Birdwatching binoculars
alt text goes here

LINNUVAATLUSE
BINOKLID

Suure jõudlusega binoklid lindude ja loomade jälgimiseks.

Canoni kvaliteet ja jõudlus

Kõik meie linnuvaatluse binoklid on varustatud Canoni täppisoptika ja optilise pildistabilisaatoriga, mis tagavad mugava ning nauditava linnuvaatluskogemuse pikema aja jooksul.

Minge nii lähedale, kui vajate

Meie 8- kuni 10-kordse suurendusega binoklid on kaasaskantavad ja sobivad hästi tavaliseks linnuvaatluseks. Sama suurendusega valgusküllased binoklid on paremad nõrgas valguses, samal ajal kui 12- ja 14-kordse suurendusega mudelid on suurepärased väikeste lindude või kaugel asuvate loomade jälgimiseks.*

8x to 10x binocular

Nautige heledamat vaadet

Mida rohkem valgust binokkel kogub, seda valgusküllasem on avanev vaade. Meie binoklil 10x42L IS WP on kvaliteetne Canoni L-seeria optika ja see pakub valgusküllast vaatevälja, mistõttu on binokkel ideaalne valik lindude jälgimiseks hämaras või nõrgas valguses.

10x42L IS WP binoculars

Ülistabiilne vaade

Tänu Canoni optilisele pildistabilisaatorile (IS), mis korrigeerib kiiresti ja täpselt paljusid eri tüüpi liikumisi ning värinaid, saate mugavalt ja rahulikult linde vaadelda. Stabiilne pilt võimaldab linde hõlpsasti liigitada ja nende liikumist ka kõrgel suurendusel jälgida.

Vaadake lisaks

A super steady view

Minge lähemale ja nautige parimat kvaliteeti

Tänu moonutusi minimeerivale Porro II prisma optikale ja Super Spectra objektiivi vääristuskattele pakub Canoni täppisoptika parimat võimalikku linnuvaatluskogemust igal suurendusel.

Canon precision optics

Vaadake mis tahes ilmaga

Meie esmaklassiline veekindel binokkel 10x42L IS WP peab vastu ka raskeimates ilmastikuoludes. Seda tänu Jaapani tööstusstandarditele (Japanese Industrial Standards, JIS) vastavale veekindlusele. Teistel mudelitel on vastupidav lihtsasti haaratav kummeeritud pind ja erinevad ilmastikukindlustasemed.

waterproof 10x42L IS WP

Vaadake laiemalt

Väiksema suurendusega 8- kuni 10-kordsed binoklid pakuvad laiemat vaadet, mis sobib kiiresti liikuvate ja kaugel asuvate lindude jälgimiseks. Sama suurendusega binoklid suurendavad subjekte samade mõõtmeteni, kuid mõned pakuvad laiemat vaatevälja ja rohkem ümbritsevaid detaile.

See a wider view 8x to10x binoculars

Linnuvaatluse jaoks soovitatavad binoklid

Valige erinevate suurenduste seast ja saavutage parim linnuvaatluskogemus.

Teised tegevusalad

Avastage kogu meie binoklite valik ja saage lisateavet endale sobiva binokli valimiseks.

* Pildid on esitatud ainult illustratiivsel eesmärgil.

Seotud tooted