Mõelge laiemalt, printige suuremalt

Printeriga Canon PIXMA PRO-200 ei pea te suuruse pärast enam muretsema. Nautige A3+ ja ääriseta printimist, mis aitab teil näidata oma loomingulisi külgi.

Katkematu Canoni kogemus

„Alates pildistamisest kuni printimiseni – kõik on Canon,“ ütles Londonis elav toidufotograaf Natasha Alipour-Faridani. Tema erksavärvilised tootefotod, millel on kujutatud isuäratavaid toite ja jooke, näitavad, kuidas tema mõtted sujuvalt Canoni kaamerasse, printerisse ja seejärel paberile liiguvad. Tema stuudioprinteri valikuks on Canon PIXMA PRO-200. Tänu printeri mitmekülgsele prindimaterjali käsitlemisele, sh läikiv ja kunstipaber, ning kohandatavatele prindiformaatidele (kuni A3+) on tal valida paljude erinevate võimaluste vahel. Nii saab ta rakendada oma piiramatut loomingulisust.

Fotograaf kontrollimas printeriga PIXMA PRO-200 toodetud värvilist fotot

Suured ja ääriseta väljatrükid, mis sobivad ka näitusele

Nii algajatele kui ka professionaalsetele fotograafidele on väga oluline näha oma tööd ka välja prindituna. Nagu Alipour-Faridani ütles, siis „Selles on midagi väga erilist, kui prindid oma töö välja, paned selle raami ja siis riputad vaatamiseks seinale.“ Koos printeriga Canon PIXMA PRO-200 saate printida kuni A3+ formaadis väljatrükke või kasutada hoopis panoraam-formaati. Nautige täielikku kontrolli selle üle, kuidas teie töö ellu ärkab. Lisaks tagab ääriseta printimine selle, et te ei pea raiskama aega oma piltide hilisema kärpimise peale. Pildid on raamimiseks valmis kohe pärast printerist tulekut.

„Alates pildistamisest kuni printimiseni – kõik on Canon.“

Fotograaf võtmas välja printeriga PIXMA PRO-200 toodetud väljatrükke ja suureformaadilisi värvilisi fotosid

Seotud artiklid

 • Värviline väljatrükk, mis on loodud printeriga PIXMA Pro-200

  PIXMA PRO-200

  Mitmekülgne printimine on nüüd lihtne

  See väike ja kompaktne lahendus pakub võimsaid printimisvõimalusi ja kergesti kasutatavat tarkvara. Te ei pea enam muretsema väikese lauaruumi pärast, vaid saate keskenduda oma loomingulisuse avastamisele.

 • Printeriga PIXMA PRO-200 toodetud värvilised väljatrükid

  PIXMA PRO-200

  Tõelised värvid otse teie ees

  Tänu printeri Canon PIXMA PRO-200 uuele 8-värvilisele värvainepõhisele tindisüsteemile ja vapustavale tootlikkusele saate jälgida, kuidas objektiivist avanev pilt jõuab otse paberile. Nautige ülimat reprodutseerimist ja seda igal korral.