Canon MAXIFY MB5350

MAXIFY MB5350

Võimas kõik-ühes seade kõige nõudlikumatele väikestele kontoritele. Sellel on kiire kahepoolne printimine ja skannimine, 500-leheline paberimaht, kasutamise juhtimine ning nutitelefonide ja pilveteenustega ühenduvus.

MAXIFY MB5350

Kasulikud omadused

 • Produktiivne kõik-ühes seade kiiretele väikestele kontoritele koos printimis-, kopeerimis-, skannimis- ja faksimisfunktsioonidega.
 • Tänu kiirele esimesele prindile ning kiirusele 15 lk/min värviliselt ja 23 mustvalget lk/min ei pea dokumente kaua ootama
 • Wi-Fi ja Etherneti ühendus: printige ja skannige arvuteid, nutitelefone, tahvelarvuteid ja pilveteenuseid kasutades
 • Sisseehitatud 50-leheline ühe läbimisega kahepoolne automaatne dokumendisöötur ja kaks 250-lehelist paberikassetti
 • Printige kuni 2500 lehte mustvalgelt ja 1500 lehte värviliselt, kasutades eraldi vahetatavaid XL-tindimahuteid.

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon MAXIFY MB5350 üksikasjadega

Võimas kõik-ühes seade väikestele kontoritele


Olge tootlik ja püsige ühenduses tänu sellele tugevale ja kiirele kõik-ühes seadmele, mis on mõeldud nõudlikele väikestele kontoritele, kus on suured kuised printimismahud vahemikus 250 kuni 1500 lehte. Tänu Wi-Fi ja Etherneti ühenduvusele, professionaalsele printimiskvaliteedile – ning kasutamise juhtimisele meelerahu tagamiseks – on see printer täiuslik kaaslane kontoris.

Kiire dokumentide printimine


Te ei pea enam kunagi oma äridokumente ootama. Kiired A4-dokumentide ISO printimiskiirused (23 kujutist minutis mustvalgelt ja 15 kujutist minutis värviliselt) on ühendatud kiire esimese prindi ajaga (umbes 7 sekundit).

Ärikvaliteet


Kahekordselt vastupidavad kõrge tihedusega tindid toodavad teravat teksti ja elavaid värve. Need pigmendipõhised tindid on silmapaistvalt püsivad – seega ei tuhmu need aja jooksul – ning samuti on need vastupidavad märgistamise ja hõõrdumise suhtes, muutes need täiuslikuks kvaliteetsete äridokumentide loomisel.

Kulutõhusus


Printige kuni 2500 lehte mustvalgeid ja 1500 lehte värvilisi A4-formaadis dokumente XL-tindimahuteid kasutades. Eraldi vahetatavad tindimahutid tagavad maksimaalse tootlikkuse ja minimaalse kulu. Valikuline 4-värviline multipakk sisaldab täielikku varutintide komplekti veelgi kulutõhusamate tulemuste saavutamiseks.

Vajaduse korral lisatud tõhusus


Muutke iga ülesanne lihtsaks, sh mitmeleheküljeline skannimine ja kopeerimine, tänu kahele 250-lehelisele paberikassetile, sisseehitatud ühe läbimisega kahepoolsele 50-lehelisele automaatsele dokumendisööturile ja suurele värvilisele puutetundlikule ekraanile. Täiendavaks professionaalsuseks ja väiksemaks paberikuluks on võimalik ka hõlpsasti kahepoolselt printida.

Ühenduvus


MAXIFY Cloud Linkiga saate printida populaarsetest pilveteenustest nagu Evernote, Dropbox või Google Drive, otse oma printeri ekraanilt või nutitelefonist rakendust MAXIFY Printing Solutions kasutades. Lisaks on toetatud skannimine e-posti, skannimine pilveteenustesse ja Apple’i AirPrinti funktsioonid.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon MAXIFY MB5350, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Quick 1st Print

Esimese prindi väljastusaeg 7 s

Single Pass 2-sided Scan

Dokumendi mõlema poole skannimine

50-sheet 2-sided ADF

Automaatne mitme lehe kopeerimine

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Juhtmevaba kasutamine ja jagamine

500 Sheet Capacity

Produktiivne paberikasutus

Touch Screen

Kasutajasõbralik 7,5 cm puutetundlik ekraan

Scan to Cloud

Dokumentide pilveteenustesse üleslaadimine*

Tablet and smartphone ready

Tahvelarvuti ja nutitelefoni valmidusega

 • MAXIFY MB5350
 • Toitejuhe
 • Seadistatud tindimahutid
 • Seadistamise CD Windowsi jaoks (Maci draiverid on saadaval veebist)
 • Juhendid
 • Faksi-/telefoniliini kaabel