LEGRIA 4K AND FULL HD CAMCORDERS
alt text goes here

LEGRIA 4K JA TÄIS-HD VIDEOKAAMERAD
VIDEOHUVILISTELE

Looge muljetavaldavaid videoid, mis väljendavad teie kirge lugude jutustamise vastu, kasutades täiustatud LEGRIA HF G tooteseeriat.

Muljetavaldav kvaliteet ja loomingulisus

LEGRIA HF G seeria mudelid toovad täiustatud tehnoloogia ja ulatusliku loomingulise juhtimise käeshoitavasse ning lihtsasti kasutatavasse videokaamerasse, mis on ideaalne vlogijatele, juutuuberitele, dokumentalistidele ja indie-filmide loojatele.

Täiustatud tehnoloogia

Jäädvustage imeliselt sujuvaid ja elavaid videoid isegi keerulistes valgusoludes – tänu funktsioonidele nagu 1,0-tüüpi 4K CMOS või HD CMOS PRO sensor, sisseehitatud ND-filter, 5-teljeline võimendusega pildistabilisaator ja lai dünaamiline vahemik.

Advanced technology

Mugav ja loominguline jäädvustamine

Nautige lihtsat käest jäädvustamist koos professionaalse stiiliga kiiknupu, kallutatava pildiotsija ja intuitiivse puuteekraaniga. Kasutage kohandatavaid funktsiooninuppe ja ketast, et saavutada suuremat kontrolli ja kiirendada kaamera kasutamist, ning ühendage seadmega mikrofon ja kõrvaklapid, et tagada kvaliteetne heli.

Comfortable creative shooting

4K või täis-HD?

Avastage 4K või täis-HD eelised – alates eraldusvõimest kuni andmete salvestamise, töötlemise ning taasesituseni – just nii saate valida enda praeguste ja tulevaste loominguliste projektide jaoks sobiva seadme.

Lisateave

4k or Full HD?

Parima Canoni kaamera valimine oma videote jaoks

Kas te ei ole kindel, milline Canoni seade on teie jaoks parim? Võrrelge omavahel LEGRIA videokaamerat, vahetatavate objektiividega EOS-kaamerat ja ühte neljast kompaktkaamerat ning avastage nende eelised videote jäädvustamisel.

Lisateave

Which Canon camera is best for your video needs

Ei leidnud soovitut?