About Canon Hero

Teave Canoni kohta

Canon on rahvusvaheline ettevõte, mis pakub digitaalseid pildindustehnoloogiaid. 1937. aastal Jaapanis asutatud organisatsioonis töötab üle 187 000 inimese. Ettevõtte tootmis- ja turundusrajatised asuvad Jaapanis, Ameerikas, Euroopas, Aasias ja Okeaanias. 

Teave Canoni kohta

Canon on olnud pildindussektori eesotsas juba viimased 80 aastat. Pakume juhtivaid digitaalseid pildinduslahendusi, mis vastavad nii eraklientide, ettevõtete kui ka valdkonnastandarditele. Canoni organisatsioonile on omane panna rõhku tehnoloogia arengule, et aidata kujundada ümber inimeste arvamust pildindussektori võimalustest.


Kasutame oma pildindustehnoloogiat, et rikastada meie olemasolevate toodete valikut ning laieneda uutele tegevusaladele, kus meie tehnoloogia aitaks võimatut ellu viia. Laienemine hõlmab ka satelliitsüsteemide arendamist, meditsiiniseadmete väljatöötamist, prindi- ja tööstusseadmete ning võrgukaamerate arendamist, mis aitavad kaasa nutilinnade rajamisele. Canoni kogemused optilises ja pildindustehnoloogias võimaldavad meil panustada ka astronoomia arendamisse.


Võtame pidevalt vastu uusi väljakutseid, hoides samal ajal au sees oma ettevõtte filosoofiat Kyosei, mis ilmestab hästi meie pühendumust ja soovi, et kõik inimesed, hoolimata rassist, religioonist või kultuurist, elaksid ning töötaksid koos ühise tuleviku ja õitsva ühiskonna nimel.


Lugege Canoni lugu, et saada ettevõttega tuttavamaks, ning Canoni piirialade brošüüriga, et tutvuda meie tehnoloogia ja tootearenduse saavutustega. Kui soovite lugeda Canoni ajaloo kohta, siis külastage meie globaalset veebisaiti.

Canon Europe

Teave Canon Europe’i kohta

1957. aastal asutatud Canon Europe on ettevõtte üks kolmest piirkondlikust peakorterist, mis toob sisse ligikaudu kolmandiku Canoni iga-aastastest tuludest. Londonis Ühendkuningriigis ja Amstelveenis Madalmaades tegutsev Canon Europe vastutab müügi ja turunduse eest Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkonnas. Canon Europe’i ja selle kontserni kuuluvate ettevõtete palgal on üle 13 500 inimest, kes on pärit ligikaudu 120 riigist.

Tutvuge meie ettevõtte looga

Canoni tehnoloogia- ja tootmisrajatised Euroopas

Canonil on mitmeid tehnoloogia- ja tootmisrajatisi, mis asuvad Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkonnas ning aitavad kaasa meie äritegevuse laiendamisele.


  • Canon Research Centre France S.A.S keskendub suure võimekusega suhtlusvõrgustikele, kvaliteetsete videoandmete töötlemisele ja veebiprotokollidele.
  • Prantsusmaal asuv Canon Bretagne toodab ja täidab Euroopast pärit toonerikassette ja tegeleb vanade kassettide ümbertöötlemisega. 
  • Saksamaal tegutsev Canon Giessen pakub kasutajatele hooldust ja tuge ning see oli ka esimene kontor, mis rajati väljapool Jaapanit.
  • Poolas asuv Canon Ophthalmic Technologies toodab tipptasemel pildindustehnoloogiat ja on tänapäevases silmadiagnostikas kasutatava tarkvara põhitarnija. 
  • Madalmaades tegutsev Technologies B.V. on peakorter ning ka innovatsiooni- ja tehnoloogiakeskus. Selle peamised tegevused hõlmavad suureformaadiliste lehtsöötmisega prindisüsteemide ning seonduvate tarvikute ja varuosade arendamist, tootmist ja logistikat.
  • Printing Systems on Saksamaal asuv innovatsiooni- ja tehnoloogiakeskus. Nad on spetsialiseerunud ülikiirete mustvalgete ja värviliste pideva söötmisega prindisüsteemide ning tarkvara, töövoolahenduste ja professionaalsete teenuste arendamisele ja tootmisele.

Canoni kontserni kuuluvad Euroopa ettevõtted

Töötame pidevalt innovatsiooni ja uute valdkondade kallal ning jätkame laienemist, kaasates ettevõtteid, kes suudavad Canoni kogemuste pagasisse panustada uusi ja põnevaid ideid. Alates tarkvaraettevõtetest kuni videolahenduste, prindi- ja fotograafiatehnoloogiateni – otsime eksperte, kes aitavad meil säilitada kohta pildindussektori tipus. Lisateavet Canoni kontserni kuuluvatest Euroopa ettevõtetest leiate siit.

Vaadake kontserni kuuluvaid ettevõtteid

Teile võib huvi pakkuda ka: