OSTUD JA MAKSED

Ettevõtte kasv, mida toetab automatiseeritud ostude ja maksete lahendus P2P

Middle-aged man in shirt walks between warehouse shelving

Kasvav ettevõte

KEW Electrical on Ühendkuningriigi üks kiiremini kasvavatest iseseisvatest elektritoodete hulgimüüjatest, kes pakub samal päeval laost väljastamist ja klientidele keskendunud personali.

Man in high visibility vest takes stock of boxes in electrical wholesaler warehouse

Kiire kasvu mõju

Ettevõtte kasvukiirus oli ületamas selle võimekust, mistõttu pidi finantsosakond käsitsi töötlema rohkem kui 96 000 tarnija arvet aastas. Üksikute arvete eraldi käsitlemine muutis tööprotsessi keeruliseks, kuna puudus ülevaade sellest, millised tooted on laekunud ja millised arved on väljastamata. Kuna kulude kohta ei olnud korralikku üldpilti, kannatas kiirelt kasvav ettevõte ka rahavoogude puudumise tõttu.

KEW Electrical vajas protsesside halduslahendust, mis suudaks ettevõttega sammu pidada.

Woman in office processes Accounts Payable paper invoices in front of computer

Digitaalne muutus koos Canoni ostude ja maksete lahendustega

Tänu sellele, et KEW Electrical sõlmis Canoniga strateegilise partnerluse, said nad oma makseprotsessidesse lisada automatiseeritud ja tervikliku Canoni ostude ja maksete lahenduse (Purchase to Pay, P2P).

Digitaliseeritud töövoog automatiseerib 80% KEW Electricali makseprotsessidest ja ühendab need ühisele platvormile. See tähendab elektrooniliste arvete automaatset kõrvutamist, salvestamist ja arhiveerimist vastavalt ostuarvete numbritele. Canoni ostude ja maksete lahendus võimaldas KEW Electricalil töötada kiiremini ja nutikamalt, hoides ning toetades ettevõtte kasvu tootlikkuse, täieliku ühilduvuse ja selge kulude ülevaatega.

Man in shirt talks to man in high visibility jacket among rolls of electrical cabling in warehouse


TÄNU AUTOMATISEERITUD JA TÕHUSA SÜSTEEMI KOHESELE REAGEERIMISELE EI LÄHE ARVED ENAM POSTIS KADUMA NING NENDE TÖÖTLEMINE EI JÄÄ HILJAKS.

Tim Standing,
KEW Electricali finantsdirektor

Töövoo automatiseerimine skaleeritava arengu jaoks

Ostude ja maksete lahenduse P2P rakendamine võimaldas KEW Electricalil saada tagasi kontroll oma rahavoogude ja kulutuste üle. Täiustatud ostuvõime tegi võimalikuks lisapersonalist loobumise ja tarnijatega seotud kulutuste vähendamise – ettevõte saab nüüd isegi allahindlust, kuna tarnijate arved makstakse nii kiiresti.

Ostude ja maksete lahenduse P2P administratiivsed, aruande- ja esipaneeli funktsioonid pakuvad KEW Electricalile selget ülevaadet kõikidest makseprotsessidest, vähendades pettuste riski ning maksete paljundamist.

Automatiseeritud lahendus on saanud ettevõtte finantsosakonnalt ja administratiivpersonalilt nii head tagasisidet, et KEW Electrical on integreerinud sama lahenduse ka tootmise üldkulude haldusesse.MEIE KASVUPOTENTSIAAL ON NÜÜD ÜÜRATU JA SEEPÄRAST SOOVIME JÄTKATA KOOSTÖÖD PARTNERIGA, KES SUUDAB MEID SEL TEEL TOETADA.

Muutke oma ettevõtte äritegevust koos kiiremate ja nutikamate ostude ja maksete lahendustega.

Võtke ühendust meie meeskonnaga