Canon EF 400mm f/4 DO IS II USM

EF 400mm f/4 DO IS II USM

Suure jõudlusega supertelefotoobjektiiv, mis kasutab difraktsioonilise optika tehnoloogiat kompaktsema ja kergema disaini saavutamiseks.

Kasulikud omadused

  • Kompaktne ja kerge 400 mm objektiiv
  • Suurepärane pildikvaliteet Vastupidav tuhmumise ja värvide kulumise suhtes
  • 4-astmeline pildistabilisaator kaitseb kaamera värisemise eest
  • Täpne teravustamine, kasutades täiustatud automaatteravustamise juhtnuppe pideva käsitsi korrigeerimisega
  • Pildistage ka rasketes tingimustes tänu ilmastikukindlale korpusele

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF 400mm f/4 DO IS II USM üksikasjadega

Kaasaskantav ja kerge disain


EF 400mm f/4 DO IS II USM on väiksem ja kergem kui tavaline 400mm f/4 objektiiv, kaaludes vaid 2100 g. See on võimalik tänu Canoni uuendusliku difraktsioonilise optika (DO) tehnoloogia kasutamisele, mis korrigeerib soovimatud optilised efektid, mis muidu välja paistaksid, nt drastiline suuruse vähendamine.

Täiustatud vastupidavus tuhmumise ja kulumise suhtes


Objektiivis EF 400mm f/4 DO IS II USM kasutatav kolmanda generatsiooni DO-tehnoloogia teeb sellest suurepärase objektiivi, eriti spordi, metsiku looduse ja uudiste pildistajatele. Objektiiv on vastupidav tuhmumise ja värvide kulumise suhtes ning see saavutab iga kord terves kaadris erakordse teravuse.

Pildistabiliseerimistehnoloogia


Pildistage enesekindlalt, kasutades kuni neli astet pikemat säriaega kui tavaliselt. Objektiivi EF 400mm f/4 DO IS II USM pildistabilisaator (IS) kaitseb kaamera värisemise eest ja säilitab olulise teravuse. Objektiivi pildistabilisaator töötab ühes kolmest režiimist: esimene on mõeldud paigalseisvate subjektide jaoks, teine panoraamvõtete jaoks, ning kolmas ebapüsiva ja kiire tegevuse jaoks.

Püsige fookuses


Objektiivi EF 400mm f/4 DO IS II USM kattel asuvad intuitiivsed juhtnupud jäävad pildistamise ajal loomulikult sõrmede alla. Kasutage laia käsitsi teravustamisrõngast täppisreguleerimiseks, võtmata kaamerat enda näo juurest eemale. Eelseadistatud fookuse ja fookuse peatamise juhtnupud võimaldavad fotograafidel keskenduda spetsiifilisele kohale kaadris.

Hea ka videote jaoks


Võimsa teravustamise tehnoloogia laseb videoid tegevatel fotograafidel toota reguleeritud fookuskaugusega efekte, mille üleminek erinevate stseenide vahel on sujuv.

Loodud heaks tööks


Rasketes tingimustes laseb objektiiv EF 400mm f/4 DO IS II USM teil enesekindlalt edasi pildistada. Ilmastikukindel ehitus kaitseb tolmu ja niiskuse eest ning objektiivi eesmise elemendi määrdumisvastane fluorkate kaitseb vee ja mustuse eest.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 400mm f/4 DO IS II USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Related Products

Lainurkobjektiivid

Meie lainurkobjektiividega saavutate laiema vaatevälja ja mahutate kaadrisse rohkem sisu.