Lemon in a glass
Võta EOS R50 ja Powershot V10 abil pikkadest soojadest suvepäevadest maksimum. Proovi lõbusaid, lihtsaid ja inspireerivaid häkke või loo enda omi, et muuta suvine sisu veelgi põnevamaks. Leia oma kaamera ja valmistu suve häkkimiseks!

Säästa 100 EUR

Kas oled valmis viima sisu järgmisele tasemele? Värskenda oma suve 100 euro suuruse soodustusega kas Canon EOS R50 või Powershot V10 kaamerale

Cameras with a grapefruit behind them
 • Adrienne Eikrem

  Adrienne on 27-aastane sisulooja ja seikleja sealt, kus fjordid ja mäed ühinevad: Sunnmøre, Norra. Praegu elab ta Oslos, kus naudib linnaelu, kuid sõidab koju tagasi, et luua sisu seiklustest maalilises looduses.

 • Vendela Nilsson

  Vendela on 25-aastane sisulooja Skåne'ist, Rootsist. Ta on aastaid tegelenud sisu loomisega, keskendudes peamiselt toidutrendidele, kunstile ja käsitööle. Vendela loominguline pool ei piirdu ainult sisuloomega, ta loob ka keraamikat ja juhib ettevõtet, kus müüb oma maale.

 • Veetu Vuori

  Veetu on 27-aastane sisulooja kes pakatab energiast. Tema vlogid on sageli täis tegevusi. Tundub nagu veedaks ta rohkem aega õhus kui maa peal. Olles lumistes mägedes või reisides mööda maailma, toob Veetu alati endaga rôômu kaasa. Ta jagab alati oma positiivsust maailmaga ning pälvis 2022. aastal Soome positiivseima sisulooja auhinna.

 • Birta Hlin

  Birta on 24-aastane sisulooja, kes elab Kopenhaagenis, Taanis. Ta on pärit Islandilt, kuid armus Kopenhaagenisse vahetussemestri ajal. Tal on alati olnud kirg fotograafia ja videograafia vastu ning nüüd kasutab ta seda kogemust selleks, et jagada oma igapäevaelu sisu, mis hõlmab nii moodi, toitu kui ka kõike muud.

Powershot V10

Mõeldud vlogimiseks

PowerShot V10

Powershot V10 on taskusse mahtuv vlogimasin. Vaatamata oma väiksusele on sellel klappekraan, sisseehitatud statiiv, stereomikrofon ja lainurkobjektiiv. Kas oled valmis suureks uuenduseks väikeses seadmes?

UUED NURGAD

Vaata, kuidas Birta kasutas oma jalgratast ja PowerShot V10 kaamerat, et teha dünaamilisi ja lahedaid reisipilte. Aseta kaamera põnevate kaadrite tegemiseks jalgrattale. Saad valida kas filmida teed või keskenduda oma imelise mina filmimisele.
PowerShot V10 sisseehitatud statiiv ja lainurkobjektiiv muudavad sõidu filmimise lihtsaks.

New angles
Transition

ÜLEMINEK

Vaata, kuidas Adrienne lisab klippidele nähtamatuid üleminekuid blokeerides objektiivi ja kasutades rohkelt liikumist. Saad seda vôtet ise proovida, liigutades objekte või iseennast objektiivi lähedale või kasutades filmimisel kiireid liigutusi. Tänu kaamera väiksusele on PowerShot V10 kaameraga vôimalik teha kiireid lôike.

Uus POV

Kaamera kinnitamine asjade külge võib luua huvitavaid dünaamilisi vaatenurki. Mõnikord piisab vaid mõnest kummipaelast, ja juba ongi valmis vinge kaader, mis tõstab su sisu järgmisele tasemele. Powershot V10 kaamerat on tänu oma väiksele kujule lihtne kinnitada ja tänu sisseehitatud statiivile on kaamerat vôimalik hõlpsasti keerata.

EOS R50 BK FSL RF 16mm F2.8 STM_660x372

Valmis mis tahes sisu jaoks

EOS R50

Canon EOS R50 saab hakkama peaaegu kõigi ülesannetega, mida sa talle annad, olgu see siis video või foto, vertikaalne või horisontaalne , öine või päevane. See väike kaamera suudab seda kôike. Ekraani saab pöörata nii, et oleks lihtne ennast pildistada, vahetatavad Canoni RF-objektiivid annavad sulle lõputuid võimalusi. Vii oma sisu järgmisele tasemele juba täna.

Timelapse

TIMELAPSE

Vaata, kuidas Vendela kasutab timelapse'i, et luua lahe efekt oma toiduvalmistamise video jaoks. EOS R50 kaamerasse sisseehitatud timelapse-funktsioon teeb timelapse-kaadri tegemise lihtsaks. Aseta kaamera timelapse-režiimi, seadista kaader, vajuta salvestusnuppu ja oota, siis saad põneva kaadri, mis mängib ajaga.

PEEGELPILDID

Vaata, kuidas Veetu kasutab peeglit, et luua lõbus suvine portree. Kui asetad peegli murule, saad sa loomingulise portree täis rohelist muru ja säravat päikest. EOS R50 aitab sul lihtsalt jäädvustada hetke ja Canon Camera Connect funktsiooni abil saad kergesti edastada faile oma telefoni, et neid internetis jagada.

MIRROR SHOTS
Camera lying on top of a napkin

Dolly Hack

Sujuvad liigutused ilma suurte seadistusteta. Võta kaasa salvrätik, rätik, paber või mis tahes muu, mis libiseb laual, ja saad eriti sujuvad kaameraliigutused. Kui tahad minna veel samm edasi, sobib ka kõik, mis veereb. Proovi kohvrit, kontoritooli või isegi jalgratast, et saada kergelt preemium taseme kaadrit. R50 kiire autofookus tähendab, et pead keskenduma vaid õige kaadri ja kiiruse leidmisele.

SÄÄSTAD 100 EUROT POWERSHOT V10 JA EOS R50 PUHUL

ÕPIME LISAKS
Cameras with a grapefruit behind them

HACK YOUR SUMMER WITH CANON