Canon imageFORMULA DR-M160

imageFORMULA DR-M160

Lauaskanner imageFORMULA DR-M160 on tootlikkuse suurendamise võimalusi võrreldes oma klassi parim seade. Oma jõulise disaini, kiiruse ja töökindluse tõttu sobib see suurepäraselt suurte paberikoguste skannimiseks.

Kasulikud omadused

  • Oma klassi parim kiirus - kuni 60 värvilist lehekülge minutis
  • Jõuline disain, mis saab hakkama kuni 7000 skannimisega päevas
  • Kompaktselt kokku pandud ja äärmiselt tootlik
  • Töökindel paberisöötur, mis hõlmab topeltlehtede korduseraldamist
  • Väiksemad IT-kulud andmelogiga Data Logger

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon imageFORMULA DR-M160 üksikasjadega

Kiire skanner suurte paberikogustega töökeskkondadesse


Muljetavaldava skannimiskiirusega kuni 60 lehte või 120 kujutist minutis ja lahutusega 300 dpi, mis sobib ideaalselt OCR-töötluseks, on DR-M160 mõeldud nõudlikes oludes kvaliteetseks skannimiseks.

Kiireid tulemusi tagav jõuline disain


Töörühma tootlikkuse tõstmiseks hõlmab seadme töökindel disain muljetavaldavat 60-lehelist sööturit, mis võimaldab erinevate dokumendikomplektide segamist. Seade DR-M160 on mõeldud erinevate paberitüüpide ülimalt töökindlaks sissesöötmiseks ja eraldamiseks - üliõhukestest kuni paksude lehtedeni, reljeefsetest kaartidest kuni kolme meetri pikkuste dokumentideni. Päevas kuni 7000 skanni võimaldava seadme DR-M160 konstruktsioonis on kasutusel vastupidavad söötmisrullikud ja töökindel paberiteisaldussüsteem, mistõttu seade on äärmiselt vastupidav ja saab hakkama harilikust suurema töökoormusega.

Muretu paberimajandus


Ainulaadne eraldussüsteem võimaldab skanneril dokumente automaatselt uuesti sisestada neil harvadel juhtudel, kui tuvastatakse topeltsööt, mistõttu on kasutaja sekkumise vajadus võimalikult väike. Topeltsöödu vabastusnupp võimaldab kasutajal kiiresti topeltsöödu tuvastust eirata ja skannimist jätkata.

Sisseehitatud logifunktsioon säästab hoolduskulusid

Tänu DR-M160 sisseehitatud logifunktsioonile saavad ettevõtted IT-teenuste pealt kokku hoida. See funktsioon kogub olulist teavet kasutaja tegevuse ja tõrgete kohta, mida hooldus- ja tugipersonal saab kasutada tehniliste probleemide väljaselgitamiseks ning seadme kiiresti töökorda seadmiseks.

Intuitiivne tarkvarapakett kasutamise lihtsustamiseks


Skanneriga imageFORMULA DR-M160 on kaasas tarkvara, mida on lihtne sujuvaks skannimiseks ja dokumentide haldamiseks kasutada. Programmil CaptureOnTouch on intuitiivne kasutajaliides, milles on kasutatav täisautomaatne režiim lihtsustatud skannimiseks. Lisaks toetab see skannimist erinevatesse failivormingutesse (PDF, PDF-A, TIFF, JPEG, BMP ja PowerPoint) ning on SharePoint-ühilduvusega. CapturePerfect on ideaalne kõige olulisemate pakettskannimiste tarbeks, kuna selles on saadaval parimad dokumendihalduse ja saatmise meetodid, muuhulgas otse kausta, e-postile ja SharePointi skannimine. Lisaks on seadmega kaasas oma ala parim pilditöötlustarkvara Kofax VRS ja eCopy PDF Pro Office, mis on mõeldud PDF-vormingus dokumentide kiireks loomiseks, muutmiseks ja teisendamiseks.

Lisage tasaskanner Flatbed Unit 101

Lisavarustusena saadaval olev Flatbed Unit 101 on seadme DR-M160 jaoks ideaalne partner. Lihtsalt ühendatav (USB-kaabliga) tasaskanner on mõeldud köidetud või õrnade dokumentide kiireks ja täpseks skannimiseks.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon imageFORMULA DR-M160, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.