MAXIFY MB2050

See kompaktne kõik-ühes seade pakub tõhusat ärikvaliteediga värvilist printimist kodukontoritele. Sellel on Wi-Fi, automaatne dokumendisöötur, kahepoolne printimine ning pilveteenusesse skannimise funktsioon.

MB2050_Detail

Kasulikud omadused

 • Kompaktne kõik-ühes seade kiiretele kodukontoritele koos printimis-, kopeerimis-, skannimis- ja faksimisfunktsioonidega.
 • Tänu kiirele esimesele prindile ning kiirusele 11 lk/min värviliselt ja 16 mustvalget lk/min ei pea dokumente kaua ootama
 • Wi-Fi abil printimine ja skannimine arvuteid, nutitelefone, tahvelarvuteid ja pilveteenuseid kasutades
 • Sisseehitatud 50-leheline automaatne dokumendisöötur ja 250-leheline paberikassett
 • Printige kuni 1200 lehte mustvalgelt ja 900 lehte värviliselt, kasutades eraldi vahetatavaid XL-tindimahuteid.

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon MAXIFY MB2050 üksikasjadega

Kõik-ühes seade kodukontoritele


Kodused kontorikeskkonnad nõuavad sageli tootlikkust ja mitmekülgsust, kuid sobiv toode peab olema ruumisäästlik. See kõik-ühes tindiprinter vastab täpselt nendele nõudmistele. Tänu juhtmevabale ühenduvusele, professionaalsele printimiskvaliteedile ning kopeerimis-, skannimis- ja faksimisfunktsioonidele on selle soovitatud kuine printimismaht 200 kuni 1000 lehte.

Kiire dokumentide printimine


Te ei pea enam kunagi oma äridokumente ootama. Kiired A4-dokumentide ISO printimiskiirused (16 kujutist minutis mustvalgelt ja 11 kujutist minutis värviliselt) on ühendatud kiire esimese prindi ajaga (umbes 8 sekundit).

Ärikvaliteet


Kahekordselt vastupidavad kõrge tihedusega tindid toodavad teravat teksti ja elavaid värve. Need pigmendipõhised tindid on silmapaistvalt püsivad – seega ei tuhmu need aja jooksul – ning samuti on need vastupidavad märgistamise ja hõõrdumise suhtes, muutes need täiuslikuks kvaliteetsete äridokumentide loomisel.

Kulutõhusus


Printige kuni 1200 lehte mustvalgeid ja 900 lehte värvilisi A4-formaadis dokumente XL-tindimahuteid kasutades. Eraldi vahetatavad tindimahutid tagavad maksimaalse tootlikkuse ja minimaalse kulu. Valikuline 4-värviline multipakk sisaldab täielikku varutintide komplekti veelgi kulutõhusamate tulemuste saavutamiseks.

Usaldusväärsus, millele võite loota


Muutke iga ülesanne lihtsaks, sh mitmeleheküljeline skannimine ja kopeerimine, tänu 250-lehelisele paberikassetile, sisseehitatud 50-lehelisele automaatsele dokumendisööturile ja suurele värvilisele ekraanile. Täiendavaks professionaalsuseks ja väiksemaks paberikuluks on võimalik ka hõlpsasti kahepoolselt printida.

Ühenduvus


MAXIFY Cloud Linkiga saate printida ja skannida, kasutades populaarseid pilveteenuseid nagu Evernote, Dropbox, OneDrive või Google Drive – otse oma printeri ekraanilt või nutitelefonist rakendust MAXIFY Printing Solutions kasutades. Olemas on ka e-posti skannimise, Apple AirPrinti ja Google Cloud Printi funktsioonide tugi.*

*Pilveteenusesse skannimise ja e-posti skannimise tugi on saadaval ainult Canoni originaaltindi kasutajatele.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon MAXIFY MB2050, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Quick 1st Print

Esimese prindi väljastusaeg 8 s

50-sheet ADF

Automaatne mitme lehe kopeerimine

Connectivity (Wi-Fi)

Juhtmevaba kasutamine ja jagamine

250 Sheet Capacity

Produktiivne paberikasutus

Scan to Cloud

Dokumentide pilveteenustesse üleslaadimine*

Tablet and smartphone ready

Tahvelarvuti ja nutitelefoni valmidusega

Scan to USB Memory

Skannimine USB-mäluseadmele

MAXIFY Cloud Link

Printimine pilveteenustest

 • MAXIFY MB2050
 • Toitejuhe
 • Seadistatud tindimahutid
 • Seadistamise CD Windowsi jaoks (Maci draiverid on saadaval veebist)
 • Juhendid
 • Faksi-/telefoniliini kaabel