BINOCULARS FOR RACING AND SPORTING EVENTS
alt text goes here

BINOKLID
VÕIDUSÕIDU- JA
SPORDIÜRITUSTE JAOKS

Pidage sammu kogu spordiüritusel toimuvaga, näiteks hobuste võiduajamistel, rallisõitudel ning lennuetendustel.

Minge mugavalt lähemale

Meie kompaktsed ja kaasaskantavad võidusõidu binoklid võimaldavad teil mugavalt lähemale minna. Optiline pildistabilisaator võimaldab väga ühtlast vaadet ka binoklit käes hoides, samal ajal kui lai vaateväli teeb lihtsamaks raja, taeva ja kiiresti liikuvate sihtmärkide jälgimise.

Minge nii lähedale, kui vajate

Väljas peetavate spordiürituste jaoks on ideaalne suurendus 8- kuni 12-kordne. Lennuetendustel või teistes kohtades, kus olete tegevusest kaugemal, on ideaalne suurendus 10- ja 12-kordne, ja 8-kordne suurendus on hea valik siseürituste jaoks.

Get as close as you need

Suurepärane stabiilsus ka binoklit käes hoides

Lõõgastuge raja ääres selle kindlalt käes hoitava binokliga, millel on eri tüüpi liigutusi ja värinaid korrigeeriv Canoni optiline pildistabilisaator. Tänu sujuva panoraamimise toele tuvastate ja jälgite hõlpsalt kiirelt liikuvaid subjekte.

Super steady handheld viewing

Ülim kvaliteet kogu ulatuses

Meie spordiürituste binoklid viivad teid tegevusele lähemale ning tagavad selged ja teravad detailid tänu Canoni täppisoptikale ning Super Spectra vääristuskattele. Vaatevälja tasandav element tagab detailirohke vaate kogu ulatuses, vähendades silmade väsimist.

Canon precision optic

Lihtne ja mugav kasutada

Tasakaalustatud disainilahendus tagab ergonoomika ja mugavuse pikema aja jaoks. Suured kummist okulaarivarjukid saab prillide kandmiseks tagasi liigendada ja dioptrikorrigeerija võimaldab kompenseerida lühi- või kaugnägelikkust. Rihm ja reisivutlar kaitsevad teie binoklit.

Easy comfortable operation

Spordiürituste jaoks soovitatavad binoklid

Valige suurenduste seast, mis aitavad teil mugavalt tegevusele lähemale pääseda.

Teised tegevusalad

Avastage kogu meie binoklite valik ja saage lisateavet endale sobiva binokli valimiseks.

Seotud tooted