Roosa dressipluusiga mees hoidmas Canoni kaamerat oma näo ees. Välk tekitab oranži valguse.

ME OLEME CANONI PROGRAMM

Oleme uba üle 80 aasta andnud inimestele vahendeid, et jäädvustada ja säilitada nähtut. Maailma parima pildinduse ettevõttena elame ja töötame koos ühise heaolu nimel.

Natukene meist

Meid on üle kogu maailma kokku üle 182 000 ning teeme kõik koostööd, et olla uuendusliku pildinduse ja infotehnoloogiliste lahenduste valdkonna juhtiv teenusepakkuja.

Meie visioon

Canon rikastab elusid ja ettevõtteid uskmatutel uutel viisidel. Saate osaleda visionaarse, uuendusliku ja julge ettevõtte tuleviku kujundamisel.

 • Avastage erakordset

  Otsime pidevalt uusi võimalusi oma ettevõtte uuendamiseks ja kasvatamiseks, kuna meie kliendid ootavad meilt midagi erakordset. Meie visioon inspireerib meid oma tööviisi täiustama – et saaksime saavutada häid tulemusi, koos.

 • Kyosei

  Kooskõlas meie Kyosei kultuuri ja väärtustega on meie visioon keskendunud toodete täiustamisele ja uuenduste kasutusele võtmisele. Kuna soovime alati saavutada erakordset, töötame selle nimel, et maksimeerida kasvu tärkavatel turgudel ja muuta oma ettevõtet mitmekesisemaks – see avab meile lõputult võimalusi.

 • Keskenduge innovatsioonile

  Maailma juhtiva pildinduskaubamärgina oleme pühendunud täiustatud tehnoloogiate kasutamisele ja väärtustame innovatsiooni. Seetõttu oleme patendi loomise valdkonnas hinnatud üheks parimaks ettevõtteks ning just see kirg innovatsiooni ja edasiarenemise järele aitab meil jätkuvalt edu saavutada.

Canon numbrites

Canon numbrites

Asutati 1937. aastal

ettevõttena Precision Optical Industry, Co. LtdÜle 182 000

Canoni töötajat üle maailma.256

tütar- ja partnerettevõtet1990

Canon algatas maailma esimese toonerikassettide ümbertöötlemise programmi.Top 3

Oleme viimased 30 aastat 3 parima patendi omaniku seas.Üle 30 000 päeva

Pakume üle 30 000 päeva koolitus- ja arendustegevust aastas.

 

Meie väärtused

 • Mida me väärtustame

  Me usume kindlalt austusse, toetamisse ja koostöösse kui tõelistesse võimaldajatesse meie eduks, julgustades kõiki Canoni töötajaid nägema maailma nii, nagu teised seda näevad, ja olema valmis seda paremaks muutma.

 • Meie Kyosei filosoofia

  Meie ettevõtte filosoofia nimi on Kyosei – see on vana Jaapani sõna, mis tähendab koos ühise eesmärgi nimel elamist ja töötamist. See kajastub meie pühendumuses jätkusuutlikkusele, meie koostööviisis ja meie soovis luua kõigile keskkond, kus areneda ja kasvada.

 • Erakordse loomine

  Meie turujõud annab meile motivatsiooni ja julgust kujutleda, uurida, uuendada ja võtta inspireeritud riske. Sel viisil ühendame kirglikult riike ja erialasid, et jagada teadmisi ja luua erakordset.

Kaasavad töötajad

DE&I

Töötame kaasava töökoha loomiseks ja mitmekesise ühiskonna arendamiseks õiglasemas maailmas.

Meie asukohad

Canon Europe on EMEA strateegiline peakorter, pakume teile mitmeid erakordseid võimalusi kogu regioonis.

Meie asukohad

Kas olete huvitatud karjäärist Canonis?

Tulge ja vaadake, kuhu teie sobiksite ja mis inspireeriks teid järgmise karjäärisammu tegemiseks.

Teile võib huvi pakkuda ka

Olge inspireeritud, jätkake oma teekonda Canoniga.