Canon imageFORMULA DR-7550C

imageFORMULA DR-7550C

Kui vajate kiiret, jõulist ja kasutajasõbralikku skannerit, sobib imageFORMULA DR-7550C teile suurepäraselt.

Kasulikud omadused

  • Kiire värviskannimine – 75 lk/min eraldusvõimega 200 ja 300 punkt/toll
  • Kasutajasõbralik eestsöötmisega disain
  • Suuremahuline 500-leheline automaatsöötur
  • Kiire energiasäästlik soojenemine
  • Täiustatud pilditöötlus
  • Suure jõudlusega – 22 500 skanni päevas
  • Kaasas on tarkvara CapturePerfect

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon imageFORMULA DR-7550C üksikasjadega

Tootlikkus on tähtis


DR-7550C skannib värvilisi dokumente kiirusega 75 lk/min ja mustvalgeid eraldusvõimega 300 punkt/toll (A4, vertikaalpaigutus). Vastav sisseehitatud pilditöötluskiip tagab täiskiiruse isegi siis, kui valitud on mitu pilditöötlusfunktsiooni.

Kasutajasõbralik disain


DR-7550C eestsöötmisega disain tagab mugavuse dokumentide laadimisel, söötmisel ja eemaldamisel ka siis, kui ise istute. Samuti asuvad juhtpaneel ja toimingunupud täpselt silmade kõrgusel.

Paindlik ja tõhus


Arved, kättesaamiskinnitused, aruanded, diagrammid – need on vaid mõned dokumentidest, mida ettevõtetes igapäevaselt töödeldakse. DR-7550C saab nende kõigiga ilusti hakkama, suurendades nii teie töö tõhusust ja vähendades kulusid.

Automaatsele A3-sööturile sobivad kuni 500 lehega dokumendipakid ja sel on 3 eri paberisöödurežiimi. Võimas söötmismehhanism söödab ja eristab segadokumente probleemideta, ning kui ilmnebki mõni haruldane tõrge, teavitab topeltsöödu ultrahelituvastus kasutajat kohe, et probleem saaks kiiresti lahendatud.

DR-7550C on harukordselt keskkonnasõbralik ja oma klassi üks energiasäästlikumaid skannereid.

Täiustatud pilditöötlus


Lai valik võimsaid funktsioone, nagu automaatne värvituvastus, teksti suuna tuvastus, automaatne paberiformaadi tuvastus ja kiiva kujutise korrigeerimine tagavad suurepärase kvaliteedi ja optimaalse tööjõudluse.

Suuremahuliste tööde jaoks loodud


DR-7550C on loodud toime tulema ka teie kõige suuremate töömahtudega ja saab kindlalt hakkama kuni 22 500 skanniga päevas.

Kaasasolev tarkvara ja lisavõimalused


Canoni tarkvara CapturePerfect on seadmesse DR-7550C sisse ehitatud ja soovi korral saab lisada ka hõlpsat ja kohandatud integreerimist võimaldava arenduskomplekti Capture Perfect Software Developers Kit (SDK).

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon imageFORMULA DR-7550C, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.