ARTIKKEL

Canon EOS 90D – mitmekülgsus

EOS 90D Versatility Article

Intuitiivne digipeegelkaamera disain

EOS 90D loomisele on eelnenud aastatepikkune täiustamisprotsess. Tulemuseks on kaamera, mis tundub intuitiivne alates selle kättevõtmisest. Kaamera juures torkavad koheselt silma väikesed detailid, nagu üldvalija kaksiknupp, mis võimaldab teil jäädvustamise ajal teravust reguleerida, kohandatavad võtterežiimid ning juhtnupud.

EOS 90D Take a clear view Zoom Lens
© Copyright Fergus Kennedy

Saavutage selge pilt

Kuna EOS 90D on digipeegelkaamera, on sel muidugi ka nutikas optiline pildinäidik, mis võimaldab teil täpselt jälgida liikuvaid objekte, nagu linnud, ning tabada ideaalset pildistamishetke. Reaalajavaate kaudu edastatakse olulist teavet, mille abil saate olla kursis kaamera jõudluse iga aspektiga.

EOS 90D All-day battery life
© Copyright Fergus Kennedy

Kogu päeva kestev aku

Suur aku tagab ühe laadimisega 1300 võtet,* tänu millele saate pikemalt pildistada. Akusalv võimaldab kasutada teist akut, kahekordistades laadimiste vahele jäävat aega ja muutes kaamera vertikaalse kasutamise mugavamaks.

EOS 90D Balance and Comfortable Grip
© Copyright Fergus Kennedy

Tänu EOS 90D klassikalisele disainile ja vormitud käepidemele on seda mugav kasutada ning see püsib tasakaalus ka pikkade või lühikeste objektiivide kasutamisel, tehes kaamerast hea valiku loodus- ja spordifotograafidele.

EOS 90D Built-in wireless connectivity
© Copyright / 60 tähemärki kõikides keeltes

Sisseehitatud juhtmevaba ühenduvus

EOS 90D on varustatud Wi-Fi ja Bluetoothi ühenduvusega, võimaldades teil kaamerat eemalt juhtida ning tehtud pilte kiiresti ja hõlpsalt nutiseadmesse jagada, kuhu on installitud rakendus Canon Camera Connect.* Jälgige ekraanilt kaamerapilti, kohandage sätteid, muutke režiime ja tehke pilti ilma kaamera kõrval seismata. Suurepärane viis loomariigile lähemale liikuda, ilma subjekte hirmutamata. Lisaks saate oma pilte sünkroniseerida nutiseadme või PC/Maciga ka kodus.

Võite EOS 90D siduda oma PC või Maciga, kasutades EOS Utility tarkvara – suurepärane viis stuudios pildistamiseks.


< Tagasi EOS 90D ülevaate juurde

Teile võib meeldida ka ...