Canon imageFORMULA DR-2020U

imageFORMULA DR-2020U

Seadme DR-2020U kiire ja hõlbus skannimine ja paindlikud paberivõimalused parandavad teie kontori dokumendihaldust ning aitavad vähendada kulusid ja suurendada kasumlikkust.

Eelised

  • Kiire värviskannimine kiirusel 20 lk/min või 40 pilti/min (200 punkt/toll)
  • Täiustatud pildikvaliteet
  • Mitmekülge skannimine – automaatne dokumendisöötur, tasaskanner ja ainulaadne visiitkaardisöötur
  • Kiire ja hõlbus skannimine tänu tarkvarale CaptureOnTouch
  • Kaasatud võimsad tarkvararakendused

Täpsemad omadused

Tutvuge toote Canon imageFORMULA DR-2020U üksikasjadega

Lihtne kasutamine, mitmekülgne skannimine


Hõlpsalt kasutatav DR-2020U pakub taskukohast ja kiiret kahepoolset skannimist väike- ja kodukontoritele, aga ka suurte ettevõtete osakondadele, ilma et kvaliteet või funktsioonid selle all kannataks.

Elegantse musta disainiga kompaktne skanner DR-2020U hõlmab kolme mitmekülgset skannimisvõimalust, mis muudavad selle ideaalseks laia valiku dokumenditüüpide töötlejaks – skannida saab suurt pakki arveid või aruandeid, raamatuid, väärtuslikku arhiivimaterjali või kasvõi klientide visiitkaarte.

Kiire skannimine


Produktiivsust suurendab kiire kahepoolne skannimine, mis töötab samal kiirusel olenemata sellest, kas dokumendid on mustvalged või värvilised. DR-2020U suudab automaatse dokumendisööturi kasutamise korral skannida kiirusel 20 lehekülge minutis või 40 pilti/minutis (eraldusvõimega 200 punkt/toll).

Täiustatud pildikvaliteet


Täiustatud pildifunktsioonid pakuvad parima kvaliteediga tulemusi – augujälgede eemaldus, automaatne formaadituvastus, kiiva kujutise korrigeerimine ja tekstiparendus tagavad selged pildid ka kiirema töötluse nimel kasutataval vähendatud failisuurusel. Tänu Canoni tipptasemel 600 punkt/toll pildisensoritehnoloogiale ja kolmemõõtmelisele värvikorrektsioonile saavutatakse erakordne täpsus ka värviliste aruannete ja fotode puhul.

Paindlikud skannimisvalikud


Maksimaalse paindlikkuse saavutamiseks saab automaatsesse dokumendisööturisse koguda kuni 50 lehte või tasaskanneri abil käsitsi kopeerida. Lisaks on olemas visiitkaardilugeja, mis suudab kontaktteabe pakkteisendamiseks kaasata kuni 15 kaarti.

Hõlbus ühe puudutusega juhtimine


DR-2020U on ülikiire ja selle kasutamisega tulevad hõlpsalt toime ka need, kelle jaoks pole skannimine igapäevane tegevus. Selle intuitiivsel juhtpaneelil on 3 pildiga nuppu, millega saab tihti kasutatavaid skannimistoiminguid (nagu skannimine e-kirja sisse, skannimine kaustadesse ja skannimine printerisse) teostada kiiresti ja ainult ühe puudutusega. Canoni tarkvara CaptureOnTouch lihtsustab skannimist veelgi, vähendades tõrkeid ja säästes väärtuslikku aega.

Võimsad rakendused


DR-2020U sisaldab ulatuslikku ja mitmekülgset tarkvarakomplekti tööriistadega tõhusaks dokumentide skannimiseks, redigeerimiseks ja haldamiseks. Kaasasoleva tarkvara PaperPort abil saab nüüd pildid otse Microsoft SharePointi või muusse rakendusse saata. Lisaks on skanner varustatud muu kasuliku tarkvaraga (nt Canon's CapturePerfect, BizCard, Nuance OmniPage ja eCopy PDF Pro Office).

Ökonoomne ja energiasäästlik


DR-2020U vastab standardile Energy Star ning skanneri saab sellega ühendatud arvutiga samaaegselt automaatselt sisse ja välja lülituma panna.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon imageFORMULA DR-2020U, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.