Press resources

Kontaktid

Canon Europe – meediakontaktid

Meediapäringute korral pöörduge järgmiste kontaktisikute poole.

Ettevõtte meediakontakt

Kontakt: Sarah Vloothuis

E-post: Sarah.Vloothuis@canon-europe.com


Ärilahenduste meediakontakt

Kontakt: Rosie Harries

E-post: Rosie.Harries@canon-europe.com


Tavatarbijatele mõeldud lahenduste pressiesindaja

Kontakt: Caroline Nicholls

E-post: caroline.nicholls@canon-europe.com

Kontakt: Jeremy Singer (tavatarbijad)

E-post: jeremy.singer@canon-europe.com

Kontakt: Jack Low (professionaalid)

E-post: jack.low@canon-europe.com

Kohalikud meediakontaktid

Canon Austria

Meediapäringute korral pöörduge järgmiste kontaktisikute poole.

Ettevõtte meediakontakt

Kontakt: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-post: Birgit.Stark@canon.at


Ärilahenduste meediakontakt

Kontakt: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-post: Birgit.Stark@canon.at


Tavatarbijatele mõeldud lahenduste pressiesindaja

Kontakt: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-post: Birgit.Stark@canon.at

Canon Belgium

Meediapäringute korral pöörduge järgmiste kontaktisikute poole.

Ettevõtte meediakontakt

Kontakt: Filip Vandenbempt

Telefon: +32 2 7220 519

E-post: f.vandenbempt@canon.be


Ärilahenduste meediakontakt

Kontakt: Steve Haentjens

Telefon: +32 2 7220 519

E-post: steve.haentjens@canon.be


Tavatarbijatele mõeldud lahenduste pressiesindaja

Kontakt: Sacha Thonon

Telefon: +32 2 722 06 77

E-post: sacha.thonon@canon.be

Canon Czech Republic

Meediapäringute korral pöörduge järgmiste kontaktisikute poole.

Ettevõtte meediakontakt

Kontakt: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-post: jitka.stedronova@canon.cz


Ärilahenduste meediakontakt

Kontakt: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-post: jitka.stedronova@canon.cz


Tavatarbijatele mõeldud lahenduste pressiesindaja

Kontakt: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-post: jitka.stedronova@canon.cz

Canon Denmark

Meediapäringute korral pöörduge järgmiste kontaktisikute poole.

Ettevõtte-, äri- ja tavatarbijatele mõeldud lahenduste meediakontakt

Kontakt: Andrea Frovin

Telefon: +45 26 79 35 08

E-post: andrea.frovin@canon.dk

Canon Finland

Meediapäringute korral pöörduge järgmiste kontaktisikute poole.

Ettevõtte meediakontakt

Kontakt: Teija Tamminen-Saremaa

Telefon: +358 (0)10 544 4609

E-post: teija.tamminen-saremaa@canon.fi

Canon France

IMPORTANT!
Les demandes sur des sujets Communication autres que les Relations Presse sont à adresser àcontact@cf.canon.fr 


Pour les demandes relatives aux Relations Presse, merci de contacter :


Relations Presse Offre Grand Public

Contact : Amanda Tek

Téléphone : +33 1 85 14 46 95

Email : amanda.tek@cf.canon.fr


Relations Presse Informations Institutionnelles

Contact : Cécile Thibault

Téléphone : +33 1 85 14 46 97

Email : cecile.thibault@cf.canon.fr


Relations Presse Offre Entreprises

Contact : Cécile Thibault

Téléphone : +33 1 85 14 46 97

Email : cecile.thibault@cf.canon.fr

Canon Germany

Kontakt für Presseanfragen:


Anfragen zu Consumer Produkten – Foto, Video, EOS Cinema, Tintenstrahldrucker, Scanner für den Privatgebrauch

Canon Ansprechpartner: Sarah Stuwe

PR-Agentur: Ranieri Agency

E-Mail: canon-presse@ranieri.agency


Anfragen zu Business Produkten – Office Lösungen Laserdruck/Kopiersystemen, Produktionsdruck, Software, Workflow-Solutions

Canon Ansprechpartner: Katharina Lazar

E-Mail: katharina.lazar@canon.de


Anfragen zu medizinischen Produkten

Stefan Pehn

Canon Medical Systems Deutschland

E-Mail: stefan.pehn@eu.medical.canon


Anfragen zu Corporate Themen – Unternehmenskommunikation

Canon Ansprechpartner: Bettina Steeger

E-Mail: bettina.steeger@canon.de

Canon Greece

Meediapäringute korral pöörduge järgmiste kontaktisikute poole.

Ettevõtte meediakontakt

Kontakt: Drossos Drossos Canon Greece

Telefon: +30 210 7454 651

E-posti aadress: Drossos.Drossos@canon.gr


Ärilahenduste meediakontakt

Kontakt: Drossos Drossos Canon Greece

Telefon: +30 210 7454 651

E-posti aadress: Drossos.Drossos@canon.gr


Tavatarbijatele mõeldud lahenduste pressiesindaja

Kontakt: Drossos Drossos Canon Greece

Telefon: +30 210 7454 651

E-posti aadress: Drossos.Drossos@canon.gr

Canon Hungary

Meediapäringute korral pöörduge järgmiste kontaktisikute poole.

Pressiesindaja

Kontakt: Viktória Oláh

E-post: olah.viktoria@canon.hu

Canon Ireland

Meediapäringute korral pöörduge järgmiste kontaktisikute poole.

E-post: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefon : 01737 220 000 paluge rääkida avalike suhete osakonna töötajaga

Canon Italy

Meediapäringute korral pöörduge järgmiste kontaktisikute poole.

Tarbe- ja ärilahenduste ning ettevõtte meediakontakt

Kontakt: Comunicazione & Immagine

Telefon: +39 02 4548 1680

E-post: info@comunicazione-immagine.it

Canon Netherlands

Meediapäringute korral pöörduge järgmiste kontaktisikute poole.

Ettevõtte meediakontakt

Kontakt: Marieke van der Made

Telefon: +31 (0)73 - 68 15 232

E-post: M.van.der.Made@canon.nl


Ärilahenduste meediakontakt

Kontakt: Marieke van der Made

Telefon: +31 (0)73 - 68 15 232

E-post: m.van.der.made@canon.nl


Tavatarbijatele mõeldud lahenduste pressiesindaja

Kontakt: Judith Snel

Telefon: +31 (0)20 714 9210

E-post: J.Snel@canon.nl

Canon Norway

Meediapäringute korral pöörduge järgmiste kontaktisikute poole.

Ettevõtte meediakontakt

Kontakt: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-post: siw.holmgren@canon.no


Ärilahenduste meediakontakt

Kontakt: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-post: siw.holmgren@canon.no


Tavatarbijatele mõeldud lahenduste pressiesindaja

Kontakt: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-post: siw.holmgren@canon.no

Canon Poland

Meediapäringute korral pöörduge järgmiste kontaktisikute poole.

Ettevõtte meediakontakt

Kontakt: Joanna Stankiewicz

Telefon: +48 22 430 60 91

E-post: joanna.stankiewicz@canon.pl


Ärilahenduste meediakontakt

Kontakt: Katarzyna Kluza

E-post: katarzyna.kluza@canon.pl


Tavatarbijatele mõeldud lahenduste meediakontakt

Kontakt: Joanna Stankiewicz

Telefon: +48 22 430 60 91

E-post: joanna.stankiewicz@canon.pl

Canon Portugal

Meediapäringute korral pöörduge järgmiste kontaktisikute poole.

Ettevõtte meediakontakt

Kontakt: Ana Cristina

Telefon: +351 21 470 4037

E-post: ana.cristina@canon.pt


Ärilahenduste meediakontakt

Kontakt: Ana Cristina

Telefon: +351 21 470 4037

E-post: ana.cristina@canon.pt


Tavatarbijatele mõeldud lahenduste meediakontakt

Kontakt: Goreti Pedrosa

Telefon: +351 214 704 000

E-post: goreti.pedrosa@canon.pt

Canon Romania

Meediapäringute korral pöörduge järgmiste kontaktisikute poole.

Ettevõtte meediakontakt

Kontakt: Dana Pelin

Telefon: 0040.21.300.54.03

E-post: dana.pelin@canon.ro


Ärilahenduste meediakontakt

Kontakt: Dana Pelin

Telefon: 0040.21.300.54.03

E-post: dana.pelin@canon.ro


Tavatarbijatele mõeldud lahenduste meediakontakt

Kontakt: Dana Pelin

Telefon: 0040.21.300.54.03

E-post: dana.pelin@canon.ro

Canon Russia

Meediapäringute korral pöörduge järgmiste kontaktisikute poole.

Ettevõtte, äri- ja Tavatarbijatele mõeldud lahenduste meediakontakt

Kontakt: Elmira Alieva

Telefon: +7 495 2585600

E-post: elmira.alieva@canon.ru

Canon Slovakia

Meediapäringute korral pöörduge järgmiste kontaktisikute poole.

Ettevõtte meediakontakt

Kontakt: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-post: tomas.fec@canon.sk


Ärilahenduste meediakontakt

Kontakt: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-post: tomas.fec@canon.sk


Tavatarbijatele mõeldud lahenduste meediakontakt

Kontakt: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-post: tomas.fec@canon.sk

Canon South Africa

Meediapäringute korral pöörduge järgmiste kontaktisikute poole.

Ettevõtte, äri- ja Tavatarbijatele mõeldud lahenduste meediakontakt

Kontakt: Dana Eitzen

Telefon: + 27 12 675 4900

E-post: pr@canon.co.za

Canon Spain

Meediapäringute korral pöörduge järgmiste kontaktisikute poole.

Ettevõtte meediakontakt

Kontakt: Elena Martel

Telefon: +34 915 384 563

E-post: e_martel@canon.es


Ärilahenduste meediakontakt

Kontakt: Elena Martel

Telefon: +34 915 384 563

E-post: e_martel@canon.es


Tavatarbijatele mõeldud lahenduste pressiesindaja

Kontakt: Magadalena Moya

Telefon: +34 915 384 626

E-post: M_moya@canon.es

Canon Sweden

Meediapäringute korral pöörduge järgmiste kontaktisikute poole.

Üldine meediapäringute kontakt:

Linn Kryss

Telefon: +46 739788510

E-post: linn.kryss@canon.se


Ettevõtetevahelise suhtekorralduse kontakt: Åsa Törnquist

Telefon: +46 73 988 64 35

E-post: asa.tornquist@canon.se

Canon Switzerland

Meediapäringute korral pöörduge järgmiste kontaktisikute poole.

Ettevõtte meediakontakt

Kontakt: Lucien Descombes

Telefon: +41 (0)44 835 62 78

E-post: Lucien.Descombes@canon.ch


B2B PR

Kontakt: Lucien Descombes

Telefon: +41 (0)44 835 62 78

E-post: Lucien.Descombes@canon.ch


B2C PR

Kontakt: Lucien Descombes

Telefon: +41 (0)44 835 62 78

E-post: Lucien.Descombes@canon.ch

Canon Turkey

Meediapäringute korral pöörduge järgmiste kontaktisikute poole.

Ettevõtte meediakontakt

Kontakt: Beyza Carkaci

Telefon: +90 216 5716830

E-post:beyza.carkaci@canon.com.tr

Canon UK

Meediapäringute korral pöörduge järgmiste kontaktisikute poole.


E-post: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefon : 01737 220 000 paluge rääkida avalike suhete osakonna töötajaga


Teile võib huvi pakkuda ka