Canon Extender EF 2x III

Extender EF 2x III

Pressi-, spordi- ja loodusefotograafidele ideaalselt sobiv ekstender suurendab Canoni L-seeria tele- ja telesuumobjektiivide fookuskaugust kaks korda ning on suurema automaatteravustamise täpsusega ja parema ühendusega kaamera ja objektiivi vahel.

Kasulikud omadused

  • Pikendab põhiobjektiivi fookuskaugust kaks korda
  • Erakordne pildikvaliteet
  • Väga tolmu- ja niiskusekindel
  • Parem ühendus objektiivi ja kaamera vahel
  • Optimeeritud objektiivikatted
  • Sobib L-seeria tele- ja telesuumobjektiividele

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon Extender EF 2x III üksikasjalikumalt

Fookuskauguse pikendaja superteleobjektiividele


Spetsiaalselt L-seeria IS-superteleobjektiivide jaoks loodud Extender EF 2x III pikendab nende fookuskaugust kaks korda. Ekstender on ehitatud nii, et objektiivi jõudlusest või pildikvaliteedist ei lähe midagi kaotsi.

Kvaliteetne konstruktsioon


Paremad peegeldusvastased materjalid läätseraamis ja läätseelementide välisservade ümber olev kate vähendavad helki. Ekstenderi konstruktsioon on tolmu- ja veekindel, et tagada piltide maksimaalne kvaliteet.

Parem ühendus objektiivi ja kaamera vahel


Sisseehitatud mikroprotsessor tagab täpse andmeedastuse objektiivi ja kaamera vahel ning võimaldab automaatteravustamisel ja mõõtmisel paremat toimivust.

Sobib L-seeria tele- ja telesuumobjektiividele


Extender EF 2x III sobib enamikele Canoni professionaalse L-seeria tele- ja telesuumobjektiividele, pikendades nende fookuskaugust ja samas vähendades efektiivset ava ainult kahe astme võrra.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon Extender EF 2x III, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Kas saame aidata teil oma järgmist objektiivi valida?

Meie objektivii valija näitab teile kõiki tootevalikus olevaid objektiive ja aitab leida teie ja teie EOS kaamera jaoks täiusliku.