Professional features

XF705

Professionaalsed funktsioonid

4-tolline muudetava nurgaga puuteekraan

Mudeli XF705 suure eraldusvõime ja valgusjõuga 1,23 miljoni punktiga LCD-puuteekraan toetab täpset teravustamist ja ekraani kallutamise võimalus tagab lihtsa vaatamise erinevatest kohtadest.

4-inch vari-angle touchscreen

Mugav õlarihm ja loomuliku nurgaga käepide

Uus eemaldatav õlapadi, loomulikuma nurgaga käepide ja teletööstusega sarnane kiiknupp suurendavad stabiilsust ning leevendavad pikemate fotosessioonidega kaasnevat väsimust.

Comfortable shoulder mount and angled grip

Laia dünaamilise vahemikuga gamma

Laia dünaamilise vahemikuga gamma tihendab heledaid alasid, pakkudes laiemat dünaamilist vahemikku. Nii on tagatud ilusad nahatoonid ja sujuv toonide gradatsioon.

Wide DR gamma(normal)

Tavapärane

Wide DR gamma(wide)

Laia dünaamilise vahemikuga gamma


4 kanaliga digitaalne heli

XF705 toetab kahte vahetatavat AES-i/EBU-t, XLR analoogliidest ja 4 kanaliga heli, pakkudes professionaalset helivõimekust.

4 Channel digital audio

Kaks SD-kaardi pesa

XF705 on varustatud kahe SD-kaardi pesaga, võimaldades samaaegset salvestust või releesalvestust.

Dual SD cards

Sisseehitatud ND-filtrid

Sisemise ND-filtri juures on kasutatud pöördmehhanismi, võimaldades kasutajal valida kolme tiheduse vahel (ND 1/4, ND 1/16, ND 1/64). Nii saab samal ajal juhtrõnga abil väljasügavust reguleerida ja pidevat säri hoida.

Built-in ND filters

Kaugjuhtimisvalikud

Juhtige kaamerat juhtmevabalt oma nutitelefonist või tahvelarvutist tänu kaugjuhitavale brauserile või kasutage Canoni juhtmega distantspäästikut RC-V100 ja kontrollige kõiki kaamerafunktsioone.

Remote control options

Infrapunasalvestus

XF705 on varustatud infrapunarežiimiga (roheline/valge valitav), mis võimaldab filmida ka vähese või olematu valgusega tingimustes.

Seotud tooted