NÕUANDED PRINTIMISEKS

Viis põhjust, miks printer PIXMA TR150 sobib ideaalselt printimiseks liikvel olles

Kas te ei tööta ei kontoris ega kodus? Printer, mida saab kõikjal kasutada, annab teile professionaalse eelise ja võib aidata teil veelgi rohkem kliente saada.
Kaks ehitajat prindivad dokumente Canoni printeriga PIXMA TR150. Nende kõrval laual on oranž kiiver.

Kui töötate liikvel olles, siis on oluline kasutada iga võimalust. Kokkulepete sõlmimisele aitab kaasa see, kui te ei pea kliendile ütlema, et saadate meili, vaid saate jätta talle välja prinditud hinnapakkumise või isegi lepingu allkirjastamiseks.

Võimalus koheseks printimiseks võib olla kasulik mitmesugustes olukordades. Personaaltreenerid ja füsioterapeudid saavad jätta klientidele harjutuste loendeid ja jooniseid ning võivad olla kindlad, et kliendid teevad õigeid harjutusi ka siis, kui keegi pole neile abiks. Juhendajad saavad juhendada õpilasi selgete tunnikavade, kokkuvõtete ja konspektidega.

Kompaktne ja kaasaskantav printer PIXMA TR150 või akuga PIXMA TR150 sobib suurepäraselt igale inimesele, kes tahab printida siis, kui ta pole kodus või kontoris. Siin on viis põhjust, miks see printer võiks aidata teil oma äritegevust veelgi tõhusamalt korraldada.

1. Väga mugavalt kaasaskantav

Mees sõidab autoga, printer PIXMA TR150 on kõrvalistmel.

Canoni printer PIXMA TR150 sobib ideaalselt inimestele, kes ei tööta kodus või kontoris, sest seda saab kasutada prinditöödeks ka liikvel olles.

Märguriietuses mees kannab kaenla all printerit PIXMA TR150.

Canoni printer PIXMA TR150 on piisavalt väike ja kerge, nii et saate seda endaga kaasas kanda.

Printer PIXMA TR150 sobib ideaalselt siis, kui vajate printerit, mis mahub teie töölauale, mis on juba tihedalt asju täis. See sobib samuti siis, kui töötate kaugkontoris või külastate kliente ja tööruume elektrivarustusega asukohtades. Võite panna printeri oma kotti ja võtta selle endaga kaasa, lukustada sahtlisse või kasutada selle kaitsmiseks ühilduvat vargusevastast lukku. Kui töötate sageli vabas õhus, autos või kohvikus, siis akuga printeriga PIXMA TR150 on kaasas lihtsalt ühendatav aku. Kui see on täielikult laetud, siis saab selle toitel printida kuni 330 lehte1.

Kui olete ühendanud aku põhiseadmega, siis kulub vahelduvvooluadapteri abil laadimiseks kaks tundi ja 20 minutit. Akut võib laadida ka mobiili akupanga või auto pistikupesa abil, kasutades selleks kaasasolevat USB-C-juhet. Jälgige aku laetustaseme LED-i ja te ei leia ennast tõenäoliselt kunagi olukorras, kus te ei saa printida.

2. Lihtne ühenduvus

A man in a high-vis jacket prints out documents from his smartphone on a Canon PIXMA TR150 printer.
Kodus töötav naine prindib dokumente, kasutades nutitelefoni ja Canoni printerit PIXMA TR150.

Juhtmevaba printimine võimaldab printida nutitelefonist. Saate kasutada funktsiooni Wireless Direct (Juhtmevaba otseühendus) ja printida isegi ilma WiFi-ühenduseta.

Nii PIXMA TR150 kui ka akuga PIXMA TR150 toetavad juhtmevaba ühendust ning ühilduvad AirPrinti (iOS), Mopria (Android) ja Windows Mobile’iga, et pakkuda ilma rakenduseta printimist otse nutiseadme operatsioonisüsteemist. Mõlemat printerit saab juhtida ka nutitelefoni abil, kasutades tasuta rakendust Canon PRINT, mille kaudu saate printida dokumente ja fotosid, mis on salvestatud teie seadmesse või pilvepõhisesse teenusesse, nagu Google Drive, Dropbox, OneDrive ja Google Classroom, kasutades selleks PIXMA Cloud Linki. Rakendusega Canon PRINT saate lisaks dokumente skannida, kasutades selleks oma nutitelefoni kaamerat. Lihtsaks ja mugavaks koopiate tegemiseks valige lihtsalt funktsioon Smartphone Copy (Nutitelefonisse varundamine) ning saate neid dokumente seejärel otse printida, salvestada või meilida, kasutades selleks oma nutitelefoni.

Mõlemad printerid toetavad 2,4 GHz ja 5 GHz2 WiFi-sagedust, nii et saate püsivama ühenduse tagamiseks kasutada väiksema liiklusega WiFi-võrku. Kui asute kõrvalises kohas, kus pole ruuterit ega WiFi-signaali, siis saate kasutada funktsiooni Wireless Direct (Juhtmevaba otseühendus) ning printida juhtmevabalt otse oma telefonist, tahvelarvutist või sülearvutist. See tähendab, et võite töö tegemisel piiranguteta liikuda ja saate ikka teha neid prinditöid, mida peate tegema tööülesannete täitmiseks, et teie kliendid (ja ülemus) õnnelikud oleksid.

3. Spetsiaalsete paberite tugi

Sülearvutiga mees istub kohvikus ja prindib dokumente, kasutades Canoni printerit PIXMA TR150.

Canoni printer PIXMA TR150 võib olla väike, aga see mahutab kuni 50 lehte tavapaberit ja suudab printida mitmesugust tüüpi paberile.

Kuna printerisse PIXMA TR150 mahub 50 tavapaberi lehte, siis ei pea te seda tööpäeva jooksul sagedasti täitma. See on hea uudis, kui peate printima virna küsimustikke, tervele klassile kontrolltöid või hunniku pikki lepinguid.

Mõlemad printerid ühilduvad ka ümbrike ja spetsiaalsete paberitega, sh Canoni kõrglahutusega paber High Resolution Paper, matt fotopaber Matte Photo Paper, kahepoolne matt paber Double-sided Matte Paper ja magnetiline fotopaber Magnetic Photo Paper. Tänu sellisele mitmekülgsusele saate valida oma vajadustele vastava paberi ja printida aadresse otse ümbrikule, nii et kogu kommunikatsioon näeb välja professionaalne. Võite isegi printida oma logo ja telefoninumbriga külmikumagneteid ning anda neid oma klientidele. Kui olete aga õpetaja, siis võite luua spetsiaalseid kuldtähti parimate tulemustega õpilastele.

4. Kohandatud mallid

A Canon PIXMA TR150 printer on a table next to a man with a laptop.
Sülearvutiga mees prindib dokumente, kasutades Canoni printerit PIXMA TR150.

Kui prindite sageli samu vorme, siis saate salvestada printerisse PIXMA TR150 või akuga PIXMA TR150 kuni viis malli.

Kas peate mõnda dokumenti sageli printima? Printerisse PIXMA TR150 või akuga PIXMA TR150 saab salvestada kuni viis malli, mis on valmis viivituseta printimiseks, nii ei pea te kulutama aega sülearvutist, nutitelefonist või tahvelarvutist dokumentide otsimisele. Vormid, lepingud, küsimustikud või brošüürid saab salvestada printerisse Windowsi draiveri 3 kaudu, nii et need on valmis kiireks printimiseks, kasutades printeri 1,44-tollist OLED-ekraani.

5. Teravad ja kauakestvad väljatrükid

Laua taga istuv mees hoiab üleval tahvelarvutit, kus on näha puhkusebrošüür. Laual olev Canoni printer PIXMA TR150 prindib värvilist väljatrükki.

Printige teravselgeid väljatrükke ja nautige parimat kvaliteet isegi tumedates kohtades. Hübriidne tindisüsteem ja spetsiaalne must tint loovad terava teksti, samas kui värvainepõhised tindid võimaldavad teha erksaid väljatrükke.

Need kaks printerit kasutavad hübriidset tindisüsteemi, mis ühendab musta pigmendiga tindi 4 värvipõhise värvilise tindi kassetiga. Saate nii printida tähtsaid dokumente terava tekstiga, samas kui fotod ja joonised on rikkalike värvidega. Tänu Canoni tehnoloogiale ChromaLife100 võite olla kindlad, et prinditud fotod peavad vastu terve eluea4.

Mugavuse huvides saab printeris kasutada kahte kassetti, üks musta pigmendiga tindi jaoks ja teine värviliste tintide jaoks. Selleks et võiksite olla kindel, et tint ei saa otsa just siis, kui oluline prinditöö on pooleli ja olete lähimast poest kilomeetrite kaugusel, on ekraanil mugav tinditaseme kontrollimiselement.

Kompaktne, vaikne ja mugav PIXMA TR150 või akuga PIXMA TR150 võimaldab teil igal ajal diskreetselt ning professionaalselt töötada. Kuhu töö teid ka ei vii, võtke TR150 endaga alati kaasa.

Autor: Angela Nicholson

 1. Prinditud läbi USB-ühenduse ja ilma WiFi-ühenduseta.
 2. 5 GHz tugi ei pruugi teie piirkonnas saadaval olla.
 3. Mallide printerisse laadimiseks on vaja Canoni prindidraiverit ja Windowsi arvutit.
 4. Põhineb Canoni kiirendustesti meetodil pimedas kontrollitud temperatuuri-, niiskus- ja gaasitingimustega kohas hoidmisel, simuleerides kiletaskutega albumis hoidmist. Canon ei saa tagada piltide vastupidavust; tulemused võivad erineda olenevalt prinditud pildist, kuivamisajast, näitamis-/hoidmistingimustest ja keskkondlikest teguritest.

Seotud tooted

Seotud artiklid

 • PRINTIMINE

  Parimad printerid disaineritele

  Printerid on disaineritele väga oluliseks tööriistaks – me aitame teil leida vajadustele vastava mudeli.

 • PRINTIMINE

  Juhtmevaba printeri kasutamine

  Nutikad võimalused juhtmevabast printerist viimase võtmiseks.

 • PRINTIMINE

  Õige Canoni printimisrakendus teie jaoks

  Olge loominguline ja organiseeritud Canoni printimisrakendustega – iga projekti jaoks sobib üks.

 • PRINTIMINE

  Parimad printerid kodukontoritesse

  Muutke kodust töötamine sujuvaks Canoni PIXMA ja MAXIFY printeritega.