Canon EF 70-200mm f/2.8L USM

EF 70-200mm f/2.8L USM

EF 70-200 mm f/2,8 L USM on professionaalse kvaliteediga kiire avaga telesuumobjektiiv, mis on populaarne loodust ja spordisündmusi ning pulmi ja portreesid jäädvustavate fotograafide seas.

Kasulikud omadused

  • Suure jõudlusega L-sarja telesuumobjektiiv
  • Püsiv maksimaalne ava f/2,8
  • Neli UD-läätseelementi
  • Minimaalne teravustamiskaugus 1,5 m
  • Vee- ning tolmukindel
  • Kaheksa labaga ava
  • Rõngastüüpi USM-automaatteravustamismootor

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF 70-200mm f/2.8L USM üksikasjadega

Sama hea suum kui fikseeritud objektiivi puhul


Üks parimaid telesuumobjektiive EF-seerias, optiliselt võrreldav fikseeritud objektiiviga. Neli UD-klaasielementi, mis korrigeerivad kromaatilist aberratsiooni, ja mitmekordsed suumirühmad võimaldavad sisemist teravustamist – tulemuseks on kõrge pildikvaliteet terves suumiulatuses. Ühilduv tarvikutega Extender EF 1,4x ja 2x.

Kiire ja pidev maksimaalne ava


Nõrgas valguses pildistamine on võimalik tänu objektiivi maksimaalsele f/2,8 avale, mis on püsiv terves suumivahemikus. Sellise avaga saate juhtida ka teravussügavust.

L-seeria kvaliteet


L-seeriasse kuuluvad Canoni kõige esinduslikumad professionaalsed objektiivid, mis on EF-optika täppistootmise parimaks näiteks. L-seeria objektiivid ühendavad suurepärase jõudluse ja käsitsetavuse ning on väga tolmu- ja niiskusekindlad.

Ultrahelifookus


Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) teostab automaatteravustamist ülikiiresti ja peaaegu hääletult. Suurepärane hoidemoment tagab teravustamispunkti sobivalt ilma ülereguleerimata. Vajaduse korral saab teravuspunkti käsitsi korrigeerida ka automaatteravustamise režiimist väljumata.

Super Spectra vääristus


Super Spectra vääristus aitab tagada sobiva värvide tasakaalu ja teravuse. See vähendab ka pettekujutiste ja valguspimestuste teket, mis on valguse kaamera sensorilt tagasipeegeldumise tõttu sagedane probleem.

Lisatarvikud


Komplekti kuuluvad päikesevarjuk ja pehme vutlar.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 70-200mm f/2.8L USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Related Products

Lainurkobjektiivid

Meie lainurkobjektiividega saavutate laiema vaatevälja ja mahutate kaadrisse rohkem sisu.