multiple-config-benefit-feature
alt text goes here

Erinevad konfiguratsiooni­võimalused

Uus Cinema EOS-i disain, mis sisaldab intuitiivseid juhtnuppe ja sisseehitatud aukplaati, kuhu saab kinnitada profitasemel lisatarvikuid, võimaldades soovitud võtete jaoks erinevaid konfiguratsioone.

Peamine kinokaamera

Stuudios ja käes hoides kasutamiseks sobiv täissuuruses kinokaamera, mis on varustatud sisseehitatud aukplaadiga lisatarvikute kinnitamiseks ja tasakaalu tagamiseks.

primary-cinema-camera

EF- või PL-kinnitusega objektiiv

Suur valik Canoni EF-objektiive (sh nii kinoservo- kui ka fotoobjektiivid), lisaks PL-objektiivide kasutusvõimalus ja Cooke / i Technology tugi (k.a objektiivi vahetamise võimalus).

Vaadake lisaks

ef-pl-lens-mount

Edastuse konfigureerimine

EF- ja PL-kinnituse jaoks mõeldud valikulised B4-kinnitusadapterid (MO-4E ja MO-4P) ning 12-kontaktiline objektiivikonnektor võimaldavad 2-/3-tolliseid servoteravustamisega teleproduktsiooniobjektiive kaamera kaudu toitega varustada ja kontrollida.

Broadcast configuration
Professional Full HD viewfinder
alt text goes here

Profitasemel täis-HD pildiotsija

EVF-V70 on silmapaistev täis-HD pildiotsija, mis pakub pildiotsija abifunktsiooni, valevärvide funktsiooni ja simuleeritud HDRi tulemust.

Kiire juurdepääsuga kasutajaliides

Kasutajasõbralik kuue nupuga juhtpaneel, mille intuitiivne ja tuttav kasutajaliides tagab kiire juurdepääsu sagedamini kasutatavatele kaamerafunktsioonidele.

Quick access user interface

Kaameraassistendi juhtpaneel

Valikuline kaugjuhtimisseade OU-700 jäljendab kiire juurdepääsuga kasutajaliidest, võimaldades kaameraassistendil seadeid muuta otse kaamera paremalt küljelt või pikenduskaabli abil kuni 10 m kauguselt.

Camera assistant control panel

Lisatarvikute toiteterminalid

Võimsust vajavad tarvikud, mille 12 V ja 24 V toiteterminalid asuvad kaamera esiküljel.

Accessory power outputs

Avastage muud eelised