Connect upload share

EOS R

Ühenduge, laadige üles ja jagage kõikjal, kus olete

Mitmekülgne ja paindlik EOS R sisaldab uusimaid ühenduvusfunktsioone, mis võimaldavad jagada pilte teistesse seadmetesse ning saata, sildistada ja varundada oma olulisi töid.

Jagamine on lihtne

EOS R pakub Bluetoothi ja Wi-Fi ühenduvust, võimaldades pilte kiiresti ja lihtsalt oma nutitelefoni ja muude seadmetega jagada. Alati sisselülitatud energiasäästlik Bluetoothi ühendus loob rakenduse Canon Camera Connect kaudu automaatselt ühenduse ühilduvate seadmetega. Vaadake, jagage ja jäädvustage eemalt reaalajas pilte ja videoid vaid ühe puudutuse abil.

Edastage ja varundage liikvel olles

Kasutades rakendust Canon Camera Connect, saab EOS R saata automaatselt pilte paaritud telefoni, tahvelarvutisse või personaalarvutisse. Teil tuleb vaid oma mobiilis või arvutis Wi-Fi ühendus sisse lülitada. Kasulik funktsioon neile, kes peavad pidevalt oma tööd varundama – näiteks fotoajakirjanikud, kes töötavad tundlikes jäädvustamisolukordades.

Lisage GPS-andmeid

EOS R pakub võimalust lisada oma piltidele geosilte, sobides seetõttu hästi maastiku- ja reisifotograafidele. Kui kasutate kaamerat nii, et see on ühendatud Bluetoothi kaudu ühilduva nutiseadmega, saab EOS R koguda GPS-andmeid ja lisada need rakenduse Canon Camera Connect kaudu piltidele. See muudab asukoha määramise lihtsaks ja hõlbustab hilisemat töötlust.

Teile võib meeldida ka
Related tell your stories

EOS R

Rääkige oma lugu 4K video abil ja täitke ekraan detailidega

See capture more

EOS R

Nähtavust ja jäädvustamist täiustav sensor

Adding GPS data

Kontrollige oma kaamerat eemalt

Rakendus Canon Camera Connect pakub paindlikumaks jäädvustamiseks ka võimalust kasutada EOS Rt eemalt. Nii saate jäädvustada olukordades, kus kaamera liigutamine on füüsiliselt keeruline või hirmutaks kaadris olevat subjekti, näiteks loomi pildistades või filmides.

Wi-Fi- või USB-lõastamine

Kui töötate stuudios ja kasutate teiste inimeste abi, siis võite lõastada EOS Re oma personaalarvutiga Wi-Fi või USB 3.1 kaudu, et kõik saaksid pilte kohe näha ja üle vaadata.

Teile võib huvi pakkuda ka