Canon imageFORMULA DR-3010C

imageFORMULA DR-3010C

Seade imageFORMULA DR-3010C on Canoni nõudlike kontorikeskkondade jaoks mõeldud kollektiivsete skannerite lipulaev. Kompaktse ja hõlpsasti kasutatava seadmena saab see muretult hakkama ka suurimate töömahtudega.

Eelised

  • Kiire: 40 lk/min (mustvalge) ja 30 lk/min (värviline)
  • Saab hakkama ka suurte töömahtudega
  • Mugav ja lihtne skannimine CaptureOnTouchiga
  • Usaldusväärne teisaldus, mis võimaldab paljude erinevate meediumite skannimist
  • Oma klassi parim energiatõhusus
  • Kohe kasutusvalmis võimas lisatarkvara

Täpsemad omadused

Tutvuge toote Canon imageFORMULA DR-3010C üksikasjadega

Erakordsed kiirused

Tänapäeva nõudlike töökeskkondade jaoks loodud DR-3010C saab muretult hakkama nii erakordsete kui ka igapäevaste skannimisülesannetega, pakkudes skannimiskiiruseid kuni 40 lk/min mustvalge töö puhul (200 ja 300 punkt/toll) ning muljetavaldavad 30 lk/min värviskannimise puhul (200 punkt/toll).

Suur jõudlus

DR-3010C, mis saab hakkama kuni 3000 skanniga päevas, aitab teid muretult ka kõige suuremate töömahtude korral. Tänu 50 lehte mahutavale dokumendisööturile saate ka suuri dokumendipakke ühe kiire toiminguga skannida. Skannerile DR-3010C on võimalik köidetud ja õrnade dokumentide skannimiseks USB-kaabli abil valikuline tasaskanner Flatbed Scanner Unit 101 lisada.

Lihtne skannimine

Kompaktne ja moodne DR-3010C sobitub hõlpsasti mis tahes tööpinnaga. Tänu üheksale eelseadistatavale töönupule ja kasutajasõbralikule tarkvarale CaptureOnTouch saate igapäevaseid ülesandeid hõlpsalt vaid ühe nupuvajutusega sooritada. Skanner on varustatud mitmete funktsioonidega, nt automaatne värvituvastus, automaatne tekstisuuna tuvastus ja tühja lehekülje vahelejätmine, tänu millele ei pea te dokumente enne skannimist sortima. Lihtsalt söötke need seadmesse ja DR-3010C hoolitseb ülejäänu eest. 600 punkt/toll optiline eraldusvõime ning lisaks kõik uusimad pilditöötlusfunktsioonid tagavad iga kord erakordse kvaliteediga tulemused.

Usaldusväärne skannimine

Kaldus paberitee ja Canoni aeglustusrulliksüsteem tagavad erakordse usaldusväärsuse suure hulga erinevate meediumite skannimisel. Tänu topeltsöödu ultrahelituvastussüsteemile lahenevad valesööduprobleemid kiiresti. Skannida saate kõike, alates õrnadest dokumentidest ning lõpetades paksude kaartide ja reljeefsete meediumitega. Folio-režiimis on võimalik skannida isegi A3-dokumente, mis on seda laadi skannerite puhul ainulaadne. Samuti on võimalik skannida pikka (kuni 3-meetrist) paberit.

Keskkonnasõbralik

DR-3010C on üle 50% energiatõhusam kui muud sarnased skannerid ning sellel saab seadistada isegi arvutiga ühtse sisse- ja väljalülituse.

Mitmekülgne tarkvara

DR-3010C on varustatud hulga toetava tarkvaraga, sh CaptureOnTouch, CapturePerfect, Kofax VRS, eCopy PDF Pro Office, OmniPage, PaperPort ja BizCard Reader. Skanneriga on kaasas ka paikkoodi draiver ja vöötkoodi võimalus, mis võimaldavad dokumentide kiiret eraldust.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon imageFORMULA DR-3010C, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.