TARKVARA JA PISTIKPROGRAMM

EOS VR SYSTEM tarkvara ja lisandmoodulid

Avastage, kuidas luua kaasahaaravat kolmemõõtmelist sisu, kasutades ühilduvat täiskaadrilist EOS-kaamerat ja RF 5.2MM F2.8L DUAL FISHEYE kalasilma topeltobjektiivi, saavutades samas EOS VR SYSTEM-i abil lihtsama ja tõhusama töövoo.
EOS-i virtuaalreaalsuse VR Utility

EOS-i virtuaalreaalsuse VR Utility

Kunagi oli mitme kaamera ja failisüsteemiga tööde joondamise, sünkroonimise ja klammerdamise protsess keeruline, on see nüüd tehtud ülilihtsamaks tänu Canoni tarkvara EOS VR Utility1, mis muudab stereoskoopilise videote ja fotode redigeerimise ja taasesituse palju tõhusamaks.

EOS VR Utility tarkvarauuendus

Version1.2
 • - RAW videotugi, sh 60 kaadrit/s 8K-ga / 60P RAW LT (EOS R5 C)
 • - GPU kiirendamise tugi (NVIDIA Windowsil / Metal Macil)
 • - Apple siliconi tugi
 • - Täiendavad eksportfaili vormingud (Windows)
 • - Objektiivikatte võimalus
Canon Camera

Võrdnurkne projektsioon

Selleks et 180° VR-i videot või fotot VR-peakomplekti kaudu nautida, tuleb vasaku ja parema silma piltide järjekorda vahetada ning teostada kahe ümmarguse kalasilma kujutise võrdnurkne projektsioon. See võrdnurkne projektsioon nõuab Canoni tarkvara EOS VR Utility kasutamist ja muudab tõhusalt kaks ümmargust kalasilmast kujutist kaheks kõrvutiasetsevaks ruudukujuliseks pildiks (mis 180° VR-i pildifailide standardvorming), olles valmis VR-peakomplektiga vaatamiseks või ühilduvas tarkvararakenduses või NLE-süsteemis redigeerimiseks. EOS VR liidese märkeruut võimaldab kasutajatel konverteeritud ja konverteerimata vaadete vahel ümber lülituda.

RAW (8K / 60P) video tugi

Ühilduvad RAW videofailid, mis on jäädvustatud toetatud kaameratega (sh 8K / 60P RAW LT failid EOS R5 C-st), töödeldakse automaatselt EOS VR Utilitys, mis lihtsustab RAW-ide töövoogu veelgi. Juurdepääs põhilistele seadistustele, sh valge tasakaalule, ISO-le, heledusele, värviruumile ja -gammale, võimaldavad pakkuda suure dünaamilise vahemikuga professionaalset väljundit.

EOS VR Utility - RAW controls crop
EOS-i virtuaalreaalsuse VR Utility

Põhiline töötlemine

Vaadake filmifaili eelvaadet ja taasesitust, märkides samal ajal ekspordiks soovitud sisend- ja väljundpunktid.

Mitmed ekspordivalikud

Filmifaile saab eksportida erinevatesse resolutsioonidesse ja professionaalsetesse koodekitesse, sealhulgas DPX- ja ProRes-failideks (Mac), mis on valmis redigeerimiseks ja liigitamiseks ühilduvas NLE-rakenduses, näiteks Adobe Premiere Pro-s. Fotosid saab eksportida JPEG-vormingus.

EOS-i virtuaalreaalsuse liides

EOS VR lisandmoodul Adobe Premiere Pro jaoks

Uus EOS VR-i pistikprogramm Adobe Premiere Pro1 jaoks võimaldab sisuloojatel teisendada ja redigeerida otse oma NLE-rakendusest ning sooritada spetsiaalseid ülesandeid, nagu liigitamine ja redigeerimine.

EOS VR lisandmooduli tarkvaravärskendus

Version1.2
 • - GPU kiirendamise tugi (NVIDIA Windowsil / Metal Macil)
 • - Apple siliconi tugi
 • - Objektiivikatte võimalus
EOS-i virtuaalreaalsuse pistikprogramm adobe premiere pro

Mis on Premiere Pro?

Adobe’i Premiere Pro on juhtiv rakendus kõikehõlmavaks ja kaasahaaravaks virtuaalreaalsuse sisuloomeks. Canoni EOS VR-i pistikprogramm Adobe Premiere Pro jaoks võimaldab teil automaatselt teostada ruutlabakonversiooni, importides sujuvalt oma Canon VR-failid vaid ühe lihtsa sammuga. Konverditud failid saab seejärel lihtsalt lisada oma ajaskaalale, neid tavaviisil redigeerides ja liigitades, olles valmis lõplikuks eksportimiseks ja levitamiseks.

Telli ja saad lisaväärtust

Kõik kasutajad saavad nautida tasuta prooviperioodi ning teisendada fotosid ja videoid, mis on lühemad kui kaks minutit. Kaheminutiliste või pikemate videote eksportimisel tarkvaraga EOS VR Utility või importimisel Adobe Premiere Pro jaoks mõeldud EOS VR-i pistikprogrammiga tuleb tellimuse eest tasuda.

EOS-i virtuaalreaalsuse VR Utility

Seotud tooted

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...

 1. EOS VR Utility ja Adobe Premiere Pro jaoks mõeldud EOS VR-i pistikprogramm on vajalikud ühilduva Canoni kaameraga salvestatud 180° VR-kujutiste võrdnurkse projektsiooni tegemiseks. EOS VR Utility versioon 1.2 või uuem võimaldab teisendada toetatud Canoni RAW-faile, sealhulgas 8K RAW LT/60P EOS R5 C-st (ühilduvad RAW-vormingud võivad kaamerate kaupa erineda), ning toetab Apple Siliconi ja GPU kiirendust. Üle 2 minuti pikkuste videote konverteerimiseks võib olla vajalik tasuline tellimusteenus, mis nõuab Canoni ID-d. Nõutav on ka installida kasutatava kaamera jaoks spetsiaalne „HEVC Activator“.
 2. VR-ühilduvuse jaoks võib olla vaja püsivara uuendada

  PANGE TÄHELE: SEE VR SÜSTEEMI TARKVARA VÕIB ERINEDA TEIE KAUBANDUSLIKUST TOOTEST.