Tõelised värvid otse teie ees

Tänu printeri Canon PIXMA PRO-200 uuele 8-värvilisele värvainepõhisele tindisüsteemile ja vapustavale tootlikkusele saate jälgida, kuidas objektiivist avanev pilt jõuab otse paberile. Nautige ülimat reprodutseerimist ja seda igal korral.

Julge ja värviline

Londonis elav Natasha Alipour-Faridani loob tõeliselt värvirohkeid pilte. Vikerkaarevärviliste ja vapustava valgusega piltide puhul on selge, et kontrastsus ja küllastus on naise fotograafias väga olulisel kohal. Hoolimata subjektist, taustast või valgustusest on oluline teada, et see, vaade, mida te läbi objektiivi jäädvustate ja hiljem digitaalses pimikus paremaks timmite, jõuab samasugusel kujul ka paberile. Mõned printerid veavad fotograafe alt, kuna ei suuda pakkuda tõeliselt säravat sinist, rikkalikku musta või kärtspunast. Kuid Canon PIXMA PRO-200 ei ole nagu teised.

Fotograaf kontrollimas eri formaadis erksavärvilisi väljatrükke, mis on toodetud printeriga PIXMA PRO-200

Maagiline kaheksa

See printer hoolib värvidest. Selle vapustav 8-värviline värvainepõhine tindisüsteem pakub laialdast värvigammat, mis aitab esile tuua kvaliteetsete fotode rikkalikud toonid ja varjud. Hall ja helehall tint muudavad ka mustvalge printimise palju paremaks. Alipour-Faridanile avaldas printeri Canon PIXMA PRO-200 värvide reprodutseerimine tõsiselt muljet. „Mulle väga meeldib, kuidas see minu töid ellu äratab,“ rääkis ta. „Tänu sellele olen tundnud, et saan oma töödega edasi liikuda ja veelgi julgemalt värvidega katsetada.“

„Kaheksavärviline tindisüsteem aitab tõesti värvide erksust edasi anda.“

Fotograaf kontrollimas erinevate toonide ja varjunditega kvaliteetseid fotosid, mis on toodetud printeriga PIXMA PRO-200.

Seotud artiklid

 • Värviline väljatrükk, mis on loodud printeriga PIXMA Pro-200

  PIXMA PRO-200

  Mitmekülgne printimine on nüüd lihtne

  See väike ja kompaktne lahendus pakub võimsaid printimisvõimalusi ja kergesti kasutatavat tarkvara. Te ei pea enam muretsema väikese lauaruumi pärast, vaid saate keskenduda oma loomingulisuse avastamisele.

 • Printeriga PIXMA Pro-200 prinditud erksavärvilised väljatrükid

  PIXMA PRO-200

  PIXMA PRO-200 – suureformaadiline ääriseta printimine

  Rakendage suureformaadilist ääriseta fotode printimist Canoni printeriga PIXMA PRO-200. Lugege täpsemalt selle erinevate funktsioonide kohta, nagu panoraamprintimine ja mitmekesine prindimaterjalide tugi.