Canon Kinnitusadapter EF-EOS M

Kinnitusadapter EF-EOS M

Kinnitage EOS M ile ükskõik milline objektiiv Canoni laiast EF- ja EF-S-objektiivide valikust, kuhu kuuluvad ka spetsiaalsed makro- ja kalasilm-objektiivid, kasutades seda väikest ja kerget EF-M kinnitusadapterit.

Kasulikud omadused

  • Väike ja kerge EF-M kinnitusadapter EOS Mile
  • Ühildub kogu objektiivivalikuga
  • Eemaldatav statiivipesa

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon Kinnitusadapter EF-EOS M üksikasjadega

Väike ja kerge EF-M kinnitusadapter


Väikest ja kerget EOS Miga sobivat kinnitusadapterit EF-EOS M on lihtne endaga kõikjale kaasa võtta. See laseb teil kasutada EF-M kinnitust oma EOS Mil, et kinnitada ükskõik milline objektiiv Canoni laiast EOS-süsteemi objektiivide valikust – ühendades teid loominguliste võimaluste maailmaga.

Ühilduv mitmete Canoni EF- ja EF-S-objektiividega


Laiendage oma EOS Mi süsteemi ja avastage oma loomingulisus. Kinnitusadapter EF-EOS M annab teile täieliku ligipääsu Canoni EF- ja EF-S-objektiividele, mistõttu saate kasutada oma olemasolevaid objektiive või proovida soovitud piltide tegemiseks uusi. Lai valik hõlmab fikseeritud fookusega objektiive ja suumobjektiive, mille fookusvahemik on 8–800 mm – seega saate jäädvustada kõike, alates rabavatest maastikest kuni ilusate ekstreemsete telefotodeni kaugel asuvast loodusest. Saate katsetada ka spetsiaalsete objektiividega nagu makroobjektiiv, mis laseb teil teha suurepäraseid lähivõtteid igapäevaellu peidetud detailidest, või kalasilm-objektiiv, millega saate luua unikaalseid fotoefekte.

Eemaldatav statiivipesa


Et tagada pildistamise ajal kaamera täiuslik tasakaal ja ilusad vähese häguga pildid, hõlmab EF-EOS M kinnitusadapter eemaldatavat statiivipesa, mis laseb teil rasket objektiivi statiivile toetada.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon Kinnitusadapter EF-EOS M, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Related Products