Mitmekesisus, õiglus ja kaasamine

Canon on pühendunud mitmekesise kultuuri loomisele, arendades samal ajal kaasava töökoha põhimõtet ning tehes tööd kõigi jaoks õiglasema ühiskonna loomise jaoks. Ettevõttes töötab üle 22 000 töötaja ja 102 erinevat rahvust Euroopast, Lähis-Idast ja Aafrikast ning ülemaailmselt 180 000 töötajat, mistõttu kohtate erinevate taustadega inimesi.
Group of people standing in front of a park bridge
Usume Kyosei filosoofiasse – ühise hüvangu nimel üheskoos elamist ja töötamist. Soov panustada parema ühiskonna loomisse toetab meie püüdlust kaasavama ja õiglasema maailma tagamise jaoks.

Meie eesmärgiks on luua mitmekesine, kaasav ja õiglane töökoht, mis peegeldab meie mitmekülgseid kogukondi ja kliente, kelle eest EMEA piirkonnas hoolitseme. Selle saavutamiseks loome töökeskkonna, kus inimesi väärtustatakse, austatakse ja kus valitseb ühtekuuluvustunne, ning inimesed saavad isiklikus ja tööalases plaanis edasi areneda.

PETER SAAK, Executive Vice President, Canon EMEA Developing Regions Business Group

Kaasatud inimeste visiooni täideviimine

„Mitmekesisus, õiglus ja kaasamine on vundamendiks sellele, kuidas kolleegid meie ettevõtte Kyosei filosoofiat mõistavad ning väljendavad. See seisneb ka meie pühendumise väljendamises mitmekesise ettevõtte loomisel, kus inimesed saavad jääda iseendaks ning neile on antud võimalus oma ametikohal edu saavutada ja karjääri arendada.“
Group of people standing on a softball pitch

Mitmekesise kultuuri loomine

Juhtkond ja töötajad on üheskoos kaasava käitumisviisi meistriteks ning eeskujudeks. Meie eesmärgiks on luua keskkond, kus kõikidest inimestest peetakse lugu, kõiki väärtustatakse ning inimesed saavad isiklikul ja tööalasel tasemel areneda.

Canon Camera

Kaasavama töökoha arendamine

Oleme pühendunud kaasavale ja õiglasele töötajate kogemuse tagamisele ning vormimisele töötajate terve eluringi kõikides etappides.

Canon Camera
Group of people at a food buffet
Two people having a meeting

Õiglasema ühiskonna loomine kõigi jaoks

Ettevõtte Kyosei filosoofia kaudu oleme keskendunud vastutustundliku äripartneri rollile, et luua parem ühiskond kõigi jaoks, pühendudes kaasavama ja õiglasema maailma loomisele.

Canon Camera

Uurige edasi

Mitmekesisus, õiglus ja kaasamine on meie jätkusuutlikkuse põhimõtte põhialused ning kinnitavad meie ettevõtte väärtuseid. Meie eesmärgiks on tagada võimalused arengu, õppimise ja edusammude jaoks, mis toetavad meie tööd tipptasemel tehnoloogiliste uuenduste loomiseks, võimaldades ettevõtetel õitseda ning innustades inimesi elama.