15x wide L-series lens

XF705

15× suumiga L-seeria lainurkobjektiiv

L-seeria kvaliteet

Canoni kuulsa L-seeria objektiivide peal olev punane ring on pikalt märkinud Canoni objektiivide professionaalset taset – seda nii konstruktsiooni, vastupidavust kui ka vapustavat pildikvaliteeti silmas pidades. Canoni objektiivide juures kasutatakse Super UD ja asfäärilisi läätseelemente, mis aitavad oluliselt aberratsioone vähendada.

L-series quality

15× optiline lainurksuum

Tänu võimsale 4K objektiivile saate jäädvustada ka kõige peenemaid detaile ning nautida paindlikku 25,5 mm fookuskaugust ja 15× optilist suumi. Lisaks võite valida 30× täiustatud suumi, kui jäädvustate FHD-s.

Wide 15x optical zoom
Wide 15x optical zoom - Full image

Professionaalne käsitlemine kolme

iseseisva objektiivirõngaga

Mudelil XF705 on kolm iseseisvat suurte vahedega asetsevat rõngast, mis võimaldavad teil täpselt teravust, suumi (90-kraadise mehaanilise sulguriga lainurgast telefotosuumini) ja iirist kontrollida.

Professional operation with three independent lens rings

Ülisujuv pildistabilisaator

Canoni pildistabiliseerimissüsteemi optilised ja dünaamilised valikud töötavad koos, et tagada tõhus 5-teljeline pildistabilisaator. Seega saab kasutaja olla enesekindel nii käsitsi kui ka liikumise ajal jäädvustades.

Super-smooth Image Stabilisation

Ilus valgusemäng tänu 9-lehelisele iirisele

Varsti on tulemas nii 6-lehelise kui ka 9-lehelise iirise pildid' we might need to create this image and will share prior to final publication.

Beautiful highlights with a 9-blade iris

Lainurk- ja telefotoobjektiivide adapterid

Suurendage oma objektiivi optilist võimekust ja lisage sellele valikuline lai konverter WA-U58 0,8× suurenduse jaoks või valikuline telekonverter TL-U58 1,5× suurenduse jaoks.

Wide 15x optical zoom

Seotud tooted