Mitmekülgne printimine on nüüd lihtne

See väike ja kompaktne lahendus pakub võimsaid printimisvõimalusi ja kergesti kasutatavat tarkvara. Te ei pea enam muretsema väikese lauaruumi pärast, vaid saate keskenduda oma loomingulisuse avastamisele.

Valige paber, mis sobib teie fotodega

Kui otsite A3+ printimise võimalust, aga ei soovi selleks oma lauaruumist loobuda, on Canon PIXMA PRO-200 teile ideaalseks valikuks. „See mahub suurepäraselt minu stuudiosse,“ rääkis Londonis elav toidufotograaf Natasha Alipour-Faridani. „Lisaks võin ma selle ka võtetele kaasa võtta, kuna see on väga kerge ja kompaktne.“ Mitmekülgsus on printeri Canon PIXMA PRO-200 teine nimi ja eriti just selles osas, mis puudutab erinevate paberiformaatide tuge. Printer pakub kolme paberi söötmise võimalust ja prindib A3+ formaadis väljatrüki kõigest 90 sekundiga. See pakub teile suuremat vabadust ja võimalust printida suurelt ka otse oma kodust. Lisaks võimaldab automaatne kiivas paberi parandus teil hüvasti jätta viltuste ja muidu vigaste prinditöödega.

Fotograaf võtmas printerist PIXMA Pro-200 välja erksavärvilist väljatrükki, mis on prinditud tema soovitud paberile.

Tehnoloogia, mis muretseb teie eest

Mis puudutab fotode printerisse edastamist, siis Canoni tarkvara Professional Print and Layout teeb selle töö teie eest ise ära. Printerisse Canon PIXMA PRO-200 integreeritud tarkvara võimaldab teil valida projektile sobiva paberi, formaadi ja tutvuda enne printimist erinevate värviprofiilidega. „Selle kasutamine on tõesti lihtne ja kiire,“ ütles Alipour-Faridani. „Ma saan rohkem katsetada ega pea muretseme selle pärast, kui palju aega töötlemiseks kulub.“ Katsetage nii palju, kui teie süda soovib, ja jälgige oma edenemist läbi 3-tollise LCD-ekraani, mis on ideaalne printimise juhtimiseks.

„Ma saan rohkem katsetada ega pea muretsema selle pärast, kui palju aega töötlemiseks kulub.“

Fotograafi tööjaam, kus on käimas fotode töötlemine ja printimine

Seotud artiklid

  • PIXMA PRO-200

    Tõelised värvid otse teie ees

    Tänu printeri Canon PIXMA PRO-200 uuele 8-värvilisele värvainepõhisele tindisüsteemile ja vapustavale tootlikkusele saate jälgida, kuidas objektiivist avanev pilt jõuab otse paberile. Nautige ülimat reprodutseerimist ja seda igal korral.

  • PIXMA PRO-200

    PIXMA PRO-200 – suureformaadiline ääriseta printimine

    Rakendage suureformaadilist ääriseta fotode printimist Canoni printeriga PIXMA PRO-200. Lugege täpsemalt selle erinevate funktsioonide kohta, nagu panoraamprintimine ja mitmekesine prindimaterjalide tugi.