TARKVARA JA PISTIKPROGRAMM

EOS VR SYSTEM tarkvara ja lisandmoodulid

Avastage, kuidas luua kaasahaaravat kolmemõõtmelist sisu, kasutades ühilduvat täiskaadrilist EOS-kaamerat ja RF 5.2MM F2.8L DUAL FISHEYE kalasilma topeltobjektiivi, saavutades samas EOS VR SYSTEM-i abil lihtsama ja tõhusama töövoo.

EOS VR SYSTEM tarkvara ja lisandmoodulid

Virtuaalreaalsuse tarkvara EOS VR Utility

Kunagi oli mitme kaamera ja failisüsteemiga tööde joondamise, sünkroonimise ja klammerdamise protsess keeruline, on see nüüd tehtud ülilihtsamaks tänu Canoni tarkvara EOS VR Utility1, mis muudab stereoskoopilise videote ja fotode redigeerimise ja taasesituse palju tõhusamaks. VARSTI SAADAVAL.
 • Ruutlabakonversioon

  Selleks et 180° VR-i videot või fotot VR-peakomplekti kaudu nautida, tuleb vasaku ja parema silma piltide järjekorda vahetada ning teostada kahe ümmarguse kalasilma kujutise ruutlabakonversioon. See ruutlabakonversioon nõuab Canoni tarkvara EOS VR Utility kasutamist ja muudab tõhusalt kaks ümmargust kalasilmast kujutist kaheks kõrvutiasetsevaks ruudukujuliseks pildiks (mis 180° VR-i pildifailide standardvorming), olles valmis VR-peakomplektiga vaatamiseks või ühilduvas tarkvararakenduses või NLE-süsteemis redigeerimiseks. EOS VR liidese märkeruut võimaldab kasutajatel konverteeritud ja konverteerimata vaadete vahel ümber lülituda.

 • Põhiline töötlemine

  Vaadake filmifaili eelvaadet ja taasesitust, märkides samal ajal ekspordiks soovitud sisend- ja väljundpunktid.

 • Mitmed ekspordivalikud

  Filmifaile saab eksportida erinevatesse resolutsioonidesse ja professionaalsetesse koodekitesse, sealhulgas DPX- ja ProRes-failidesse, mis on valmis redigeerimiseks ja liigitamiseks ühilduvas NLE-rakenduses, näiteks Adobe Premiere Pro-s. Fotosid saab eksportida JPEG-vormingus.

 • Mis on Premiere Pro?

  Adobe’i Premiere Pro on juhtiv rakendus kõikehõlmavaks ja kaasahaaravaks virtuaalreaalsuse sisuloomeks. Canoni EOS VR-i pistikprogramm Adobe Premiere Pro jaoks võimaldab teil automaatselt teostada ruutlabakonversiooni, importides sujuvalt oma Canon VR-failid vaid ühe lihtsa sammuga. Konverditud failid saab seejärel lihtsalt lisada oma ajaskaalale, neid tavaviisil redigeerides ja liigitades, olles valmis lõplikuks eksportimiseks ja levitamiseks.

 • Telli ja saad lisaväärtust

  Kõik kasutajad saavad nautida tasuta prooviperioodi ning teisendada fotosid ja videoid, mis on lühemad kui kaks minutit. Kaheminutiliste või pikemate videote eksportimisel tarkvaraga EOS VR Utility või importimisel Adobe Premiere Pro jaoks mõeldud EOS VR-i pistikprogrammiga tuleb tellimuse eest tasuda. Tellides Adobe Premiere Pro tellimisteenuse jaoks tarkvara EOS VR Utility ja EOS VR pistikprogrammi, saate avada rakenduste täpsemad ja professionaalsemad funktsioonid, näiteks: 

  • üle kahe minuti pikkuste videoklippide konvertimine;
  • kvaliteetne DPX/Pro Res videofailide eksport.

EOS VR lisandmoodul Adobe Premiere Pro jaoks

Uus EOS VR-i pistikprogramm Adobe Premiere Pro1 jaoks võimaldab sisuloojatel teisendada ja redigeerida otse oma NLE-rakendusest ning sooritada spetsiaalseid ülesandeid, nagu liigitamine ja redigeerimine. VARSTI SAADAVAL.

Seotud tooted

 1. EOS VR Utility ja Adobe Premiere Pro jaoks mõeldud EOS VR-i pistikprogramm on vajalikud ühilduva Canoni kaameraga salvestatud 180° VR-kujutiste ruutlabakonversiooni tegemiseks. Kõigile kõrgematele funktsioonidele ja ekspordikoodekitele juurdepääsemiseks võidakse nõuda tasulist tellimisteenust.
 2. VR-ühilduvuse jaoks võib olla vaja püsivara uuendada

  PANGE TÄHELE: SEE VR SÜSTEEMI TARKVARA VÕIB ERINEDA TEIE KAUBANDUSLIKUST TOOTEST.