Canon EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS

EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS

Kompaktsed proportsioonid koos võimsa suumivahemikuga 11x pakuvad ideaalset üldotstarbelist suumi liikvel fotograafidele. Suurepärase jõudluse nõrgas valguses tagab 4-astmeline pildistabilisaator

Kasulikud omadused

  • 11x suumobjektiiv – 18–200 mm
  • 4-astmeline pildistabilisaator
  • Automaatne panoraamimine ja statiivi tuvastus
  • Lähedalt teravustamise kaugus 0,45 m
  • Asfäärilised läätseelemendid ja UD-läätseelemendid
  • Super Spectra objektiivivääristus vähendab pettekujutisi ja valguspimestusi
  • Suumi lukk hoiab miinimumsuurust
  • Ringikujuline ava tausta pehmeks hägustamiseks

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS üksikasjadega

Kompaktne, kiire ja kerge


EF-S 18–200 mm f/3,5–5,6 IS on kompaktne EF-S-sarja objektiiv. Sellel on 18–200 mm suum (29–320 mm objektiivi 35 mm filmile vastav fookuskaugus) ja maksimaalne ava f/3,5–5,6. Objektiiv, mis on projekteeritud pidades silmas algajat ja edasijõudnud asjaarmastajat, kes soovib optilist pildistabilisaatorit ja suurt fookuskauguse vahemikku, kaalub ainult 595 g ning selle mõõtmed on 78,6 x 102 mm. Objektiiv pakub 0,45 m minimaalset teravustamiskaugust kõikidest objektiiviasenditest.

EF-S 18–200 mm f/3,5–5,6 IS on projekteeritud ainuüksi kasutamiseks EOS-kaameratel, millel on EF-S-sarja objektiivikinnitus.

Asfäärilised ja UD-elemendid


Kõrge pildikvaliteedi tagab kahe ülitäpse asfäärilise läätse lisamine kõrvalekallete, sh välja kõveruse ja moonutuse, korrigeerimiseks. Kromaatilist aberratsiooni, mis on levinud lainurkpildistamise puhul, vähendatakse kahe lisatud UD-läätsega, mis tagavad optimaalse pildikvaliteedi ja detailide nurgast-nurgani teravuse.

Super Spectra vääristus


Canoni patenteeritud läätseelemendi vääristus vähendab pettekujutisi ja valguspimestusi, mida põhjustab peegeldumine pildisensorilt ja objektiivi sisepindadelt. Valgusläbivus on parem ja peegeldumisi on vähendatud selgete, teravate piltide tagamiseks.

4-astmeline pildistabilisaator


Spetsiaalselt selle seeria objektiivide erilise fookuskauguse vahemiku jaoks loodud 4-astmeline optiline pildistabilisaator neutraliseerib hägusust, mis võib ilmneda käest pildistamisel või pikkade säriaegade korral. Automaatne panoraamimistuvastus tagab tõhusa toimimise liikuvate objektide jälgimisel ning kuna pildistabilisaator paikneb objektiivis, on tulemused kadreerimise ajal pildinäidiku vahendusel näha.

Vastupidav valmistuskvaliteet ja pliivaba optika


Tööka objektiivina projekteeritud EF-S 18–200 mm f/3,5–5,6 IS on vastupidava konstruktsiooniga, mis suudab täita tänaste fotograafide nõudmisi. Objektiivi valmistamisel on kasutatud ainult keskkonnasõbralikku pliivaba klaasi.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Related Products

Telefotoobjektiivid

Suuremat fookuskaugust pakkuvad objektiivid, mis võimaldavad teil subjektile lähemale liikuda ilma stseeni segamata.