Teave Canoni kohta

Pildinduskogemuse kaudu elu ja ettevõtluse rikastamine. Kõik, mida me teeme, algab sellest.
about canon

Teave Canoni kohta

Oleme 1937. aastal loodud juhtiv tehnoloogiaettevõte, mis pühendub sellele, et aidata inimestel muuta piire ja võimalusi pildinduse kaudu.

Pidevad innovatsioonid on hoidnud meid 80 aastat pildinduse esirinnas ja võimaldanud meil arendada välja juhtivaid tehnoloogiaid, mis toetavad fotograafide, videote loojate, kontoritöötajate, professionaalsete trükkalite, meditsiiniekspertide ja paljude teiste tulevasi nõudmisi.

Kasutame oma pildindustehnoloogiat, et rikastada meie olemasolevate toodete valikut ning laieneda uutele tegevusaladele, kus meie pildindustehnoloogia aitaks võimatut ellu viia. Laienemine hõlmab ka satelliitsüsteemide arendamist, meditsiiniseadmete väljatöötamist, prindi- ja tööstusseadmete ning võrgukaamerate arendamist, mis aitavad kaasa nutilinnade rajamisele. Canoni kogemused optilises ja pildindustehnoloogias võimaldavad meil panustada ka astronoomia arendamisse.

Võtame pidevalt vastu uusi väljakutseid, hoides samal ajal au sees oma ettevõtte filosoofiat Kyosei, mis ilmestab hästi meie pühendumust ja soovi, et kõik inimesed, hoolimata rassist, religioonist või kultuurist, elaksid ning töötaksid koos ühise tuleviku ja õitsva ühiskonna nimel.

Lugege Canoni lugu, et saada ettevõttega tuttavamaks ning Canoni piirialade brošüüriga, et tutvuda meie tehnoloogia ja tootearenduse saavutustega. Kui soovite lugeda Canoni ajaloo kohta, siis külastage meie globaalset veebisaiti.
UUENDUSED

Teave Canon Europe’i kohta

Panustame Canoni iga-aastasesse globaalsesse müügitulusse ligikaudu veerandi. Londonis Ühendkuningriigis ja Amstelveenis Madalmaades tegutsev Canon Europe vastutab müügi ja turunduse eest Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkonnas. Canon Europe’i ja selle kontserni kuuluvate ettevõtete palgal on üle 13 300 inimest, kes on pärit ligikaudu 120 riigist.

Meie ettevõtte lugu

Oleme tegelenud ettevõtlusega EMEA piirkonnas juba rohkem kui 60 aastat ning meie eesmärgiks on maailma pildinduse kaudu muuta.

A young girl of colour stands in front of a wall of blue corrugated metal. She has a big smile and is clasping her hands together in delight

Canoni tehnoloogia- ja tootmisrajatised Euroopas

Canonil on mitmeid tehnoloogia- ja tootmisrajatisi, mis asuvad Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkonnas ning aitavad kaasa meie äritegevuse laiendamisele.

 • Axis Communications

  Võrgu videolahenduste teadus- ja arendustegevus.

 • BriefCam Ltd.

  Videoanalüüsi lahendused video muutmiseks otsitavateks, kasutatavateks ja mõõdetavateks andmeteks.

 • Canon Bretagne

  Toodab, taaskäitleb ja täidab toonerikassette terves Euroopas.

 • Canon France Research Centre

  Võrgu- ja sidetehnoloogiate teadus- ja arendustegevus kvaliteetsete ja mahukate videoandmetetöötluste edastamiseks ja ühendamiseks – lisaks turvakaamerasüsteemid ja -tehnoloogiad.

 • Canon Giessen

  Hooldus- ja tugikeskus, sh koopiamasinate ja kaamerate taastootmine ja remontimine.

 • Canon Medical Research Europe Ltd.

  Kliiniliste otsuste tugisüsteemide AI automaatika teadus- ja arendustegevus.

 • Canon Ophthalmic Technologies

  Toodab tipptasemel pildindustehnoloogiat ja on tänapäevases silmadiagnostikas kasutatava tarkvara põhitarnija.

 • Canon Production Printing Germany

  Väga suure kiirusega printerite, lisaseadmete, tarkvara ja kulutarvikute teadus- ja arendustegevus, tootmine, müük ja levitamine.

 • Canon Production Printing Netherlands

  Suureformaadiliste kommertsprinterite, keskmise ja suure kiirusega kontoriprinterite, kulutarvikute jne teadus- ja arendustegevus.

 • Milestone Systems

  Videohalduslahenduste teadus- ja arendustegevus.

 • NT-WARE

  Prindi- ja skannimishalduslahenduste väljatöötamine ja müümine.

 • Canon Camera

  Canoni kontserni kuuluvad Euroopa ettevõtted

  Meil on suurim optikatehnoloogiate portfoolio ning oleme jätkuvalt tööstusvaldkonnas üleilmselt juhtival positsioonil. Selle saavutamiseks teeme koostööd mitme ettevõttega, kes pakuvad oma ekspertiisi tarkvara, video võrgulahenduste, printerite ja meditsiiniseadmete teaduslike uuringute valdkonnas, et pakkuda teile kõige innovaatilisemaid pildindustehnoloogiaid.

  Teile võib huvi pakkuda ka

  Võtke meiega ühendust

  Vaadake, kuidas meiega ühendust võtta.