ARTIKKEL

Canon EOS 90D – pildikvaliteet

EOS 90D Black Throated Diver

Pildikvaliteet, mis jätab hingetuks

32,5-megapiksliline APS-C CMOS-sensor töötab käsikäes meie kohandatud DIGIC 8 pildiprotsessoriga, et tagada fantastilist pildikvaliteeti – nautige vapustavat selgust, tonaalsust ja värve, samal ajal, kui nõrgas valguses tekkiv müra on viidud miinimumini. Kuni 25 600 ISO-valgustundlikkus võimaldab jäädvustada käest hoides hämarates valgustingimustes ning lai dünaamiline vahemik kindlustab detailse pildi ka heleda valguse või tumedate varjude korral.

EOS 90D EF Lens
© Copyright Fergus Kennedy

Ideaalne kombinatsioon jõudlusest ja kompaktsest disainist

Jäädvustage detailirohkeid pilte 32,5-megapikslilise CMOS-sensoriga, mis on loodud ja toodetud eksklusiivselt Canoni jaoks. Selle APS-C formaat on piisavalt suur, et pakkuda kontrolli väljasügavuse üle, kuid piisavalt väike, et EOS 90D ning selle objektiivid oleksid kompaktsed ja ideaalses tasakaalus.

EOS 90D Travel Photography
© Copyright Fergus Kennedy
EOS 90D 100% Crop
100% kärpimine

Optimaalne pildikvaliteet

Kaamerasisene pilditöötlus võimaldab teil viia pildikvaliteedi maksimumini. Meie digitaalse objektiivi optimeerija tehnoloogiat saab rakendada ka jäädvustamise ajal, kus iga kaadrit kohandatakse vastavalt objektiivi omadustele. Mis on tulemus? Pildid on selged ja detailirohked – ja seda otse kaamerast.

RAW-faile saab kaamerasiseselt töödelda JPEG-failideks, mis võimaldab pilte ka funktsiooni Creative Assist (loominguline abi) abil viimistleda. DIGIC 8 protsessor võimaldab pilte reguleerida ja samast pildist mitu versiooni luua, millest igaühel on erinev välimus ja tunnetus.


< Tagasi EOS 90D ülevaate juurde

Teile võib meeldida ka ...