Canoni kontserni kuuluvad Euroopa ettevõtted

Alates tarkvaraettevõtetest kuni videolahenduste, prindi- ja fotograafiatehnoloogiateni – meil on kogemusi ja võimekust säilitada oma koht pildindussektori tipus. Lisateavet Canoni kontserni kuuluvatest Euroopa ettevõtetest leiate siit.

Arcules

Arcules

Pakub ettevõtetele pilvepõhist videohaldusteenust, mis ühendab endas IoT-d ja videoandmeid. Pakutavate teenuste juures on kasutatud värskeimat pilve- ja tehisintellektitehnoloogiat.

Axis Communications

Axis

Võrguvideote turuliider. Ettevõte, mis järjepidevalt täiustab videojälgimist, suurendades seeläbi miljonite inimeste turvalisust ning aidates kaasa nutikama ja turvalisema maailma tagamisel.

BriefCam

Briefcam

Ettevõte, mis pakub valdkonna parimaid Video Synopsis® lahendusi, mis on mõeldud video kiireks eelvaateks ja otsingute tegemiseks, reaalajas häirete saatmiseks ja video kvantitatiivseks jälgimiseks.

Canon Medical Systems Europe

Canon Medical Systems Europe

Canon Medical Systems, eelnevalt Toshiba Medical Systems, arendab ja toodab diagnostilisi pildindusseadmeid, sh CT, MRI, ultraheli, röntgensüsteemid ning laborisüsteemid.

Cognitas

Cognitas

Saksamaal asuv Canoni ettevõte Cognitas pakub spetsiaalseid lahendusi kogu dokumentatsiooni protsessi jaoks: kasutusjuhendid ja -raamatud, veebipõhised tugisüsteemid, tarkvara kirjeldused ning kataloogid.

DocsPro

DocsPro

DocsPro kuulub Canon Netherlandsi alla ja spetsialiseerub dokumentide jäädvustamisele, haldamisele ning nutikale dokumenditöötlusele.

Iris

I.R.I.S.

Optiliste tähemärkide tehnoloogiate (OCR) ja mobiilse skannimise esirinnas tegutsev I.R.I.S. loob tarkvarasid ja tooteid, mis aitavad tõhustada dokumentide skannimist ja konvertimist.

milestone

Milestone

Maailma juhtiv avatud platvormiga IP videohaldustarkvara (VMS) pakkuja, kes on pühendunud kvaliteetsete videote jaoks mõeldud platvormitarkvara loomisele riistvara ja tarkvara tootvatele partneritele, kes integreerivad selle turvalisuse tagamiseks oma videolahendustesse.

Nokavision

Nokavision

Canon Netherlandsi alla kuuluv ettevõte Nokavision Software B.V. on üks juhtivatest kliendikommunikatsiooni halduslahenduste ja digitaalse ümberkujundamise pakkujatest.

NTware

NT-Ware

Tipptasemel tehnoloogiaettevõte, mis spetsialiseerub printimise ja skannimise haldustarkvarade arendamisele, loomisele ja toetamisele. Kõige tuntum neist on UniFlow.

Therefore

Therefore

Pakub teabehaldustarkvara erinevas suuruses ja erinevates valdkondades tegutsevatele ettevõtetele.