Accurate and reliable autofocus

XF705

Täpne ja usaldusväärne automaatteravustamine

Kuidas kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine toimib?

Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine on sensoripõhine faasituvastuse automaatteravustamise (AF) tehnoloogia, mille eesmärk on tagada sujuv, suure jõudlusega teravuse jälgimine ja kiire automaatteravustamise tuvastamine. Tegemist on ainulaadse Canoni väljatöötatud tehnoloogiga, mis kasutab automaatteravustamiseks ühes pikslis kahte fotodioodi ja kombineerib neid video salvestamiseks. See võimaldab säilitada teravat fookust isegi liikuvate objektide jäädvustamisel, mis on ülioluline 4K UHD videote puhul, ja muudab ühe operaatoriga tehtava töö palju tõhusamaks.

Dual Pixel CMOS AF - How it works

Puutetundlik juhtimine ja subjekti jälgimine

Mudeli XF705 4-tolline puuteekraan võimaldab teil valida teravustamispunkti rohkem kui 80% ulatuses pildi vertikaalsel/horisontaalsel alal. Kaamera jälgib määratud subjekti, kui see kaadris edasi liigub.

Touchscreen control and object tracking

Näo tuvastamine ja jälgimine

Näotuvastusega automaatteravustamine suudab jälgida kaadris olevat nägu ja säilitada fookuse.

Face Detection and tracking

Kahepikslilise teravustamise juhik

Pakub graafilisi juhiseid eesmise/tagumise teravustamise nihke kohta; kui subjekt on fookuses, muutub ristkülik roheliseks, võimaldades fookust käsitsi juhtida või kriitilist teravust säilitada.

Dual Pixel Focus Guide

Automaatteravustamise häälestamine

Automaatteravustamise häälestamise menüüfunktsioon võimaldab kasutajal määrata automaatteravustamise kiiruse ja tundlikkuse, pakkudes seeläbi suuremat paindlikkust ja kontrolli.

Seotud tooted