TRAVEL BINOCULARS
alt text goes here

REISI-
BINOKLID

Reisige kergelt meie kaasaskantavate stabiliseeritud binoklitega.

Kerge kaasas kanda, lihtne kasutada

Tasakaalustatud ja hõlpsalt kaasas kantavad kompaktsed binoklid pakuvad stabiilsust ja selgust ning suurenduste valikut. Kasutage neid mugavalt pikema aja jooksul või episoodiliste sündmuste jälgimisel.

Kergelt reisida on mõnus

Meie kerge binokkel 8x25 IS kaalub 480 g ja mahub kergesti kotti või taskusse. Suuremad mudelid 10x30 IS II, 12x36 IS III ja 10x32 IS kaaluvad vastavalt 600 g, 660 g ja 780 g, kuid pakuvad võimsamat suurendust ja laiemat vaadet, mis sobib ideaalselt safarisse.

Travel light

Ülistabiilne vaade

Nautige lõõgastavat vaatamiskogemust liikuvast autost, paadist või ringi kõndides. Canoni optiline pildistabilisaator (IS) korrigeerib mitmeid liigutusi, et pakkuda teile ülistabiilne selge vaade ja vähendada silmade väsimist.

A super steady view

Ideaalne kaaslane seiklusele, reisile, teatrisse või kontserdile

Binokkel on rännumehele täiuslik kaaslane – saate heita pilgu linnasiluetile ning tuvastada maakohtades loomi ja loodusnähtusi. Või kasutage neid sisekontserdil ja teatrietendusel, et saada esireavääriline vaatamiskogemus.

Compact binoculars

Minge lähemale ja nautige parimat kvaliteeti

Tänu Canoni optika-alastele kogemustele saate nautida selget ja detailset vaadet. Lisaks saate igat binoklit vastavalt oma silmanägemisele kohandada ja hoida võimsa suurendusega mudeleid hõlpsalt isegi siis, kui kannate kindaid. Viimane on võimalik tänu kummeeritud pinnale.

Canon’s optical expertise

Reisimisel soovitatavad binoklid

Valige meie kaasaskantavate stabiliseeritud binoklite hulgast, et kindlustada endale parim reisikogemus.

Teised tegevusalad

Avastage kogu meie binoklite valik ja saage lisateavet endale sobiva binokli valimiseks.

Seotud tooted