ARTIKKEL

Canon EOS 90D – kiirus ja automaatteravustamine

EOS 90D Owl Sample Image
© Copyright Markus Varesvuo

Alates linnujälgimisest kuni võistlusradadeni

Pidage tegevusega sammu, jäädvustades suurepäraseid pilte kiirelt kaduvatest hetkedest. Kiire sarivõte, ülitäpne fookuse jälgimine ja suurepärane käsitlemine teevad sellest kaamerast ideaalse valiku igaühele, kes soovib jäädvustada loodust, sporti või kiiret tegevust.

Piisavalt kiire, et püüda kaduvaid hetki

Suurepärane valik loodus- ja spordifotograafidele: jäädvustage kaamera pildinäidiku ja pideva teravustamise abil detailirohkeid 32,5 MP pilte kiirusel 10 kaadrit/s või reaalajavaate režiimis 11 kaadrit/s. APS-C formaat lisab teie telefotoobjektiivile täiendava „ulatuse“, et saaksite liikuda tegevusele lähemale ning luua suuri ja võimsaid väljatrükke.

UHS-II SD-mälukaardi tugi võimaldab kaameral pilte kiiresti kaardile kirjutada ning jäädvustada ühe särivõttega 58 täissuuruses JPEG-faili, 25 RAW-faili või 39 CRAW-faili.

EOS 90D värelustuvastustehnoloogia kontrollib EOS 90D sarivõtte kaadrisagedust, et kompenseerida sisespordi jäädvustamisel tekkivat värelevat valgust.

EOS 90D Swallow Sample Image
© Copyright Markus Varesvuo

Terav tulemus

Tänu EOS 90D kõrgetasemelistele automaatteravustamissüsteemidele jälgitakse isegi liikuvaid objekte ja hoitakse neid teravas fookuses. Vahet ei ole, kas kasutate kaamera suurepärast optilist pildinäidikut või selle mitmekülgset muudetava nurgaga puuteekraani – teravustamine on alati kiire ja täpne.

Kiire ja täpne teravustamine

EOS 90D optilises pildinäidikus on 45 ristitundlikkusega automaatteravustamispunkti, mis tagavad parema tundlikkuse ja täpsuse nii horisontaalsel kui ka vertikaalsel jäädvustamisel. Saate jäädvustada isegi –3 EV juures ja kasutada objektiivi konverteri kombinatsioone, mille maksimaalne ava on kõigest f/8.

Kasutage automaatteravustamispunkte kas niisama või teatud gruppides ja alades. Saate neid kergesti kaadris ringi liigutada, kasutades intuitiivset automaatteravustamise üldvalijat. iTR-automaatteravustamissüsteem kasutab liikuvate subjektide tuvastamiseks ja jälgimiseks värvi ja näoteavet. Haarake kontroll fookuse tundlikkuse ja jälgimise üle, et kaamera automaatteravustamine vastaks jäädvustatavatele subjektidele.

EOS 90D Fast Accurrate Focusing
© Copyright Fergus Kennedy

Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine

Reaalajavaate režiimis või video jäädvustamisel tagab Canoni kohandatud kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine vapustava teravuse ja suure katvuse. Lisaks võimaldab see salvestada kuni –5 EV juures. Tänu 100% × 88% vertikaalsele ja horisontaalsele kaadri katvusele ning 5481 automaatteravustamiskohale saate oma kompositsiooni täiuseni lihvida. Näo ja silma tuvastamine võimaldab jälgida liikuvad inimesi ning hoida neid teravas fookuses.

Fookuse kahvel

Kui teie jaoks on oluline saavutada maksimaalset väljasügavust kogu pildi ulatuses, näiteks makrovõtete juures, siis on fookuse kahvel suureks abiks. EOS 90D ühe puutega päästikunupuga saate jäädvustada sarivõtteid, kohandades samaaegselt fookuskaugust alates algsest positsioonist paremal kuni terve tausta ulatuses. Seejärel luuakse Canoni Digital Photo Professional tarkvaraga üks liitpilt, mis on tervenisti fookuses.


< Tagasi EOS 90D ülevaate juurde

Teile võib meeldida ka ...