemist. Canoni tindi blisterpakend on ainulaadse ja eksklusiivse kujuga, hõlmates kvaliteetset viimistlust (print ja kinnitus), et tagada originaaltoote lihtne äratundmine. Meie tindi blisterpakendid on valmistatud minimaalselt 70% ulatuses taaskasutatud materjalidest.

Vaadake lisateavet PIXMA tintide tehnoloogia ja tindisüsteemitüüpide kohta. Avastage, kuidas iga tindiga prinditavate lehekülgede arvu arvutatakse ning kui palju saate XL-tintidega säästa.

FINE-kassetid

[MASTER] Pilt_FINE-kassett

FINE-kassetisüsteem pakub maksimaalset mugavust, kuna vahetada tuleb ainult kahte kassetti. Värviline kassett sisaldab tsüaani, magenta ja kollast värvi tinti värviliseks printimiseks ning must kassett sisaldab pigmentmusta tinti teksti printimiseks. Seda süsteemi kasutatakse tavaliselt algajatele mõeldud printerites.

Eraldiseisvad tindid

[MASTER] Pilt_Eraldiseisvad tindid

Eraldiseisvate tintide süsteem optimeerib tindi tõhusust, kuna igal värvilisel tindil on eraldiseisev vahetatav tindimahuti – seega saate mingit värvi tindi välja vahetada just siis, kui see otsa saab. Viie või enama värvilise tindiga eraldiseisvate tintide süsteem pakub kvaliteetset printimist ning seda kasutatakse kesk- ja tipptasemel printerites.

Säästke XL-tinte kasutades raha

Säästke Canoni originaaltintide pealt raha, kasutades valikulisi suure tootlikkusega XL-kassette, millega saate vähema raha eest rohkem printida. Säästke topeltpaki ja multipakiga – need mugavad komplektid on väga soodsad.

Tindikassetiga prinditavate lehekülgede arv

Olenemata sellest, kas ostate asendustindikasseti või uhiuue printeri, on oluline arvestada ühe tindikassetiga prinditavate lehekülgede arvu.

Tarvikuleidja

Kasutage meie tarvikuleidjat ning leidke oma PIXMA printerile õige kassett või tindimahuti ja paber. Looge kvaliteetseid kauakestvaid fotosid või professionaalse välimusega dokumente Canoni originaaltarvikutega.