Sponsorship at Canon Hero

Canoni sponsorlustegevus

EMEA-riikides läbiviidavad algatused ja partnerlused hõlmavad erinevaid sotsiaalseid, kultuurilisi ja sportlikke tegevusi, juhindudes ettevõtte sotsiaalse vastutuse eesmärkidest. Läbi nende tegevuste ja tänu Canoni pildinduskogemusele ja laiale tootevalikule soovime panustada ühiskonna arengusse.

Taotle sponsorlust


Expo 2020 Dubai
Canon on Expo 2020 Dubai ametlik prindi- ja pildindusteenuste pakkuja. See platvorm annab meile suurepärase võimaluse näidata oma uuenduslikke tehnoloogiaid, tooteid ja teenuseid läbi kuus kuud kestva ürituse, mis kestab 1. oktoobrist 2021 kuni 31. märtsini 2022.
Dubai Expo 2020
Visa pour l’image
Canon on viimased 29 aastat toetanud ühte maailma juhtivatest fotoajakirjanduse festivalidest Visa pour l’image. Pakume ajakirjandust õppivatele noortele nädalapikkuseid kursuseid, õpetades neid jagama oma lugusid – alates konfliktidest ja loodusest kuni inimeste ja keskkonnani.
Visa L’image

Taotle sponsorlust

Ettevõttele Canon Europe laekuvate sponsorlustaotluste suhtes otsuse langetamisel ja positiivse vastuse andmisel lähtutakse järgmistest kriteeriumidest.

  • Me ei spondeeri üksikisikuid ega meeskondi. See hõlmab blogijaid, vlogijaid ja mis tahes reisiprojekte, kus üksikisik soovib reklaami eest tasuta toodet saada.
  • Külastage Canon Pro veebisaiti, et saada lisateavet Canoni saadikuprogrammi kohta
  • Üritus/sündmus peab olema üleeuroopaline. Kohalike sündmuste osas võtke ühendust vastava Canoni kontoriga
  • Üritus/sündmus ei tohi olla religioosne ega poliitiline või seotud mis tahes sõjalise tegevusega.
  • Kõik üritused/sündmused peavad olema kooskõlas meie keskkonnaalaste eesmärkidega.


Kui teie üritus või tegevus vastab ülalnimetatud kriteeriumidele ja soovite taotleda meilt sponsorlustoetust, siis täitke allolev vorm. Pange tähele, et enamik meie sponsortoetustest on suunatud olemasolevatesse partnerlussuhetesse ja võimalused toetada muid projekte on piiratud. Kahjuks ei jõua me suure hulga sponsortaotluste tõttu kõigile personaalselt vastata. Kui teie taotlus on edukas, võtame teiega ühendust 60 päeva jooksul pärast taotluse saatmist.

Sponsorluse saamiseks esitage taotlus ja üks meie meeskondadest võtab teiega ühendust