Canon EF 800mm f/5.6L IS USM

EF 800mm f/5.6L IS USM

EF 800 mm f/5,6L IS USM superteleobjektiiv tagab tohutu suurenduse, mis muudab selle sobivaks loodus- ja spordifotograafia ning erialase pildistamise jaoks nagu järelevalve.

Kasulikud omadused

  • L-seeria ehitus
  • Nelja peatusega pildistabilisaator koos statiivi tuvastusega
  • Fluoriidist, UD ja Super UD läätseelemendid
  • 4,5 kg magneesiumisulamist korpus
  • Super Spectra objektiivikatted
  • USM teravustab automaatselt pideva käsitsi teravustamisega

Üksikasjad

Vaadake üksikasjalikumalt Canon EF 800mm f/5.6L IS USM üksikasjalikumalt

L-seeria kvaliteet


L-seeriasse kuuluvad Canoni kõige esinduslikumad professionaalsed objektiivid, mis on EF-optika täppistootmise parimaks näiteks. L-seeria objektiivid ühendavad suurepärase jõudluse ja käsitsetavuse ning on väga tolmu- ja niiskusekindlad.

Neljaastmeline pildistabilisaator


Pildistabilisaatori (IS) tehnoloogia võimaldab muuta katiku kiiruse tavalisest kuni neli korda aeglasemaks ilma tajutava pildi hägususe suurenemiseta. Automaatne panoraamimistuvastus lülitab pildistabilisaatori välja kas horisontaalses või vertikaalses suunas liikuvate objektide jälgimisel.

Asfäärilised, fluoriidist, UD ja Super UD elemendid


Optimaalse nägemisvõime huvides sisaldab objektiiv nelja tüüpi spetsiifilisi optilisi elemente: asfäärilist elementi korrigeerivad sfäärilisi moonutusi ja fluoriidist, Super UD (ülimadal dispersioon) ning Super UD elemendid kõrvaldavad sekundaarsed kromaatilised kõrvalekalded. Tulemuseks on terav, kontrastne ning moonutusteta pildikvaliteet kuni kaadri servani välja.

Magneesiumisulamist korpus


Vaid 4,5 kg kaaluv EF 800 mm f/5,6L IS USM on suhteliselt kerge superteleobjektiiv, mis sobib piiratud ulatuses käest pildistamiseks. Magneesiumisulamist korpus säilitab lühemate teleobjektiividega võrreldava kaalu.

Ultrahelifookus


Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) teostab automaatteravustamist ülikiiresti ja peaaegu hääletult. Suurepärane hoidemoment tagab teravustamispunkti sobivalt ilma ülereguleerimata. Vajaduse korral saab teravuspunkti käsitsi korrigeerida ka automaatteravustamise režiimist väljumata.

Super Spectra vääristus


Super Spectra vääristus aitab tagada sobiva värvide tasakaalu ja teravuse. See vähendab ka pettekujutiste ja valguspimestuste teket, mis on valguse kaamera sensorilt tagasipeegeldumise tõttu sagedane probleem.

Sujuv taustahägu


Peaaegu ringikujuline ava diafragma muudab väljaspool teravustamispiirkonda oleva ala pehmemaks ja ühtlasemaks. Teravad esiplaanil olevad objektid paistavad sujuva häguse tausta pealt välja.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 800mm f/5.6L IS USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.