ARTIKKEL

Canon EOS 90D – videote jäädvustamine

EOS 90D Shooting Video

Suurepärane loominguline video

Jäädvustage vapustavaid videoid, kasutades 4K eraldusvõimet 25 või 30p juures ja kaamera sensori täislaiust, et saavutada tõeliselt kinemaatilist efekti.

Kaadrisageduste valik

Täis-HD salvestuse puhul on võimalik valida erinevate kaadrisageduste vahel – alates 30 või 25 kaadrit/s kuni sujuva 50 või 60 kaadrini/s – ideaalne liikuvate subjektide jäädvustamiseks. Võimalik on ka 100 või 120 kaadrit/s, mis on suurepärane aegluubis efektide jaoks.*

Kaamerasisene 4K aegvõte, millel on kolm erinevat eelseadistust, laseb teil näidata liikumist hoopis teisel ajaskaalal. 4K kaadri hõive võimaldab videosalvestuse üksikkaadritest luua 8-megapikslilised JPEG-faile.

*Suure kaadrisagedusega videote kujutiseala on pisut kärbitud: 84,1% horisontaalsest ja 84,2% vertikaalsest ulatusest.

EOS 90D Selection of frame rates
© Copyright Fergus Kennedy

Ideaalne filmide loomiseks

Kasutades EOS 90D kaamerat erinevate videoprojektide jaoks, märkate, et selle funktsioonid muudavad teie elu kergemaks ja lasevad teil oma loomingulist poolt avastada. Näiteks võimaldab kaamera muudetava nurgaga puuteekraan jäädvustada peaaegu iga nurga alt ning mikrofoni ja kõrvaklappide pesad lasevad teil üles võtta selget heli.

Meie täiustatud Movie Servo kahepiksliline CMOS-automaatteravustamissüsteem jälgib kaadris liikuvaid subjekte, sealhulgas ka nende nägusid, kasutades näo ja silma tuvastamist ning automaatteravustamist. Viimaseid on võimalik kasutada isegi video filmimisel. Fookuse nihutamine ühelt subjektilt teisele on niisama lihtne nagu kaamera puuteekraani puudutamine – saate teravust reguleerida isegi oma nutiseadmelt, kuhu on installitud rakendus Canon Camera Connect. Reguleerige teravustamiskiirust otse kaamera menüüsüsteemis ja kasutage reguleeritud fookuskaugusega efekte.

Lihtne on ka käsitsi teravustamine, kuna teravustamisabi näitab värvidega, mis on ja mis ei ole fookuses.


< Tagasi EOS 90D ülevaate juurde

Teile võib meeldida ka ...