Canon EF 500mm f/4L IS II USM

EF 500mm f/4L IS II USM

EF 500mm f/4L IS II USM on võimsa suurendusega superteleobjektiiv, mis on varustatud integreeritud pildistabilisaatoriga. See on ideaalne lahendus väljas töötavatele loodus- ja spordifotograafidele.

Kasulikud omadused

  • Suure jõudlusega 500 mm objektiiv
  • Fluoriit- ja UD-läätseelemendid
  • Suur maksimaalne ava f/4
  • Rõngastüüpi USM tagab kiire autofookuse
  • 4-astmeline pildistabilisaator
  • Kaitsev fluorkate eesmisel ja tagumisel läätsel
  • 3,7 m min teravustamine
  • 9 lamelliga diafragma
  • Võimas teravustamine videote jaoks
  • Tolmu- ja niiskuskindel

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF 500mm f/4L IS II USM üksikasjadega

Kompaktne ja kerge superteleobjektiiv


Objektiivil EF 500mm f/4L IS II USM on kerge magneesiumisulamist ja titaanist ehitus, mis vähendab kaalu, tagades samas vastupidavuse ja kvaliteedi.

Kõrgetasemeline optika


Keerukas optikasüsteem sisaldab fluoriit- ning UD-läätseelemente, mis aitavad vältida aberratsioone ning moonutusi. Suur maksimaalne ava (f/4) võimaldab kasutada Canoni ekstenderit EF 2.0x III, säilitades EOS-1 seeria kaameratel automaatteravustamist.

Kiire ja vaikne automaatteravustamine


Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) kasutab ülikiireks ja vaikseks automaatteravustamiseks ultrahelisagedusega võnkeid. Autofookusele lisavad kiirust ka kiire protsessor ja optimeeritud automaatse teravustamise algoritmid. Fookust saab igal ajal käsitsi korrigeerida ka siis, kui autofookus on sisse lülitatud.

Pildistabilisaator


Sisseehitatud pildistabilisaator võimaldab käest pildistada harilikust kuni nelja astme võrra pikema säriajaga. Mitu pildistabilisaatori režiimi parandavad pildikvaliteeti kõigis situatsioonides, sh panoraamimise ajal.

Pildistabilisaatori režiim 3


Uus pildistabilisaatori režiim 3 sobib väga hästi kiirete tegevuste jäädvustamiseks ning panoraamimiseks, kuna stabilisaator lülitub sisse ainult säritamise ajaks.

Parem pildikvaliteet tänu SWC-vääristusele


Spetsiaalselt digifotograafia jaoks loodud patenteeritud vääristus Subwavelength Structure Coating (SWC) aitab vähendada objektiivisiseste peegelduste põhjustatud parasiitkujutisi ning helke. Kate vähendab peegeldusi ning tagab detailsed ja selged pildid.

Võimas teravustamine


Objektiivi EF 500mm f/4L IS II USM võimas kahekiiruseline teravustamisrežiim võimaldab fookust reguleerida ühtlasel pideval kiirusel, mis on ideaalne videoid salvestades.

L-seeria kvaliteet


L-seeriasse kuuluvad Canoni kõige esinduslikumad professionaalsed objektiivid, mis on EF-optika täppistootmise parimaks näiteks. L-seeria objektiivid ühendavad suurepärase jõudluse ja käsitsetavuse ning on väga tolmu- ja niiskusekindlad.

Lisatarvikud


Objektiiviga EF 500mm f/4L IS II USM on kaasas varjuk (ET-138 WII), objektiivikork (E-163B) ja vutlar 500B.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 500mm f/4L IS II USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Related Products

Lainurkobjektiivid

Meie lainurkobjektiividega saavutate laiema vaatevälja ja mahutate kaadrisse rohkem sisu.